SS Lazio Itálie - SS Lazio - Zprávy

Lazio chce navázat na úchvatnou ligovou formu i v EL

Z Lazia se v italské Serii A pomalu stává přesně takový tým, jaký si přeje jeho trenér Sarri. Evropská liga ještě tolik radosti a uspokojení nenabízí, což budou Biancocelesti chtít zlepšit v domácím duelu se Sturmem Graz.

Lazio deklasovalo obranu Fialek čtyřmi údery

Lazio přežilo šance Fiorentiny, která opět nepálila ostrými, a naopak bylo samo nadmíru efektivní. Toskánskému soupeři nasázelo celkem v pohodě na jeho půdě čtyři branky a samo udrželo čisté konto.

Pondělní dohrávka nabízí šlágr Fiorentiny proti Laziu

Italská nejvyšší soutěž si jedno velké lákadlo schovala na pondělí. Fiorentina přivítá na Stadio Artemio Franchi rozjeté Lazio a oba celky budou chtít zvítězit. Především Viola to potřebuje jako sůl, neboť se potácí až ve druhé polovině tabulky. Lazio je na tom lépe a v pondělí bude útočit na čtvrtou výhru v řadě.

Sturm a Lazio v Evropské lize branku nevsítily, ze vzájemného střetu berou bod

V asi zaslouženou dělbu bodů vyústilo klání ve Štýrském Hradci. Graz si tvořil více gólových možností v rámci prvního poločasu, Lazio naopak v tom druhém, ani jedna z družin nicméně nezaznamenala branku. Oba kluby si tak připsaly na své konto po jedné výhře a jedné prohře premiérový nerozhodný rezultát, jenž zásadně k lepšímu ani horšímu jejich situaci neposunul.

Lazio se Sturmem Graz chtějí dát zapomenout na poslední debakl

Skupina F je vzácně vyrovnaná, všechny čtyři týmy totiž dosáhly na hranici tří bodů a dělí je jen skóre. Úplně nejhůř je na tom v otázce skóre Sturm Graz a jen o chlup lépe římské Lazio. A právě tyto dva týmy se ve čtvrtek v podvečer utkají v Merkur Areně.

Lazio suverénně přejelo Spezii

Bez šance byla na Stadio Olimpico v Římě Spezia Calcio. Lazio předvedlo koncentrovaný výkon, navíc podpořený čtyřmi zásahy. Rovnou polovinu obstaral srbský záložník Sergej Milinković-Savić, ale prosazovali se i jiní jako Mattia Zaccagni a Alessio Romagnoli.

Spezia sní o tom, že poprvé porazí Lazio

Spezia sice před přestávkou podruhé v sezoně konečně vyhrála a ukončila sérii smolných výsledků, ale její soupeř je kvalitativně o několik pater výš. V neděli krátce po dvanácté hodině polední hostí Spezii Sarriho Lazio.

Lazio napravilo kolaps z Dánska a rozdrtilo Cremonese 4:0

Jaký to rozdíl oproti čtvrtečnímu vystoupení v dánském Midtjyllandu, po kterém se snesla na hráče Lazia vlna kritiky. Biancocelesti na to zareagovali tím nejlepším způsobem a v Cremonese zvítězili vysoko 4:0. Dvě branky vstřelil Ciro Immobile a po jednom gólu zapsali Sergej Milinković-Savić a španělský křídelník Pedro.

Lazio chce napravit ostudu z Dánska, cestuje do Cremonese

Rychle zapomenout na čtvrteční utkání Evropské ligy budou chtít hráči Lazia, které čeká venkovní souboj na půdě nováčka Cremonese. Biancocelesti dostali v Dánsku pět branek, nicméně trenér Sarri doufá, že to na jeho svěřencích nezanechá následky. Cremonese v Serii A ještě nevyhrálo a proti Laziu je jasným outsiderem.

Lazio schytalo debakl v Dánsku. Celkově nám chybí pokora a skromnost, míní Sarri

Výprava Lazia přicestovala zpět do hlavního města a po příletu do Říma se především hráči měli na co těšit, čekal je totiž zřejmě dlouhý pohovor s trenérem Mauriziem Sarrim. Biancocelesti včera v rámci Evropské ligy selhali na půdě Midtjyllandu, v Dánsku prohráli 1:5...

Sarriho Lazio v Evropě poprvé padlo, z Dánska si přivezlo nečekaný debakl

Dánský Midtjylland se postaral o velké překvapení, když dokázal porazit římské Lazio vysoko 5:1. Už v první půli dvakrát skóroval, když se trefili Paulinho a Kaba. Po změně stran se Dánové dočkali také penalty, kterou proměnil Evander. O chvíli později sice snižoval Milinković-Savić, ale posléze kopal Midtjylland další penaltu. Evander ji sice tentokrát neproměnil, ale z dorážky zapsal čtvrtou branku svého celku Isaksen. Listinu střelců uzavřel stoper Sviatchenko v 72. minutě.

Midtjylland doufá v podcenění ze strany římského Lazia

Lazio zažívá poměrně solidní start do nové sezony a bude v něm chtít pokračovat i čtvrtečním duelem Evropské ligy. Biancocelesti ale čeká jednak dlouhá cesta do dalekého Dánska a jednak houževnatý soupeř. Zuby si na body brousí domácí Midtjylland.

Střídající Luis Alberto zachránil Lazio od remízy s Hellasem

Laziu to sice trvalo delší dobu, ale nakonec se mu povedlo proniknout skrz obranu Hellasu, ale nakonec to díky pozdním trefám Immobileho s Albertem dokázalo. Hellas se bránil víc než hodinu, ale stejně zase odchází bez bodů.

Lazio hostí v nedělním podvečeru Hellas

Zajímavý souboj se očekává i v hlavním městě Itálie, kam ze severu zavítá Hellas. Lazio před týdnem poprvé padlo, ale nedalo to na sobě znát a v Evropské lize přejelo Feyenoord. Biancocelesti hráli letos v květnu s Hellasem 3:3 a podobně bohatá gólová nadílka by se fanouškům obou táborů jistě zamlouvala.

Feyenoord v Říme mohutně dotahoval, čtyřbrankové manko už ale nesmazal

Feyenoord dostal poprvé v sezóně pořádnou "facku" a především v prvním poločase na půdě Lazia se doslova nestačil otáčet. Po půl hodině hry prohrával už o tři góly a krátce po hodině hry inkasoval dokonce počtvrté. V závěrečných pětadvaceti minutách sice přidal, dvěma góly snížil manko a málem zahrával i další pokutový kop, nicméně na vyrovnání se nezmohl a v úvodu skupinové fáze tedy prohrál po divokém výsledku 2:4.