Sparta Krč Česko - Sparta Krč - Expres Zprávy

20.07.200817:42

Rada se rozloučil výhrou

Trenér Petr Rada se před odchodem k reprezentaci rozloučil s Teplicemi výhrou v přípravném utkání. Výsledek: Teplice - Sparta Krč 3:0 (1. Gašparík, 8. Doležal, 67. Vachoušek z pen.). Teplice: Slavík (46. Belic) - Vidlička, Lukáš (46. Pimpara), Klein, Hanzlík - Verbíř (46. Štohanzl), Sabou (46. Ljevakovič), Doležal (46. Martykán), Gašparík (46. Mareš) - Mahmutovič (46. Vachoušek), Vondrášek (46. Jun).

19.04.200813:27

Krči zajistil bod brankář Diviš

Souboj sestupem ohrožených druholigistů Krče s Ústím nad Labem skončil 2:2. Hrdinou utkání se stal domácí brankář Jakub Diviš. Ten za stavu 1:2 chytil penaltu a v poslední minutě pak svému týmu zajistil vyrovnávacím gólem remízu.

01.02.200817:35

Slavia jen remizovala s Krčí

Přátelsky (Praha): Slavia Praha - Sparta Krč 1:1 (1:1). Branky: 10. Kalivoda z pen. - 9. Kounovský. Rozhodčí: Moudrý - Černý, Kovařík. Slavia: I. poločas: Vaniak - Hubáček, Latka, Brabec, Pudil - Jarolím, Kalivoda, Suchý, Černý - Střihavka, Blažek. II. poločas: Vaniak - Krajčík, Šourek, Brabec, Hubáček - Gebre Selassie, Tavares, Volešák, Pudil - Ivana, Střihavka.

28.01.200820:45

Zelenka odchází z Jablonce

Zkušený útočník Luděk Zelenka odchází z Jablonce do druholigového rakouského Klagenfurtu. Jeho dosavadního spoluhráče Jana Flachbarta pro změnu testuje Sparta Krč.

28.11.200717:02

Žižkov remizovala s Krčí

Viktoria Žižkov v dnešním přátelském utkání remizovala se Spartou Krč. Viktoria Žižkov - Sparta Krč 1:1 (0:1). Branky: 50. Bažík - 10. Dubský.

20.10.200713:32

Krč poprvé vyhrála

Sparta Krč se dočkala premiérové výhry v naší druhé nejvyšší soutěži, dnes dopoledne si poradila s Třincem hladce 3:0.

19.09.200712:41

Adauto posílil Krč

Bývalý útočník Slavie Adauto se vrací do České republiky, brazilský fotbalista se dohodl na smlouvě s druholigovou Spartou Krč.

05.10.200420:43

Teplice se ve třetím kole českého poháru trápily na hřišti Náchoda-Deštného a postup vybojovaly až v penaltovém rozstřelu, když po 90 minutách byl stav 1:1. Snadné to neměl ani Jablonec, který v Krči vyhrál jen 1:0.

22.09.200420:45

Blšany vypadly z českého poháru, nestačily na Plzeň, s níž prohrály 0:1. Další prvoligové týmy postoupily: Neštěmice - Sparta 1:2, Třeboň - České Budějovice 1:4, Xaverov - Teplice 1:4, Bystrc - Slavia 0:3, Dvůr Králové - Liberec 0:5 a Dobrovice - Mladá Boleslav 0:2. Nedařilo se Viktorii Žižkov, která na penalty podlehla Krči.

20.06.200402:02

Přestože fotbalisté Chrudimi porazili v posledním kole ČFL Střížkov 4:0, k záhcraně jim to nepomohlo. Do divize sestupují spolu s Krčí a Teplicemi B.