Tomáš Černý Expres zprávy

26.07.201812:08

Aberdeen získal brankáře Černého

Brankář Tomáš Černý podepsal roční smlouvu se skotským Aberdeenem. Přichází jako volný hráč z Partick Thistle, kde mu vypršel kontrakt. V bronzovém týmu posledního ročníku Premiership by měl plnit roli dvojky za Joe Lewisem.

scottishsun.co.uk
17.05.201822:41

Černý s Partickem prohrál první zápas baráže

Český brankář Tomáš Černý prohrál se svým Partick Thistle první zápas baráže o udržení ve skotském Premiership 1:2 na hřišti Livingstonu. Odvetný zápas se bude hrát v neděli.

22.10.201711:15

Černý zavinil penaltu, ale vychytal ji

Brankář Tomáš Černý zavinil v desátém kole skotské ligy penaltu, ale vychytal ji a Patrick Thistle porazil FC Dundee 2:1. Jeho tým zaznamenal první výhru v sezoně, se šesti body je však stále na chvostu tabulky.

ČTK
02.06.201519:22

Brankář Černý bude chytat za Partick Thistle

Brankář Tomáš Černý bude od příští sezony chytat ve skotské Premier League za Partick Thistle. Třicetiletý český gólman, jenž od ledna působil v druholigovém týmu Hibernian, se v klubu z Glasgow dohodl coby volný hráč na roční smlouvě.

ČTK
30.10.201018:47

Tomáš Černý chytil penaltu

Český brankář Tomáš Černý se ve skotské lize blýsknul chycenou penaltou. Hamilton tak i díky pětadvacetiletému gólmanovi porazil Motherwell 1:0 a v 10. kole si připsal druhé vítězství v sezoně. Černý podržel Hamilton za stavu 1:0 těsně před přestávkou, kdy rozhodčí nařídil penaltu za faul Martina Canninga na Nicka Blackmana. K míči se postavil domácí Tom Hateley, jeho střelu však bývalý gólman Olomouce zlikvidoval.

18.12.200914:06

Černého trápí koleno

Tomáš Černý možná přijde o utkání proti Dundee United, brankář Hamiltonu má stále problémy s kolenem a o jeho případném startu se rozhodne až před zápasem.

12.12.200918:35

Černý nedochytal zápas v Aberdeenu

Tomáš Černý kvůli zranění nedochytal dnešní zápas na hřišti Aberdeenu. Brankář Hamiltonu byl vystřídán během poločasové přestávky, i bez něho nakonec dokázali Accies vyhrát 2:1.

25.07.200914:24

Černý přestoupil do Hamiltonu

Tomáš Černý se definitivně stal kmenovým hráčem Hamiltonu, který za brankáře Olomouce zaplatil 200 tisíc eur.

14.04.200919:42

O gólmana Černého se prý přetahují Rangers a Celtic

Slavné fotbalové kluby z Glasgow Celtic a Rangers možná v letním přestupním termínu svedou velkou bitvu o českého brankáře Tomáše Černého z Hamiltonu. Třiadvacetiletý hráč je v tomto klubu do konce sezony na hostování.

14.02.200922:12

Černého neprůstřelnost je u konce

Douhá neprůstřelnost brankáře skotského Hamiltonu Tomáše Černého skončila. V zápase 25. kola ho dnes těsně před koncem překonal útočník Motherwellu Clarkson, jehož zásluhou tak Černý inkasoval po dlouhých 416 minutách. Hamilton prohrál s Motherwellem 0:1.

12.02.200913:44

Hráčem měsíce ve Skotsku je Černý

Hamilton v lednu ožil a bez inkasované branky vyhrál všechny ligové zápasy, což se projevilo i na udílení cen. Nejlepším hráčem se stal brankář Accies Tomáš Černý, mezi manažery si tuto cenu odnesl Billy Reid.

20.12.200819:06

Brankář Hamiltonu Černý se zranil

Brankář fotbalistů Hamiltonu Tomáš Černý nedochytal kvůli zranění dnešní zápas 19. kola skotské ligy, v němž jeho tým porazil v duelu mužstev ze spodní části tabulky Motherwell 2:0. Třiadvacetiletý český gólman musel střídat v 36. minutě pravděpodobně kvůli následkům předchozí srážky s útočníkem soupeře Johnem Suttonem.