FK Lovosice Česko - FK Lovosice - Expres Zprávy

05.06.201614:39

Lovosice si poprvé zahrají ČFL

Po Olympii Hradec Králové a Odře Petřkovice jsou třetím letošním divizním vítězem fotbalisté Lovosic. Svěřenci trenérů Michala Lilka a Karla Zuny v utkání 28. kola skupiny B vyhráli 4:1 v Libiši a osmibodový náskok si udrželi i dvě kola před koncem. Třetí nejvyšší soutěž ČFL si zahraje lovosický klub poprvé ve své devětaosmdesátileté historii.

ČTK
10.10.201521:09

V divizích už není neporaženého týmu

Ve fotbalových divizích už není neporažený tým. Jako poslední z osmdesáti účastníků prohrály Lovosice, které v utkání 10. kola skupiny B podlehly 0:2 v Kladně. Zápas, v němž se střelecky prosadili Štěpán Hanzlík a Václav Kalina, byl zároveň soubojem o vedoucí příčku. Kladenští svěřenci trenéra Ivana Pihávka se posunuli do čela tabulky a vedou před Lovosicemi o dva body.

ČTK
28.09.201321:49

Brožík dosáhl hattricku během čtyř minut

Nevšední střelecký počin se dnes vydařil v utkání 8. kola fotbalové divize B v Novém Boru hráči hostujících Lovosic Vítězslavu Brožíkovi. Domácí tým vedl ještě v 59. minutě 2:0, pak ovšem doslova bleskově otočil vývoj střetnutí hráč, jenž donedávna působil v třetiligové Roudnici nad Labem a ocitl se mezi skupinou fotbalistů vyšetřovaných protikorupční policií. Během čtyř minut nastřílel tři góly, jeho tým nakonec zvítězil vysoko 6:2 a současně ukončil černou sérii pěti proher v řadě.

18.08.201222:18

Lovosice zradily penalty

Nešťastné utkání odehrál v dnešním 2. kole divize B lovosický nováček. Na hřišti pražského Motorletu za stavu 1:0 pro domácí, jež poslal do vedení Brůžek, měl po změně stran výhodu dvou penalt během pouhých dvou minut. Ani jednu však neproměnil, první z nich zneškodnil kapitánu Radovi domácí gólman Foferka a druhou kopnul Laušman jen do tyče. Motorlet pak otřesenému soupeři zasadil další dva údery během šesti minut, v obou případech zásluhou Pyška.