10.04.201819:29

Xabi Prieto ukončí po sezóně kariéru

Zkušený záložník španělského Realu Sociedad San Sebastian Xabi Prieto po sezóně ukončí kariéru. Čtyřiatřicetiletý fotbalista v kariéře za jiný tým nehrál a celkem nasbíral přes 530 utkání.

lequipe.fr
20.02.201809:57

Real Sociedad na několik duelů bez Prieta

Na marodce Realu Sociedad si nějaký ten čas pobude Xabi Prieto. Kapitán baskického celku o víkendu proměněnou penaltou otevřel skóre zápasu s Levante (3:0), při exekuci pokutového kopu si ovšem poranil stehenní sval a podrobné vyšetření odhalilo trhlinu.

marca.com
20.03.201720:57

Prieto prodloužil s Realem Sociedad

Real Sociedad si zavázal Xabiho Prieta. Zkušený záložník, jenž měl smlouvu do konce tohoto ročníku, se baskickému klubu upsal i na nadcházející sezónu.

lequipe.fr
28.05.201520:33

Prieto byl na operaci s kotníkem

Xabi Prieto se dnes podrobil operaci kotníku, s nímž měl problémy. Záložník Realu Sociedad pravděpodobně přijde o začátek letní přípravy.

marca.com
17.01.201519:39

Prieto odehrál jubilejní zápas

Xabi Prieto dnes odehrál jubilejní 400. zápas za Real Sociedad. Dobré vzpomínky na něj ovšem mít nebude, jeho tým doma podlehl 0:1 Rayu.

16.01.201518:26

Xabi Prieto odehraje jubilejní zápas

Xabi Prieto se chystá na svůj jubilejní 400. zápas za Real Sociedad. 31letý záložník může slavit o víkendu v případě, že nastoupí k utkání s Rayem.

insidespanishfootball.com
04.01.201416:59

Xabi Prieto má zdravotní problémy

Real Sociedad zítra večer čeká baskické derby s Athleticem a chybět by mu mohl Xabi Prieto, kapitán týmu si z tréninku odnesl zraněnou nohu.

18.10.201312:43

Xabi Prieto se uzdravil

Real Sociedad může opět počítat se svým kapitánem Xabim Prietem. 30letý hráč překonal zranění stehna a měl by být připraven na zápas s Valencií.

25.09.201323:02

Xabi Prieto si nezahraje dva až tři týdny

Xabi Prieto již zná odhadovanou dobu, kterou stráví na marodce. Zkušený záložník Realu Sociedad bude zranění stehenního svalu léčit dva až tři týdny.

25.09.201319:53

Real Sociedad přišel o Prieta

Realu Sociedad bude nějaký čas chybět Xabi Prieto, třicetiletý záložník si ve včerejším utkání v Barceloně poranil stehenní sval.

18.09.201311:40

Prieto litoval neproměněných šancí

Real Sociedad vstoupil do základní skupiny Ligy mistrů prohrou 0:2 se Šachtarem Doněck. Záložník Xabi Prieto dobře věděl, že zápas mohl skončit pro jeho tým lépe. "V prvním poločase jsme hráli opravdu dobře a vytvářeli si šance. Bohužel jsme žádnou neproměnili a ve druhé půli za to zaplatili. Šachtar se postupně zvedl a poté hrál co, co potřeboval," litoval Prieto.

05.04.201309:26

Prieto má svalové problémy

Nejistý je start Xabiho Prieta v důležitém utkání španělské ligy proti Málaze, záložník Realu Sociedad si poranil stehenní sval.

07.01.201322:13

Prieto by góly vyměnil za bod

Xabi Prieto včera zaznamenal hattrick na půdě Realu Madrid, jeho Realu Sociedad to ovšem na body nestačilo, jelikož baskický klub podlehl 3:4. "Vypadalo to, že si jdeme pro dobrý výsledek, během několika minut druhé půle ale bylo všechno pryč. Ty góly bych raději vyměnil za remízu. Přijeli jsme si sem pro bod, drželi míč a měli o jednoho hráče v poli navíc, i tak jsme nakonec prohráli," smutnil španělský záložník.

01.10.201213:13

Prieto si připsal 300. start

Pohádkovou sobotu za sebou má Xabi Prieto. 29letý záložník si na své konto připsal jubilejní 300. start v dresu Realu Sociedad, který si navíc osladil výhrou 2:0 v baskickém derby nad Athleticem.

26.12.201118:07

Prieto i nadále za Real Sociedad

Xabi Prieto bude i nadále hrát za Real Sociedad, 28letý záložník a kapitán španělského klubu prodloužil kontrakt do léta 2017.

23.11.201108:41

Xabi Prieto nenastoupí v nedělním ligovém utkání proti Betisu, středopolař ve službách Realu Sociedad si v minulém zápase s Espanyolem natrhl sval. Jeho absence by však neměla být nikterak dlouhá.

20.09.201119:51

Real Sociedad bez Prieta

Minimálně o utkání s Granadou přijde Xabi Prieto, záložník Realu Sociedad si o víkendu poranil kotník.

14.05.201109:31

Real Sociedad možná bez trojice

Xabi Prieto, Carlos Martínez a Vadim Demidov zřejmě nenastoupí v zítřejším utkání v Seville, trojici hráčů Real Sociedad na hřiště nepustí zdravotní problémy.