Celé jméno:Simone Zaza
Národnost: Itálie
Datum narození:25.06.1991
Výška:187 cmVáha:75 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:91
Klub:Turín FC (ITA)
Na hostování z:Valencia CF (ESP), návrat 30.06.2019
Přestup:01.07.2019 do Turín FC (ITA)
Aktuální statistiky v klubu Turín FC (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Serie A 2018/20192930000100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie188572000300
Reprezentační kariéra hráče
 

Zaza snil o návratu do Itálie, sen mu nakonec splnil Turín

Simone Zaza si po dvou sezonách strávených v Anglii a Španělsku znovu zahraje na Apeninském poloostrově. Italský útočník co nevidět podepíše smlouvu s Turínem, ten se s Valencií domluvil na hostování s povinnou opcí na přestup a fotbalista dnes dorazil do Turína, aby vyřešil poslední formality...  
18.08. | Aktuality | 38 komentářů
 

Zaza z Valencie zatím neodchází, přestup do AC ale vyloučen není

Simone Zaza se minimálně pro tuto chvíli nestěhuje z Valencie do AC Milán. Rossoneri mají o italského útočníka zájem a některá média už informovala o dohodě mezi fotbalistou a slavným klubem, ta ovšem na světě není a v nejbližších dnech ani nebude, přestože španělský celek transfer nevylučuje...  
07.07. | Aktuality | 33 komentářů
 

Zaza má natržený meniskus, dříve či později půjde pod nůž

Do péče lékařů se v dohledné době svěří Simone Zaza. Italský útočník ve službách Valencie má už několik týdnů problémy s kolenem a konkrétně se jedná o natržený meniskus. Zranění bude muset vyřešit chirurgický zákrok...  
18.11.2017 | Aktuality | 15 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
17.08. Turín získal útočníka Zazu
Italský Útočník Simone Zaza odchází ze španělské Valencie do FC Turín. Jedná se o jednoroční hostování s povinnou opcí na přestup v hodnotě 14 milionů eur. Příští rok tedy Zaza odejde oficiálně do Turína natrvalo. (espn.com)
17.08. O Zazu usiluje Sampdoria
Simone Zaza je na odchodu z Valencie a po Marseille po něm nyní zatoužila Sampdoria. Italský celek za hostování útočníka nabízí dva miliony eur, dalších dvanáct milionů je pak ochoten doplatit v případě aktivování opce na trvalý přestup. (marca.com)
16.08. O Zazovi bude dnes jednat Marseille
Simone Zaza i přes spoustu spekulací stále zůstává hráčem Valencie, otázkou je, jak dlouho to ještě bude platit. O italského útočníka aktuálně hodně stojí Olympique Marseille a jeho výprava dnes cestuje do Španělska, kde bude o příchodu fotbalisty jednat. (lequipe.fr)
04.07. Zaza má namířeno do AC Milán
Dres AC Milán by od nadcházející sezóny mohl oblékat Simone Zaza. S tím přestala počítat Valencia, načež by se mohl stěhovat do milánského velkoklubu, ovšem ten nejdříve potřebuje prodat Nikolu Kaliniče, aby si angažování 27letého útočníka mohl dovolit. (football-italia.net)
20.06. Zaza odmítl přestup do Číny
Simone Zaza je na odchodu ze španělské Valencie, nicméně zjevně se mu nechce jen tak někam a za každou cenu. Podle Super Deporte italský útočník odmítl přesun do čínského Guangzhou Evergrande. (football-espana.net)
13.06. Zaza do Sampdorie nebo Sassuola?
Sampdoria Janov nebo Sassuolo by mohly být adresy, kde by od nové sezóny mohl působit Simone Zaza. Sedmadvacetiletý italský útočník se stal nechtěným ve Valencii, načež její zástupci mají jednat právě s těmito dvěma kluby. (football-italia.net)
01.06. AC Milán údajně chce přivést Zazu
Simone Zaza je na odchodu z Valencie, přičemž se chce vrátit do Itálie, nemusel by ale zamířit do Turína. Podle zpráv z Apeninského poloostrova se o 26letého útočníka zajímá rovněž AC Milán. (transfermarketweb.com)
30.05. Turín připravený angažovat Zazu
Simone Zaza podle všeho opustí Valencii, stěhovat by se potom měl na Apeninský poloostrov. Nabídku ve výši 15 milionů eur plánuje za italského kanonýra podat Turín FC. (football-italia.net)
28.05. Valencia prodá Zazu
Útočník Simone Zaza se podle Cadena Cope rozloučí se španělskou Valencií. Klub se totiž rozhodl italského útočníka prodat. Zájem o něj by měl být právě na Apeninském poloostrově, konkrétně v FC Turín. (transfermarketweb.com)
10.05. Zaza by se mohl vrátit do Itálie
Útočník Simone Zaza by se v létě mohl stěhovat zpět do Itálie. O útočníka Valencie měl projevit zájem AC Milán. Současný klub však bude chtít za italského reprezentanta minimálně 25 milionů eur. (football-espana.net)
Další expres zprávy