Tianjin Teda (Čína)

 

Mikel zamířil do Číny, upsal se Tianjinu Teda

Tianjin Teda oznámil příchod Johna Obiho Mikela. Kapitán nigerijské reprezentace přichází do Číny z Chelsea, kde strávil uplynulých deset let, během letošní sezóny však vůbec nenastupoval...  
06.01. | Aktuality | 309 komentářů
09.11. Acheampong zůstává v Číně
Frank Acheampong bude i nadále hrát za Tianjin Teda. Ghanský útočník zde hostoval z Anderlechtu a čínský klub uplatnil opci na trvalý přestup, do Belgie pošle tři a půl milionu eur. (vi.nl)
12.10. Zápas v Číne odřídí rozhodčí Chapron
Tony Chapron dostal na starost řídit utkání čínské nejvyšší soutěže mezi Shanghai Shenhua a Tianjinem Teda. Francouzský rozhodčí byl k utkání nominován hlavně proto, aby se předešlo možné korupci. (lequipe.fr)
10.09. Stielike si v Asii našel další práci
Uli Stielike sice před časem skončil v roli trenéra jihokorejské reprezentace, ovšem brzy si na asijském kontinentě našel další místo. Dvaašedesátiletý Němec bude v Číně trénovat Tianjin Teda. (twitter.com/asaikana)
21.08. Evouna posílil Konyaspor
Gabonský reprezentant Malick Evouna se z Číny vydává do Turecka, útočník po měsících spekulací vyměnil Tianjin Teda za Konyaspor. (kingfut.com)
15.08. Mikel se po čtyřech měsících vrátil na hřiště
John Obi Mikel se po čtyřech měsících znovu objevil v sestavě čínského celku Tianjin Teda. Kapitán nigerijské reprezentace a bývalý záložník Chelsea je v pořádku po zranění kyčle, s níž byl na jaře na operaci. (espnfc.com)
14.08. Nantes učinilo nabídku za Browna
Ideye Brown by se mohl vrátit do Francie. Zájem o útočníka Tianjinu Teda hlásí podle posledních zpráv Nantes, které již mělo učinit konkrétní nabídku. (lequipe.fr)
13.07. Tianjin Teda si vypůjčil Acheamponga
Frank Acheampong bude nastupovat za Tianjin Teda. Čínský celek si 23letého ofenzivního hráče vypůjčil do konce tohoto roku z Anderlechtu. (transfermarkt.de)
11.07. Acheampong míří do Tianjinu Teda
Důležitý křídelník belgického Anderlechtu Frank Acheampong se brzy vydá do Číny. Třiadvacetiletý Ghaňan se má nacházet kousek od podpisu Tianjinu Teda. (hln.be)
02.03. Tianjin Teda získal útočníka Ideyeho
Brown Ideye bude ve své kariéře pokračovat v Číně. Nigerijský útočník se z Olympiakosu Piresu vydal do Tianjinu Teda, který za něho zaplatil 12 milionů eur, sám hráč pak dostal smlouvu do konce roku 2019. (transfermarketweb.com)
22.02. Tianjin Teda usiluje o útočníka Dosta
Bas Dost letos v portugalské lize nastřílel již sedmnáct branek a není vyloučeno, že další už nepřidá. O nizozemského kanonýra lisabonského Sportingu je zájem v Číně, tamní celek Tianjin Teda za něho nabízí čtyřicet milionů eur. (abola.pt)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi