Sellier & Bellot Vlašim Česko - Sellier & Bellot Vlašim - Expres Zprávy

31.10.201318:25

Plzeň dostala třicetitisícovou pokutu

Disciplinární komise FAČR dnes udělila pokutu 30 tisíc korun Viktorii Plzeň za nedostatečnou pořadatelskou službu při utkání 11. kola první ligy se Slavií. Kvůli problémům s pořadatelskou službou a výtržnostem diváků byla potrestána i druholigová Vlašim, která za nezvládnutí zápasu FNL s Hradcem Králové obdržela důtku.

04.10.201316:38

FK Teplice - Graffin Vlašim 2:1

PŘÍPRAVA: FK Teplice - Graffin Vlašim 2:1.
Branky:
30. Salami, 47. Táborský z pen. - 34. Putz z pen. Sestava Teplic: Slavík (46. Lukáč) - Matula, Jablonský (46. Lüftner), Kaufman, Krob - Verbíř (46. Strada), Ljevakovič, Táborský, Nivaldo - Jindráček, Salami. Trenér: Ščasný.

24.09.201311:07

Švenger hostuje ve Vlašimi

Sedmadvacetiletý brankář Sparty Praha Milan Švenger bude následující půlrok hostovat v druholigové Vlašimi. Informoval o tom oficiální web Sparty.

19.04.201317:03

Frýdka ve Vlašimi střídá Horňák

Nástupcem odvolaného trenéra Martina Frýdka ve Vlašimi se stal jeho bývalý spoluhráč ze Sparty Praha a národního týmu Michal Horňák. Druholigový klub to oznámil na svém oficiálním webu. Frýdek ve Vlašimi skončil v pondělí, den po porážce 1:6 ve Znojmě. Středočeský klub po ní klesl na dvanácté místo v tabulce a má náskok pěti bodů na sestupové pozice.

16.04.201310:24

Vlašim odvolala Frýdka

Ve Vlašimi skončil trenér Martin Frýdek. Vedení středočeského klubu bývalého reprezentačního záložníka v pondělí večer odvolalo, jméno jeho nástupce zatím neoznámilo. Čtyřiačtyřicetiletému Frýdkovi se stala osudnou nedělní porážka 1:6 ve Znojmě, po níž patří Vlašimi dvanácté místo v tabulce s náskokem šesti bodů na sestupové pozice. "Prakticky celé odpoledne jsme společně s dalšími členy vedení podrobně analyzovali a probírali situaci ohledně týmu a nakonec jsme dospěli k rozhodnutí odvolat trenéra Martina Frýdka," uvedl na klubovém webu sportovní ředitel Graffinu Miloslav Brožek. Dnešní trénink povede dosavadní asistent Vladimír Kout.

30.01.201317:13

Graffin Vlašim - Baumit Jablonec 1:3

PŘÁTELSKY: Graffin Vlašim - Baumit Jablonec 1:3.
Branky:
45. Vyhnal - 30. Novotný, 70. vlastní Homola, 75. Haurdič. Sestava Jablonce: I. poločas: Fendrich - Kysela, Beneš, Rossi, Novák - Kopic, Čížek, Loučka, Jablonský - Novotný, Hubník. II. poločas: Fendrich - Kubista, Štochl, Kysela - Zoubele, Vaněk, Rossi, Novák, Haurdič - Pázler, Třešňák. Trenér: Kotal.

26.01.201317:37

Příbram - Vlašim 2:2

PŘÁTELSKY: Příbram - Vlašim 2:2 (0:0).
Branky:
66. vlastní, 77. Šlapák - 55. vlastní, 61. Jícha. Sestava Příbrami: Rondzik - Andrejevič (65. Macháček), Hájovský, Dejmek, Hanuš - Valenta, Koukal, Abraham, Kraus, Mareš - Střihavka (46. Šlapák).

24.01.201312:55

Krob se vrátil do Prešova

Jan Krob znovu oblékne dres Prešova, za který nastupoval již v minulé sezóně. Pětadvacetiletý obránce, který naposledy hostoval ze Sparty ve Vlašimi, se Tatranu upsal coby volný hráč na rok a půl.

23.01.201316:05

Ostrava - Vlašim 3:1

PŘÁTELSKY: Ostrava - Vlašim 3:1 (1:0).
Branky:
58. a 74. Soukup, 21. Majtán - 56. Vyhnal. Sestava Ostravy: I. poločas: Bárta - Vašenda, Kaprálik, Stronati, Starý - Lukeš, Vengřinek - Stožický, Majtán, Holzer - Kraut. II. poločas: Pavlenka - Zawada, Frydrych, Vomáčka, Starý - Foltýn, Šichor, Droppa, Zeher - Fantiš, Soukup. Trenér: Pulpit.

17.07.201221:08

Sparta Praha - Graffin Vlašim 5:0

PŘÁTELSKY: Sparta Praha - Graffin Vlašim 5:0. Branky: 5. Pamič, 13. Kadeřábek, 19. Balaj, 27. Hušbauer z pen., 57.Kweuke. Rozhodčí: Královec - Hrabovský, Mokrusch. Diváci: 700. Sestava Sparty: Vaclík - Vidlička, Zápotočný, Jarošík (46. J. Brabec), Pamič (46. Hybš) - Holek (58. Grajciar), Matějovský (46. Kadlec) - Kadeřábek (60. Přikryl), Hušbauer, Skalák (60. Podaný) - Balaj (46. Kweuke). Trenér: Lavička.

11.02.201218:26

Vlašim - 1. FK Příbram 2:0

PŘÁTELSKY: Graffin Vlašim - 1. FK Příbram 2:0 (1:0). Branky: 10. Zákostelský, 65. Vaněček. Sestava Příbrami: Hruška - Štochl, Ricka, Krejčí, Divíšek - P. Pilík (60. Papšys), T. Pilík (65. Kdolský), Kraus, Mareš - Dušek (46. Bašič), Šlapák. Trenér: Vavruška.

18.01.201208:18

Hanuš stráví jaro na hostování ve Vlašimi

Brankář Jan Hanuš odchází z pražské Slavie na půlroční hostování do druholigové Vlašimi. Spolu s ním budou na jaře v aktuálně dvanáctém týmu druhé ligy působit také obránce Jan Zákostelský a nejlepší střelec slávistické juniorky Marek Červenka.

14.01.201213:08

TL: Plzeň - Vlašim 2:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Plzeň - Vlašim 2:1 (1:1). Branky: 28. Petržela, 67. Štípek - 36. Strnad. Rozhodčí: K. Hrubeš. Sestava Plzně: I. poločas: Čech - Rajtoral, Procházka, Čišovský, Limberský - Petržela, Horváth, Kolář, Pilař - Ďuriš, Bakoš. II. poločas: Daněk - Sladký, Božič, Trapp, Beránek - Štípek, Darida, Berger, Zifčák - Hora, Wágner.

07.01.201212:52

TL: Dukla Praha - Vlašim 2:0

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Dukla Praha - Vlašim 2:0 (1:0). Branky: 13. Markovič, 89. Pázler. Rozhodčí: Kovařík. Sestava Dukly: Rada - Šmíd, Švejdík (46. Hanousek), Radoš, Pospíšil - Marič (46. Tenkl), Šiml (46. Přeučil), Malý (46. Svatonský) - Nečas (46. Pázler), Markovič (46. Hašek), Sklenář (46. Marek). Trenér: Kozel.

08.12.201119:05

Vlašim bude místo Nádvorníka vést Urban

Novým trenérem druholigové Vlašimi byl jmenován Luboš Urban. Na lavičce dvanáctého týmu tabulky nahradí Romana Nádvorníka. Ten dostal od vedení klubu svolení k angažmá v prvoligovém Žižkově, kam byl uvolněn již pro odkoučování dvou kol před zimní přestávkou. "Novým trenérem bude Luboš Urban, se kterým jsme podepsali smlouvu do konce sezony," uvedl člen klubového vedení Milan Kuklík pro web Vlašimi. "Ohledně Romana Nádvorníka jsme se s Žižkovem domluvili, že tam zůstane," potvrdil Kuklík.

24.07.201120:21

Baumit Jablonec - Graffin Vlašim 4:1

PŘÁTELSKY: Baumit Jablonec - Graffin Vlašim 4:1 (2:0). Branky: 15. a 33. Lafata, 50. Mešanovič, 64. Hovorka - 89. Petrů z pen. Sestava Jablonce: I. poločas: Špit - Eliáš, Pavlík, Beneš, Novák (29. Podzimek) - Kopic, Pavlata, Loučka, Vaněk, Kovařík - Lafata. II. poločas: Valeš - Just, Kubista, Štochl, Podzimek - Štemberk, Vošahlík, Pavlata, Hovorka - Třešňák, Mešanovič. Trenér: Komňacký.

02.07.201114:32

FC Hradec Králové - Graffin Vlašim 3:2

PŘÁTELSKY: FC Hradec Králové - Graffin Vlašim 3:2 (2:1). Branky: 32. Toth, 60. Malinský, 85. Janoušek - 40. Kotyza, 66. Jandík. Diváci: 400. Sestava Hradce Králové: 1. poločas: Koubek - Hock, Toth, Hochmeister, Zelený - Rezek, Černý, Pávek, Voltr - Gulajev, Štěpán. 2. poločas: Volšík - Špidlen, Chleboun, Jandík, Karal - Malinský, J. Dvořák, Janoušek, Hodas - Schwarz, P. Dvořák. Trenér: Kotal.

30.06.201113:07

Vlašim se staronovým trenérem

Fotbalisty Vlašimi povede v novém ročníku druhé ligy znovu trenér Roman Nádvorník. Ten s mužstvem zahájil i minulou sezonu, ale na podzim odešel do prvoligové Příbrami, kde v dubnu po sérii špatných výsledků zase skončil. Ve Vlašimi Nádvorník nahradil Borise Kočího, jenž s Graffinem obsadil sedmé místo.

29.06.201112:36

Liberec - Vlašim 3:2

PŘÁTELSKY: Liberec - Vlašim 3:2 (3:1). Branky: 5. Šural, 41. Breznaník, 43. Sivrič - 17. Strnad, 65. Matějka. Rozhodčí: Melichar - Myška, Váňa. Diváci: 70. Sestava Liberce: 1. poločas: Bičík - Martan, Karisič (44. Dejmek), Polák, Fleišman - Sivrič, Bosančič, Krystan, Breznaník - Mustapha, Šural. 2. poločas: Hauzr - Gebre Selassie, Zieris, Dejmek, Janů - Štajner, Krystan, Bosančič (65. Martan), Liška - Šural (65. Mustapha), Hadaščok. Trenér: Šilhavý.

24.06.201110:02

Ostrava si s Vlašimí vyměnila hráče

V Baníku rozšířili kádr o dvaadvacetiletého záložníka Lukáše Droppu, který dnes přišel do přípravy z druholigové Vlašimi. Opačným směrem se naopak stěhuje útočník Tomáš Vrťo. Ostravský klub o tom informuje na svém webu. Po arménském útočníkovi Gevorgu Badaljanovi a banskobystrickém stoperu Jozefu Adámikovi se jedná o třetí novou tvář v kádru čtrnáctého celku nejvyšší soutěže.