Morgan De Sanctis Expres zprávy

21.05.201417:45

De Sanctis se podrobil operaci

Operaci za sebou má brankář římského AS Morgan De Sanctis, zkušený gólman se podrobil chirurgickému zákroku pravého lokte.

football-italia.net
28.04.201414:56

De Sanctis se prý dohodl na nové smlouvě

Morgan De Sanctis by měl i nadále chytat za AS Řím, vedení italského klubu se se 37letým brankářem podle informací Il Messaggero dohodlo na prodloužení smlouvy do června 2016.

sport-express.ru
25.03.201414:41

De Sanctis dostane novou smlouvu

Morgan De Sanctis by mohl i nadále působit v AS Řím. Zkušený gólman přišel před sezonou z Neapole a podepsal smlouvu na dva roky, vedení klubu by pak tento kontrakt rádo prodloužilo.

14.11.201311:46

Prandelli chce zpátky De Sanctise

Morgan De Sanctis si ve svých 36 letech připsal na konto pouhopouhých šest startů za národní tým, takže v březnu tohoto roku symbolicky ukončil reprezentační kariéru. V letošním ročníku ovšem vydatně přispívá ke skvostným výsledkům AS Řím a dle informací Corriere dello Sport proto lodivod italského výběru Cesare Prandelli uvažuje o tom, že by se veterána pokusil přemluvit k návratu. Potom by s ním údajně počítal jako s dvojkou k Buffonovi, o post trojky by se poprali Sirigu (PSG) s Marchettim (Lazio).

04.11.201308:25

De Sanctis rekord nepřekonal

AS Řím remizoval na hřišti FC Turín 1:1 a hostující brankář Morgan De Sanctis tak přišel po 744 minutách o neprůstřelnost. O útok na klubový rekord, od kterého nakonec brankáře AS dělilo 30 minut, připravil De Sanctise v 63. minutě Alessio Cerci. De Sanctisova série neprůstřelnosti se zastavila na 744 minutách a v brankářské tabulce italské ligy mu patří šestá příčka. Rekord drží Sebastiano Rossi, který v sezoně 1993/1994 v dresu AC Milán neinkasoval celkem 929 minut.

25.07.201319:06

De Sanctis přestoupil do AS Řím

Zkušený brankář Morgan De Sanctis přestoupil z Neapole do AS Řím, to za novou posilu zaplatilo půl milionu eur a podepsalo s ní smlouvu na dva roky.

25.07.201309:55

De Sanctis se brzy připojí k AS Řím

S chystaným příchodem Pepeho Reiny do Neapole je na odchodu Morgan De Sanctis, jenž má namířeno do AS Řím. Zkušený brankář se podle italských médií brzy připojí ke svým novým spoluhráčům, přestupová částka má činit pouhých půl milionu eur.

20.07.201316:34

De Sanctis na odchodu z Neapole

Neapol obchoduje s brankáři a s klubem se podle všeho rozloučí Morgan De Sanctis. "Jistý přestup do Říma? Ve fotbale není jisté nic. Mohu říct jenom to, že prakticky určitě opustí Neapol," sdělil agent zkušeného gólmana Federico Pastorello.

16.07.201321:27

De Sanctis má přestoupit do AS Řím

Morgan De Sanctis má v nejbližší budoucnosti opustit Neapol, zkušený brankář se podle italských médií stane posilou AS Řím.

14.07.201311:36

Další posily pro AS Řím?

AS Řím podle listu Il Messaggero získá v příštím týdnu další dvě posily. Na cestě do hlavního italského města údajně jsou obránce Maicon (Manchester City) a brankář Morgan De Sanctis (Neapol).

29.03.201319:44

De Sanctis mimo hru

Morgan De Sanctis přijde o zítřejší zápas s Turínem, zkušeného brankáře Neapole vyřadilo ze hry zranění lokte.

26.03.201321:19

De Sanctis v reprezentaci končí

Morgan De Sanctis již nebude jezdit na reprezentační srazy. "Je mi to líto, ale tohle je můj poslední strávený čas s národním týmem," uvedl brankář Neapole, kterému právě dnes je šestatřicet let.

13.02.201310:56

De Sanctis se prý dohodl na smlouvě

Morgan De Sanctis už hodně brzy prodlouží smlouvu s Neapolí. Zkušený brankář má aktuálně kontrakt jenom do konce sezony, s vedením italského klubu se pak údajně už dohodl na jeho prodloužení.

13.12.201208:17

De Sanctis se blíží k podpisu

Morgan De Sanctis by měl v nejbližší době podepsat novou smlouvu s Neapolí. 35letý gólman má kontrakt jenom do konce června, v klubu s ním ovšem počítají a podle posledních zpráv si jeho služby pojistí až do června 2015.

27.09.201217:24

De Sanctise dělí od podpisu jenom dny

Morgan De Sanctis podle deníku Gazzetta dello Sport v nejbližších dnech podepíše novou smlouvu s Neapolí. 35letý gólman je jedničkou mezi tyčemi italského klubu, kontrakt ale má jenom do konce sezony.

17.08.201211:49

Zkušené duo Neapole brzy prodlouží

Morgan De Sanctis a Hugo Campagnaro jednají s vedením Neapole o prodloužení svých smluv. Podle zpráv z Itálie jde vše dobře a oba zkušení hráči brzy podepíší nové kontrakty.

28.07.201208:17

Morgan De Sanctis bude i nadále chytat za Neapol. 35letý brankář má kontrakt na poslední rok, podle slov jeho agenta ale v nejbližší době dojde k jeho prodloužení.

23.03.201213:11

De Sanctis by měl v létě prodloužit

Morgan De Sanctis má v Neapoli kontrakt už jen na příští sezónu, po sezóně by ale mělo dojít k jeho prodloužení. "Je to něco, o co se někdy v létě postaráme," řekl agent zkušeného brankáře Andrea Pastorello.

17.02.201211:59

De Sanctise vyřadila chřipka

Morgan De Sanctis dnes bude poprvé chybět v brance Neapole od svého příchodu v létě 2009. Čtyřiatřicetiletý brankář má příznaky začínající chřipky a trenér jihoitalského mužstva Walter Mazzarri se rozhodl jej šetřit před důležitými zápasy v Lize mistrů proti Chelsea.

20.10.201115:22

De Sanctis ukončí kariéru v Neapoli

Morgan De Sanctis je ve svých 34 letech jedničkou mezi tyčemi Neapole a nevypadá to, že by se měl během kariéry ještě někam stěhovat. Agent italského brankáře se nechal slyšet, že jeho klient ukončí kariéru právě v Neapoli.