Bologna FC Itálie - Bologna FC - Zprávy

Preview: Janov CFC - Bologna FC

Janov stojí na prahu nové éry. V pondělí se totiž rozloučil s dlouholetým koučem Gianem Pierem Gasperinim, po němž kormidlo Grifů přebírá Davide Ballardini. Přitom ještě v neděli seděl na lavičce ve večerním duelu s Palermem Gasperini, ve středu už ale Janov nepovede. I to se může během několika hodin stát.

Bologna FC - US Lecce 2:0

Dlouho se diváci na stadionu Renato Dall'Ara nemohli dočkat vstřeleného gólu, nakonec se však dočkali. V 84. a 85. minutě domácí dvakrát uštkli a Lecce už se z tohoto úderu nevzpamatovalo. Boloňa se díky výhře 2:0 nad Lecce odpoutala ze sestupových pozic.

Preview: Bologna FC - US Lecce

10. kolo italské soutěže odstartuje v šest hodin podvečer souboj Boloni a Lecce. Boloňa se s osmi body topí na sestupové pozici, a proto potřebuje zvítězit. Hosté jsou na tom o něco lépe, bodů mají jedenáct a jsou dvanáctí.

Malesaniho pozice v ohrožení, do týdne může být bez práce

Bologna nezažívá nejlepší vstup do letošní sezony a je hodně pravděpodobné, že po deseti týdnech znovu změní trenéra. V ohrožení je pozice Alberta Malesaniho...

Cagliari Calcio - Bologna FC 2:0

Cagliari prolomilo sérii nepříznivých výsledků a doma porazilo Boloňu 2:0. Sardiňané rozhodli o zisku tří bodů během druhého poločasu, kdy se postupně trefili Nené a Nainggolan.

Viviano v zimě dres měnit nebude, Bolognu asi opustí po sezoně

Emiliano Viviano se po zranění Gianluigiho Buffona posunul na post italské reprezentační jedničky, což ještě zvýšilo zájem o jeho služby. Brzy 25letý brankář nyní chytá za Bolognu, padesát procent z jeho práv však vlastní Inter Milán. Boloňský sportovní ředitel Carmine Longo prohlásil, že Viviano v zimě určitě neodejde...

Preview: Cagliari Calcio - Bologna FC

Cagliari a Boloňa mají za sebou úspěšná vystoupení v rámci Coppa Italia, nyní se společně střetnou na stadionu San’t Elia. Cagliari ani Boloni se příliš nedaří, prvně jmenovaný celek je se sedmi body předposlední, Boloňa okupuje šestnáctou pozici.

Bologna FC - Juventus FC 0:0

Bez branek skončilo také utkání Boloni s Juventusem. Stará Dáma měla v prvním poločase výhodu pokutového kopu, ovšem Iaquinta nedal a na výsledku 0:0 se už nic nezměnilo.

Preview: Bologna FC - Juventus FC

Pro tři body si na stadion Renato Dall'Ara jede Juventus. Staré dámě se podařilo třikrát neprohrát a vypadá to, že by se mohlo blýskat na lepší časy. Boloňa se ale zvučnějšího soupeře nebojí, také jejím cílem budou body.

Città di Palermo - Bologna FC 4:1

Palermo předvedlo divákům na Stadio Renzo Barbera skvělý fotbal a Bolognu po zásluze zničilo v poměru 4:1. Přitom branek mohlo padnout ještě více. Trefili se Pastore, Iličič, Pinilla a Bacinovič, za hosty korigoval Di Vaio.

Preview: Città di Palermo - Bologna FC

Palermo má letos hodně zajímavý start. Úvod sezóny Palermu vůbec nevyšel, pak zase přišly výhry na Juventusu a Fiorentině, jenže mezitím domácí remíza s Lecce. Zkrátka výkony jako na houpačce a Rosanero doufají, že proti Bologně vyhrají a pokročí za ustálením výkonů.

Bologna FC - UC Sampdoria 1:1

Další cenný bod si připisuje Boloňa, ta sice hrála doma, ale proti ambiciózní Sampdorii. Konečná remíza 1:1 je pro domácí dobrým výsledkem už proto, že po prvním poločase prohrávali. Vlastní gól si vstřelil Portanova, vyrovnání zajistil ve druhém poločase Miguel Angel Britos.

Preview: Bologna FC - UC Sampdoria

Boloňa bodovala na Sicílii a teď si brousí zuby na Sampdorii Janov. Marco Di Vaio a spol. se zatím prezentují dobrými výkony a Sampdorii tak nečeká nic lehkého.

Calcio Catania - Bologna FC 1:1

Bologna vedla v Catanii díky brance Di Vaia z prvního poločasu 1:0. Jenže o tři body se sama připravila, když si vlastní gól dal Miguel Angel Britos. Nutno však poznamenat, že jeho trefa byla výstavní, bohužel do vlastní branky.

Preview: Calcio Catania - Bologna FC

Doma vždy nepříjemná Catania přivítá v rámci 5. kola italské Serie A Boloňu. Utkání nemá jasného favorita, spíše se očekává, že mírně navrch by mohli být domácí. Oba týmy už dokázaly získat bod na půdě silného soupeře.