SSC Neapol Itálie - SSC Neapol - Zprávy

SSC Neapol - UC Sampdoria 1:0

Neapol se vrátila na čtvrté místo před AS Řím, když jedinou brankou Germana Denise zdolala Sampdorii Janov 1:0. Hosty poslala další porážka už na dvanácté místo.

Preview: SSC Neapol - UC Sampdoria

Fotbalisté Neapole se mohou opět vrátit na čtvrté místo, kam se po včerejším zápase dostal AS Řím. Naples hrají doma se Sampdorií a jejich aktuální forma je předurčuje k tomu, být v tomto utkání favoritem. Domácím samozřejmě kromě bodového zisku půjde také o udržení dlouhé série neporazitelnosti.

Dossena opouští Liverpool, přestupuje do Neapole

Andrea Dossena se po roce a půl vrací do Itálie. 28letý obránce před začátkem loňské sezony přestoupil z Udinese za sedm milionů liber do Liverpoolu, na Anfield Road ale zklamal a velkou část svého angažmá v Anglii strávil mezi náhradníky. Dossena nyní přestupuje do Neapole...

Atalanta BC - SSC Neapol 0:2

Další úspěch si připsala Neapol, která navázala na podzimní formu a v dnešním utkání si připsala tři body za výhru nad Atalantou. Neapol vstřelila v obou poločasech po jedné brance a pohodlně zvítězila 2:0.

Preview: Atalanta BC - SSC Neapol

Sestupem ohrožená Atalanta přivítá na svém stadionu Atleti Azzurri d'Italia rozjetou Neapol. Ta pod trenérem Mazzarrim ještě neprohrála a v tabulce se posouvá výš a výš, jeho protějšku Contemu se zatím nedaří probudit Bergamo k lepším výkonům.

SSC Neapol - Chievo Verona 2:0

Svojí neporazitelnost si udržela Neapol, která se díky výhře 2:0 nad Chievem opět posunula v tabulce výš. Na stadionu San Paolo byli k vidění dvě branky, jedna na samotném začátku, druhá těsně před koncem. Trefil se i slovenský reprezentant Marek Hamšík.

Preview: SSC Neapol - Chievo Verona

Neapol si pod trenérem Mazzarrim stále drží neporazitelnost a v tom hodlá pokračovat i v zápase s Chievem. Naples jsou jedním se čtyřiadvacetibodových týmů a tudíž bodová ztráta na evropské poháry je minimální.

Cagliari Calcio - SSC Neapol 3:3

Úvod 16. kola ligy byl velmi bohatý na branky. Na Sardinii se střetly Cagliari a Neapol a diváci byli svědky šesti branek, na každé straně padly tři kousky. Hostům nestačilo ani dvou brankové vedení a nakonec musel zachraňovat konečnou remízu 3:3 Bogliacino. V závěru utkání byl vyloučen Lavezzi.

Preview: Cagliari Calcio - SSC Neapol

16.kolo italské ligy otevře zajímavá konfrontace sardinského Cagliari a Neapole. Oba celky mají aktuálně dobrou formu a oba budou chtít zvítězit. Hosté jedou na Sardinii pro prodloužení své osmi-zápasové série neporazitelnosti.

SSC Neapol - AS Bari 3:2

Neapol zvládla těžké utkání s Bari a po přestřelce 3:2 si připsala všechny tři body. Domácí na stadionu San Paolo dvakrát prohrávali, ale pokaždé dokázali srovnat krok. Rozhodující trefu zaznamenal dvě minuty před koncem Fabio Quagliarella. Ke zvratu Neapole přispělo i vyloučení Parisiho a Ranocchii.

Preview: SSC Neapol - AS Bari

Tři remízy v řadě je šňůra, kterou budou chtít fotbalisté Neapole jistě přetrhnout, nejlépe samozřejmě vítězstvím. Do cesty se jim postaví v pohodě hrající Bari, které je dokonce o tři příčky před neapolským celkem.

Parma FC - SSC Neapol 1:1

Parma si udržela skvělou pátou příčku, ačkoliv remízu v zápase s Neapolí si zajistila až pět minut před koncem proměněnou penaltou. Pro Neapol je to již třetí remíza v řadě.

Preview: Parma FC - SSC Neapol

Zajímavé měření sil bude k vidění na stadionu Ennio Tardini, kde Parma hostí Neapol. Oba týmy prožívají dobrá období, Parma je totiž pátá a vážně aspiruje na pohárovou Evropu, Neapol zase po špatném začátku zabrala a pod novým koučem je šest zápasů neporažena.

Kolem Hamšíka prý krouží velkokluby. Neapol to odmítá

Už několik týdnů se jméno Marka Hamšíka zmiňuje v souvislosti s přestupem do Chelsea. Nyní se údajně o slovenského středopolaře začal zajímat také Manchester United. Vedení Neapole ale jakékoliv spekulace odmítá a tvrdí, že Hamšík v klubu zůstane.

SSC Neapol - SS Lazio 0:0

S konečnou remízou 0:0 může být více spokojena domácí Neapol, která tak prodloužila sérii zápasů bez porážky. Pro Lazio je zisk jednoho bodu málo, neboť celkový počet získaných bodů činí dvanáct, to jest stejně, jako má na sestupové osmnácté pozici Livorno.