Volkan Demirel Expres zprávy

03.09.201912:15

Demirel pověsil rukavice na hřebík

Volkan Demirel ve svých 37 letech ukončil aktivní kariéru. Nyní už bývalý turecký brankář chytal sedmnáct let za Fenerbahçe, kde bude pracovat i nadále, a to jako člen trenérského týmu.

sport-express.ru
09.07.201811:57

Demirel prodloužil smlouvu s Fenerbahçe

Volkan Demirel stráví i závěr kariéry ve Fenerbahçe, s nímž podepsal novou smlouvu. 36letý brankář za turecký klub odchytal 538 zápasů a získal s ním pět mistrovských titulů.

lequipe.fr
01.03.201822:48

Tři červené v istanbulském derby

Derby v semifinále tureckého poháru mezi Besiktasem a Fenerbahce přineslo tradičně horkou krev. V duelu, který skončil nerozhodně 2:2 padly hned tři červené karty. První dostal Alper Potuk z hostujícího Fenerbahce ještě v první půli, když si nechal dát během pěti minut dvě žluté karty. Ve 52. minutě byl na domácí straně rovnou vyloučen Ricardo Quaresma, který přiitom nastoupil až po přestávce. Duel nedohrál ani zkušený brankář Fenerbahce Volkan Demirel, jenž viděl druhou žlutou kartu v 77. minutě.

06.10.201417:08

Turecku bude chybět zraněný Demirel

Trenér tureckých fotbalistů Fatih Terim musel udělat změnu v nominaci na páteční utkání evropské kvalifikace s Českou republikou. Kvůli zranění nemůže počítat se zkušeným brankářem Volkanem Demirelem, místo něj povolal jeho spoluhráče z Fenerbahce Merta Günoka. Zdravotní problémy má dalších pět hráčů, proto kádr doplnil i reprezentační nováček útočník Muhammet Demir z Gaziantepsporu.

ČTK
13.09.201212:37

Fenerbahce si pojistilo Demirela

Volkan Demirel bude i nadále chytat za Fenerbahce, 30letý brankář s tureckým klubem prodloužil smlouvu do června 2017.

22.11.201112:58

Demirel chce odejít z Fenerbahçe

Volkan Demirel by mohl změnit dres, podle tureckých médií zažádal třicetiletý brankář o povolení k odchodu z Fenerbahçe. Důvodem má být fakt, že tureckou reprezentační jedničku vypískali vlastní fanoušci po kvalifikační prohře 0:3 od Chorvatska.

09.07.200909:13

Demirel prodloužil smlouvu

Volkan Demirel bude i nadále hájit branku Fenerbahce. Turecký reprezentant prodloužil smlouvu do léta 2013.

23.06.200819:10

UEFA Volkanovi trest neprominula

Turecký brankář Volkan Demirel se nedočkal omilostnění od Evropské fotbalové unie a v semifinále proti Německu chytat nebude. Turecký brankář si tak bude muset dvouzápasový trest za sražení Jana Kollera odpykat celý. Turci budou mít proti Německu k dispozici jen čtrnáct hráčů do pole.

19.06.200817:08

O Volkanovi až v pondělí

Volkan Demirel se odvolal proti dvouzápasovému trestu, který dostal za vyloučení v utkání s Českou republikou. Odvolací komise ovšem zasedne až v pondělí a turecký brankář tak v žádném případě nestihne zítřejší čtvrtfinále proti Chorvatsku.

18.06.200811:51

Volkan má stop na dva zápasy

Volkan Demirel si na evropském šampionátu zachytá pouze v případě, že Turecko postoupí až do finále. Turecký brankář dostal za vyloučení v utkání s Českou republikou stop na dva zápasy.