26.04.201617:27

Toño začíná s běháním

Brankář Raya Toño se blíží k návratu na trávníky. Španělský gólman si začátkem listopadu vážně poškodil kolenní vazy, nyní se uzdravuje a už začal s běháním.

marca.com
11.11.201514:59

Rayu bude dlouho chybět Toño

Toño si na několik měsíců odpočine od fotbalu. Brankář Raya si ze sobotního utkání s Getafe, ve kterém na trávníku vydržel necelých 80. minut, odnesl prasklý přední zkřížený vaz v jeho levém koleni, díky čemuž pro 35letého brankáře skončila letošní sezóna.

lequipe.fr
04.09.201510:59

Rayo neuspělo s odvoláním, Toño bude chybět

O jeden zápas přijde brankář Raya Toño. Gólman španělského klubu nedochytal duel na půdě Celty Vigo, když za zmaření vyložené šance pomocí faulu putoval do šatny už po devíti minutách. Španělský klub se pak proti červené kartě a jednozápasovému trestu odvolal, ovšem neúspěšně.

marca.com
25.03.201511:42

Rayu se uzdravil brankář Toño

Návrat na trávník hlásí Toño. Brankář Raya doléčil zranění stehenního svalu a zapojil se do tréninku, mimo hru byl od 22. února.

marca.com
23.02.201521:13

Toño na podrobné vyšetření se stehnem

Rayo včera prohrálo 0:1 v Bilbau a navíc přišlo o brankáře Toña, španělský gólman má zraněné stehno a čeká na výsledky podrobného vyšetření.

marca.com
06.11.201411:46

Toño bude chybět ještě déle

Brankář Raya Toño Martínez si v pondělním zápase s Eibarem (2:3) natrhl stehenní sval a podle prvních odhadů měl chybět měsíc, jeho pauza se ale ještě o něco protáhne. Španělský brankář bude podle posledních zpráv mimo hru šest týdnů.

insidespanishfootball.com
04.11.201409:54

Toño má před sebou zhruba měsíční pauzu

Rayo Vallecano včera prohrálo s Eibarem a navíc přišlo o brankáře Toña. Ten si v prvním poločase poranil zadní část stehenního svalu a podle prvních prognóz ho čeká měsíční pobyt na marodce.

marca.com
01.09.201421:51

Toño další novou akvizicí Raya

Rayo je dnes hodně aktivní a jeho další posilou se stal brankář Toño, který podepsal smlouvu na dva roky. 34letý gólman se nedávno rozloučil s Elche, neúspěšně o něho usilovala Zaragoza.

17.02.201412:59

Toño na dva týdny mimo hru

Elche bude ve dvou zápasech chybět Toño, brankář španělského klubu má zraněný stehenní sval.

marca.com
02.01.201314:56

Toño stále není fit

Granada hostí v sobotu Valencii a mezi jejími tyčemi bude zřejmě znovu absentovat Toño. Brankář španělského klubu si před třemi týdny zlomil malíček pravé nohy a v současné době trénuje jenom individuálně.

22.12.201209:32

Toño si večer nezachytá

Granadě bude v zápase na půdě Osasuny chybět Toño, španělský brankář má zdravotní problémy.

28.06.201209:45

Dvě posily pro Granadu

Granada včera získala dvě posily. Z Udinese přichází na roční hostování útočník Antonio Floro Flores, ze Santanderu jako volný hráč brankář Toňo.

13.06.201216:57

Toño v hledáčku Celty

Toño se po sestupu z Primera División zřejmě rozloučí se Santanderem a zamířit by mohl do Galície, o španělského brankáře stojí Celta Vigo.

25.05.201221:46

Sevilla má zájem o Toña

Sevilla před pár dny získala Diega Lópeze z Villarrealu a nyní by měl následovat další brankář. Andaluský klub údajně stojí o Toña z Racingu Santander. Na odchodu naopak je dosavadní brankářská dvojice Andrés Palop, Javi Varas.