Celé jméno:Vincenzo Grifo
Národnost: Itálie Německo
Datum narození:07.04.1993
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:32
Klub:TSG Hoffenheim (GER)
Aktuální statistiky v klubu TSG Hoffenheim (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
1. Bundesliga 2018/201931130000000
Kariéra hráče
 

Hoffenheim přivítal svého bývalého svěřence, vrací se Grifo

Vincenzo Grifo bude znovu nastupovat za Hoffenheim. Vesnický celek, jenž se připravuje na Ligu mistrů, angažoval ofenzivního záložníka z Borussie Mönchengladbach, která si přijde na 5,5 milionu eur...  
11.06. | Aktuality | 17 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.06. Hoffenheim pracuje na zisku Grifa
Vincenzo Grifo by mohl vyměnit Borussii Mönchengladbach za Hoffenheim. Vesnický celek se chystá na Ligu mistrů, načež si jako jednu z priorit letního přestupového okna vyhlédl svého bývalého svěřence, jenž se u "Hříbat" příliš neprosadil. (kicker.de)
27.09.2017 Grifo nechyběl na tréninku Gladbachu
Na dnešním tréninku Borussie Mönchengladbach nechyběl Vincenzo Grifo. Letní posila z Freiburgu je konečně fit po problémech s kolenem, díky čemuž doposud nezasáhla ani do jednoho jediného utkání. (kicker.de)
14.09.2017 Gladbachu bude chybět osm hráčů
Hned bez osmi hráčů se musí na půdě RB Lipsko obejít Mönchengladbach. Klubu z Dolního Porýní z různých důvodů chybějí Tony Jantschke, Mamadou Doucoure, Tobias Strobl, László Bénes, Vincenzo Grifo, Ibrahima Traoré, Josip Drmić a Kwame Yeboah. (transfermarkt.de)
28.05.2017 Mönchengladbach koupil záložníka Grifa
Vincenzo Grifo bude nastupovat za Borussii Mönchengladbach. Bývalý italský mládežnický reprezentant na sebe upozornil skvělými výkony ve Freiburgu, načež s "Hříbaty" podepsal kontrakt do roku 2021. (dfb.de)
15.05.2017 Mönchengladbach má posílit Grifo
Vincenzo Grifo patří k oporám Freiburgu, to už by ale nemuselo platit dlouho. Jak uvádí deník Kicker, má 24letý křídelník namířeno do Dolního Porýní, kde by měl posílit konkurenční Borussii Mönchengladbach. (transfermarkt.de)
10.04.2017 Freiburg se musí obejít bez Grifa
Citelnou ztrátu hlásí Freiburg. Německému klubu bude chybět Vincenzo Grifo, ofenzivní fotbalista si poranil koleno a mimo hru bude zhruba čtyři týdny. (sport1.de)
02.03.2017 Mönchengladbach prý sleduje Grifa
Vincenzo Grifo by se nakonec mohl stěhovat do Dolního Porýní. Záložníka Freiburgu, který je spojován s Herthou, údajně sledují rovněž zástupci Borussie Mönchengladbach. (transfermarkt.de)
01.03.2017 Hertha se zaměřila na Grifa
Vincenzo Grifo by mohl vyměnit Freiburg za Herthu. Berlínský celek má podle informací deníku Bild o 23letého ofenzivního záložníka, jenž má s bádenským klubem smlouvu do roku 2019, velký zájem. (transfermarkt.de)
04.05.2016 Grifo se dostal do hledáčku Bayeru
Leverkusen hledá posily pro nadcházející sezónu a své hledí namířil i do druhé nejvyšší německé soutěže. Farmaceutický celek si podle informací deníku Kicker vyhlédl záložníka Vincenza Grifa, jenž dovedl k postupu Freiburg. (transfermarkt.de)
02.12.2015 Hoffenheim může zpátky vykoupit Grifa
Vincenzo Grifo táhne k návratu do Bundesligy Freiburg, za ten by si však nejvyšší německou soutěž případně zahrát nemusel. "Wochenblatt" přišel s informací, že Hoffenheim má na ofenzivního záložníka přednostní předkupní právo, při konkurenční nabídce pak stačí koncernovému klubu vyrovnat cílovou částku a svého bývalého hráče prý získá zpátky. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy