Michal Papadopulos Expres zprávy

22.07.201717:59

Papadopulosův gól Gliwicím bod nevynesl

Bývalý český reprezentant Michal Papadopulos skóroval za Piast Gliwice v druhém kole polské fotbalové ligy, ale jeho tým nakonec po gólu v nastaveném čase prohrál doma se Štětínem 1:2. V tabulce tak Gliwicím zůstal bod za remízu z úvodního kola nové sezony. Papadopulos se dostal na hřiště v 75. minutě. Štětín se krátce nato dostal do vedení, ale dvaatřicetiletý český útočník v 78. minutě hlavou po rozehraném trestném kopu vyrovnal. Domácí tým ale nerozhodný výsledek neudržel, v druhé minutě nastavení rozhodl o výhře hostů rovněž hlavou stoper Sebastian Rudol.

ČTK
12.05.201722:01

Papadopulosův gól na body nestačil

Michal Papadopulos se dnes zapsal do listiny střelců polské ligy. Český útočník ve službách Piastu Gliwice otevíral skóre zápasu na půdě Zagłębie Lubin, na body to ovšem nestačilo, jeho tým prohrál 1:3.

13.02.201720:00

Michal Papadopulos dnes debutoval v dresu Piastu Gliwice a ve 28. minutě se zapsal do listiny střelců, když otevíral skóre duelu na půdě Štětína. Branka českého útočníka ale na body nestačila, jeho nový zaměstnavatel prohrál 1:2.

24.07.201620:11

Papadopoulos vystřelil tři body Zagłębie

Český útočník Michal Papadopoulos dnes otevřel svůj letošní střelecký účet v polské Ekstraklase a hned z toho je vítězství pro jeho Zagłębie Lubin. Právě Papadopulosova trefa z 34. minuty položila základy výhry 2:0 nad Lechem Poznań.

11.03.201421:16

Papadopulos skóroval v poháru

Michal Papadopulos vstřelil druhý gól v této sezoně. Osmadvacetiletý útočník se trefil v dnešním úvodním utkání čtvrtfinále Polského poháru proti druholigovému týmu Sandecja Nowy Sacz a přispěl k výhře Zaglebie Lubin 2:0.

ČTK
19.05.201318:09

Papadopulos opět skóroval

Český útočník Michal Papadopulos se podruhé v průběhu týdne trefil v polské lize, ale ani jednou to Lubinu nepřineslo body. Po pondělní porážce 1:2 se Zabrze dnes v utkání 27. kola svěřenci Pavla Hapala prohráli 2:3 s Belchatówem. Papadopulos nastřílel v tomto ročníku již 11 gólů a tlačí se do čela střelecké tabulky. Té zatím vévodí slovenský útočník a někdejší hráč Viktorie Žižkov Róbert Demjan s 13 brankami.

13.05.201321:37

Michal Papadopulos dal svou jedenáctou branku letošní sezony, velkou radost z ní ale neměl, český útočník jenom mírnil porážku Zagłębie Lubin s Górnikem Zabrze 1:2.

28.04.201316:49

Papadopulos se trefil poosmé

Michal Papadopulos si na své konto připsal osmou ligovou branku letošní sezony, útočník Zagłębie Lubin přispěl jednou trefou k výhře 4:0 nad Śląskem Wrocław.

22.02.201322:02

Papadopulos začal jaro gólem

Český útočník Michal Papadopulos se gólově prosadil hned v prvním utkání jarní části polské fotbalové ligy. Sedmadvacetiletý útočník svým šestým gólem v sezoně pečetil vítězství Zaglebie Lubin nad Štětínem 3:0, které týmu pomohlo na osmé místo tabulky.

08.12.201218:13

Papadopulos zařídil výhru

Český útočník Michal Papadopulos zařídil gólem a dvěma asistencemi v polské lize vítězství Zaglebie Lubin 4:1 nad Wislou Krakov. Poslední branku svěřenců kouče Pavla Hapala připravil nahrávkou záložník Jiří Bílek.

28.10.201217:03

Papadopulos rozhodl český souboj

Duel týmů českých koučů dopadl v polské lize lépe pro Pavla Hapala, jehož Lubin i díky brance Michala Papadopulose porazil Vratislav vedenou Stanislavem Levým 2:0. Zaglebie získalo druhou výhru v ročníku a opustilo sestupové příčky. Český útočník otevřel skóre utkání na hřišti úřadujícího mistra Vratislavi v 31. minutě, až v předposlední minutě vedení pojistil Pawlowski. Levého svěřenci, kteří před týdnem dokázali otočit zápas z 0:2 na 3:2, tentokrát na obrat neměli a v tabulce jsou šestí.

20.06.201211:38

Rostov už nepočítá s Papadopulosem

Český útočník Michal Papadopulos končí své působení v Rostově, jehož vedení mu neprodlouží končící smlouvu. Nového zaměstnavatele si budou hledat rovněž další útočník Héctor Bracamonte, záložník Oscar Adrian Ahumada a obránce Dmitrij Kruglov.

20.11.201117:22

Papadopulos dal vítěznou branku

Michal Papadopulos dnes přispěl k výhře Rostova nad Tomskem. Český útočník přišel na hřiště v průběhu druhé půle a dvacet minut před koncem dal vítěznou branku Rostova. Ten nakonec vyhrál 3:1.

28.08.201011:16

Papadopulos by mohl jít do Žiliny

Čerstvý účastník Ligy mistrů Žilina by do svého kádru mohla získat Michala Papadopulose, ten v Heerenveenu v začátku sezóny nehraje. "Žilina je lákavá adresa a přemýšlím nad touto možností. Definitiva ale ještě nepadla," uvedl vytáhlý český útočník.

28.02.201015:53

Bílek za Hlouška povolal Papadopulose

Trenér Michal Bílek byl nucen udělat v nominaci reprezentace na středeční přípravný zápas ve Skotsku třetí změnu. Místo zraněného slávisty Adama Hlouška povolal Michala Papadopulose z nizozemského Heerenveenu. Fotbalový svaz to uvedl na svém webu.

02.02.201022:09

Papadopulos znvu hraje

Michal Papadopulos se po problémech s kolenem vrátil na hřiště. Útočník Heerenveenu nastoupil na posledních osmnáct minut dnešního zápasu na hřiště Venla, ani jeho přítomnost ovšem nepomohla k bodovému zisku a Heerenveen díky špatnému úvodu prohrál 1:3.

08.11.200916:20

Michal Papadopulos je poslední dobou hlavním tahounem Heerenveenu, český útočník se trefil i v posledním zápase. V lize v Utrechtu pojistil v 68. minutě vedení svého týmu, za deset minut přidal třetí gól Heerenveenu.

05.11.200920:20

Papadopulosovi to střílí

Michal Papadopulos je při chuti. Útočníkovi Heerenveenu se střelecky daří v Eredivisii, tentokrát se trefil i v Evropské lize. Už ve třetí minutě otevřel skóre zápasu s Herthou BSC, ve 36. minutě svému týmu dal podruhé vedení.

31.10.200920:39

Papadopulos dal dvě branky

Michal Papadopulos výrazně přispěl k výhře Heerenveenu nad Den Haagem, český útočník dal dvě branky a jeho klub nakonec vyhrál 3:0.

25.10.200916:11

Papadopulos se trefil

Michal Papadopulos se trefil letos potřetí v nizozemské lize. Český reprezentační útočník snižoval za Heerenveen v 65. minutě na 1:2 na hřišti Tilburgu.