Mikel zamířil do Číny, upsal se Tianjinu Teda

Tianjin Teda oznámil příchod Johna Obiho Mikela. Kapitán nigerijské reprezentace přichází do Číny z Chelsea, kde strávil uplynulých deset let, během letošní sezóny však vůbec nenastupoval...  
06.01.2017 | Aktuality | 309 komentářů
29.01. Brown Ideye hráčem Málagy
Málaga dotáhla do zdárného konce příchod Browna Ideyeho. Nigerijský útočník se do aktuálně posledního mužstva LaLigy stěhuje na hostování z Tianjinu Teda, součástí dohody není opce. (lequipe.fr)
28.01. Gudelj novou akvizicí Guangzhou
Nemanja Gudelj mění v čínské lize dres, srbský záložník přestoupil z Tianjinu Teda do konkurenčního Guangzhou Evergrande. (transfermarkt.de)
26.01. Bastians přestoupil do Tianjinu Teda
Tianjin Teda získal Felixe Bastianse. Devětadvacetiletý defenzivní univerzál nakonec dostal od Bochumi k odchodu do Číny zelenou, druholigový německý celek má obdržet milion eur. (transfermarkt.de)
24.01. Málaga si vypůjčí Browna Ideyeho
Brown Ideye stráví nadcházející měsíce ve Španělsku. Nigerijského útočníka Tianjinu Teda, kde momentálně nenastupuje, si pro zbytek letošní sezóny vypůjčí Málaga. (lequipe.fr)
17.01. Sporting potvrdil návrat Montera
Fredy Montero se vrátil do lisabonského Sportingu, jehož barvy hájil mezi lety 2013 a 2016. Kolumbijský útočník přichází z čínského Tianjin Teda a smlouvu podepsal na rok a půl, součástí dohody je opce na další dvě sezony a také výstupní klauzule nastavená na šedesát milionů eur. (abola.pt)
17.01. Sporting dolaďuje návrat Montera
Fredy Montero opustí čínský Tianjin Teda a vrátí se do lisabonského Sportingu. Kolumbijský útočník přicestoval do města a v průběhu nadcházejících hodin se stane už sedmnáctou posilou portugalského klubu v probíhající sezoně. (abola.pt)
01.01. Junior kmenovým hráčem Marítima
Zainadine Junior se stal kmenovým hráčem Marítima, s nímž podepsal smlouvu do června 2020. Mozambický obránce v portugalském klubu letos hostoval z čínského celku Tianjin Teda, nyní se všechny strany dohodly na trvalém přestupu. (abola.pt)
18.12.2017 Obi Mikel popírá lednový odchod
S lednovým návratem do Premier League, kde dlouhé roky oblékal dres Chelsea, byl spojený John Obi Mikel. Nigerijský záložník Tianjinu Teda ale něco takového popírá. "Nevím, odkud pochází tyto spekulace, ale nezakládají se na pravdě," prohlásil Obi Mikel pro čínskou televizní stanici. (lequipe.fr)
09.11.2017 Acheampong zůstává v Číně
Frank Acheampong bude i nadále hrát za Tianjin Teda. Ghanský útočník zde hostoval z Anderlechtu a čínský klub uplatnil opci na trvalý přestup, do Belgie pošle tři a půl milionu eur. (vi.nl)
12.10.2017 Zápas v Číne odřídí rozhodčí Chapron
Tony Chapron dostal na starost řídit utkání čínské nejvyšší soutěže mezi Shanghai Shenhua a Tianjinem Teda. Francouzský rozhodčí byl k utkání nominován hlavně proto, aby se předešlo možné korupci. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi