Tianjin Teda (Čína)

 

Mikel zamířil do Číny, upsal se Tianjinu Teda

Tianjin Teda oznámil příchod Johna Obiho Mikela. Kapitán nigerijské reprezentace přichází do Číny z Chelsea, kde strávil uplynulých deset let, během letošní sezóny však vůbec nenastupoval...  
06.01. | Aktuality | 309 komentářů
02.03. Tianjin Teda získal útočníka Ideyeho
Brown Ideye bude ve své kariéře pokračovat v Číně. Nigerijský útočník se z Olympiakosu Piresu vydal do Tianjinu Teda, který za něho zaplatil 12 milionů eur, sám hráč pak dostal smlouvu do konce roku 2019. (transfermarketweb.com)
22.02. Tianjin Teda usiluje o útočníka Dosta
Bas Dost letos v portugalské lize nastřílel již sedmnáct branek a není vyloučeno, že další už nepřidá. O nizozemského kanonýra lisabonského Sportingu je zájem v Číně, tamní celek Tianjin Teda za něho nabízí čtyřicet milionů eur. (abola.pt)
21.02. Brown Ideye na odchodu do Tianjinu
Brown Ideye letos s Marcusem Bergem válčí o zlatou kopačku v řecké lize, sám by ale mohl bitvu opustit v její polovině - třináctigólový kanonýr Olympiakosu je totiž intenzivně váben Tianjinem Teda. Ideye prý aktuálně v Pireu odmítá trénovat a podepíše tříletý kontrakt. (naijafootball247.com)
15.02. Vancouver si vypůjčil útočníka Montera
Fredy Montero stráví nadcházející sezónu ve Vancouveru Whitecaps. Kolumbijský útočník se do zámořského klubu vydává z Tianjinu Teda, kde má stále platný kontrakt do konce roku 2018. (lequipe.fr)
06.01. Gudelj další novou tváří v čínské lize
Nemanja Gudelj v závěru podzimu kvůli nedisciplinovanosti netrénoval s prvním týmem Ajaxu a nyní Amsterdam podle očekávání definitivně opouští. Srbský záložník přestoupil do čínského Tianjin TEDA, který zaplatí 5,5 milionu eur. (transfermarketweb.com)
05.01. Mikel před sebou má zdravotní prohlídku
John Obi Mikel je na cestě do Číny a podrobí se zdravotní prohlídce v celku Tianjin Teda. Nigerijský záložník je na odchodu z Chelsea, kde nedostává prostor, v Asii by měl brát 140 tisíc liber týdně. (football365.com)
02.01. Gudelj má zajímavou nabídku z Číny
Nemanja Gudelj byl na podzim vyřazen z prvního týmu Ajaxu a v průběhu ledna z Amsterdamu pravděpodobně odejde. Srbského záložníka lanaří Tianjin Teda, čínský klub hráči nabízí roční plat pět milionů eur. (vi.nl)
27.11.2016 Elias se možná přestěhuje do Číny
Brazilský středopolař Elias se sice v létě nastálo vrátil do Sportingu, tam však možná opět nevydrží. Jednatřicetiletý záložník převážně střídá a podle brazilských médií by ho mohla zlákat Čína - Tianjin Teda prý lisabonským nabízí osm milionů eur. (uol.com.br)
01.02.2016 Montero přestoupil do Číny
Kolumbijský útočník Fredy Montero přestoupil z lisabonského Sportingu do čínského celku Tianjin Teda, portugalská strana má dostat sumu pohybující se okolo pěti milionů eur. (abola.pt)
08.02.2015 Lazović má údajně namířeno do Číny
Danko Lazović podle médií opustí bělehradský Partizan a zdarma zamíří do Číny, někdejší útočník PSV Eindhoven nebo Zenitu Petrohrad se má stát novou posilou celku Tianjin Teda. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci