Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Atalanta Bergamo - Turín FC 2:0

Na Atleti Azzurri D'Italia se dnes představily celky Atalanty Bergamo a turínského FC. Zápas nakonec lépe zvládli domácí, i když turínští rozhodně nebyli horším týmem. O branky se postarali Stendardo a Lucchini.

Orobici se premiéra nepodařila, odčiní ji proti Turínu?

Domácí Atalanta sice v úvodním utkání proti Cagliari nepodala špatný výkon, ale neproměňování šancí ji stálo všechny body. Nyní by to svěřenci trenéra Stefana Colantuona rádi napravili. Proti ale bude turínské FC, jemuž se vstup do sezony vydařil na výbornou.

Sassuolo v premiéře nestačilo na Turín

Turínské FC na svém hřišti porazilo nováčka ze Sassuola a ponechává si tři body. První gól se podařilo vsítit zkušenému záložníkovi Matteovi Brighimu, o pár minut později na něj navázal ofenzivní univerzál Alessio Cerci. První úkol je pro Granatu splněn, sezona začala výhrou.

Turínské FC uvítá nováčka ze Sassuola

Sassuolo vede úspěšný mladý trenér, který by rád v kariéře pokračoval tím nejlepším možným způsobem - záchranou Sassuola mezi elitou. K tomuto cíli jej ale čeká ještě dlouhá cesta. Ideální by bylo začít výhrou, ale turínské FC není snadným soupeřem. O to méně, že bude hrát na domácím hřišti.

Brankář Turína Gillet nesmí přes tři a půl roku chytat

Brankář Turína Jean Francois Gillet byl za korupci potrestán zákazem sportovní činnosti na tři roky a sedm měsíců. Čtyřiatřicetiletý belgický gólman bude pykat za prohřešek, kterého se dopustil ještě v dresu Bari. Dnes o tom informovala Italská fotbalová federace (FIGC).

Ogbonna mění dres v rámci Turína, přestoupil do Juventusu

Angelo Ogbonna se stěhuje z turínského FC do týmu městského rivala Juventusu. Stará dáma příchod italského reprezentačního obránce ladila posledních několik dní, dnes pak pětadvacetiletý hráč prošel obligátní zdravotní prohlídkou a následně podepsal pětiletý kontrakt...

Juventus Ogbonnu stále nezískal, šanci znovu mají i další kluby

Angelo Ogbonna stále neví, čí dres bude oblékat od nové sezony. O obránce Turína se vážně zajímá Juventus a při jednáních si bude muset pospíšit, Stará dáma totiž není jediným adeptem na angažování 25letého fotbalisty...

Bianchi jedná s několika kluby, stále nemá jasno

Rolando Bianchi se stále rozmýšlí, kde bude hrát příští sezonu. Zkušenému útočníkovi na konci měsíce vyprší smlouva v Turíně, nové angažmá si ale zatím nevybral. V tuto chvíli Bianchi jedná s Janovem, Boloňou a několika dalšími kluby.

Turín FC - Calcio Catania 2:2

Zápas mezi Turínem a Catanií skončil smírně 2:2. Hosté pokaždé vedli, ale domácí Granata dokázala srovnat krok. První poločas nabídl divákům spoustu šancí a také první branku zápasu.

Catania čeká na první výhru v Turíně

Turínské FC si již prvoligovou příslušnost zajistilo, na domácím stadionu by se nyní s úspěšnou sezonou rádo rozloučilo vítězně. To však nebude jednoduché, neboť Catania je velmi silným protivníkem a ještě nedávno pomýšlela na pohárové příčky.

Chievo Verona - Turín FC 1:1

Fotbalisté Turína remizovali na hřišti Chieva 1:1 a jsou definitivně zachráněni. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, na brzkou branku Théréaua bleskově odpověděl z pokutového kopu Cerci.

Preview: Chievo Verona - Turín FC

FC Turín ještě nemá jistotu záchrany a na půdě Chieva bude usilovat o veledůležité body. Chievo na rozdíl od Granaty může být v klidu. Záchrana je dávno v kapse, ovšem ve hře je také umístění do desátého místa.

Turín s Janovem remizovaly a nakročily k záchraně

Jediná bezbranková remíza, která se urodila ve vloženém 36. kole, byla k vidění v Turíně. Fanoušci obou klubů, Turína i Janova, však mohli být po zápase paradoxně spokojení. Vždyť bod zároveň s prohrou Palerma pro Toro i Grify znamená téměř jistou záchranu v nejvyšší soutěži.

Turín hraje s Janovem o pomyslných šest bodů

Janov čeká v honbě za udržením v Serii A další klíčový duel, tři kola před koncem může definitivně nabrat směr záchrana v zápase s Turínem, který řeší podobný problém. Oba kluby dělí před středečním vzájemným zápasem jen jediný bod, oba jsou těsně nad pásmem sestupu.

AC Milán - Turín FC 1:0

Milánské AC se doma znovu trápilo, ale nakonec stejně jako v případě duelu s Catanií vítězství urvalo. Diváci na San Siru se dočkali rozuzlení až šest minut před koncem zápasu, kdy se trefil Mario Balotelli. AC výhrou zároveň využilo zaváhání Fiorentiny a na třetím místě má čtyřbodový náskok.