TJ Malše Roudné Česko - TJ Malše Roudné - Expres Zprávy

18.05.201322:34

V Rokycanech se nedohrálo

Již v 63. minutě za stavu 4:0 pro domácí předčasně skončilo dnešní utkání 26. kola divize A v Rokycanech, kam přijel tým předposledního Roudné. Již v prvním poločase museli totiž postupně nedobrovolně pod sprchy hostující hráči Fedorkiv, Kössl a Růžička, všichni tři za urážku rozhodčího Vaňkáta. Ten potom ve druhém poločase odpískal předčasný konec ve chvíli, kdy se Roudné další hráč zranil a nebyl, kdo by jej nahradil. Ortel na osudem zápasu vynese sportovně-technická komise, dá se ale předpokládat, že výsledek zůstane v platnosti. Po domácí prohře 3:5 s Čížovou má jistotu sestupu do Pražského přeboru poslední tým tabulky Přední Kopanina.