Club Blooming Bolívie - Club Blooming - Expres Zprávy

14.03.202310:35

Poločasové nastavení v Bolívii

Jedinečný byl noční zápas bolivijské ligy, v němž se střetly celky Palmaflor a Blooming, hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastavoval 43 minut. Hosté inkasovali dvě červené karty, kopaly se proti nim dvě penalty a nakonec prohráli 2:3. Pod nastavení se podepsal prudký déšť, kvůli němuž byla druhá půle na čas přerušena, jednu ze sporných situací navíc musel posuzovat VAR, který nespěchal a rozhodl až za neuvěřitelných sedmnáct minut.

sport-express.ru
05.10.201411:08

Illáñez novým trenérem Bloomingu

Club Blooming má nového trenéra, odvolaného Maurícia Soriu nahradil na lavičce bolívijského celku Alberto Illáñez.

transfermarketweb.com
27.07.201319:35

Koke si zahraje za bolívijský Blooming

Španělský útočník Koke po sestupu Regensburgu do třetí německé ligy odchází, devětadvacetiletý světoběžník se dohodl na roční smlouvě s bolivijským Bloomingem.

22.10.200908:39

Blooming vyhrál popáté bolivijskou ligu

Vítězem podzimního ligového šampionátu, takzvané clausury, se stali v Bolívii fotbalisté Bloomingu. Ve finále play off jim po nedělní výhře 1:0 nad Bolívarem stačila ve středu remíza 1:1. Blooming si díky pátému prvenství v historii zahraje příští ročník Poháru osvoboditelů. Fotbalisté poraženého finalisty stále ještě bojují o titul z jarní části. Kvůli neoprávněnému startu jednoho hráče Bolívaru disciplinární komise přiřkla prvenství Realu Potosí, Bolívar se ale odvolal a konečný rozsudek stále fotbalový svaz nevydal.