Michal Papadopulos Expres zprávy

28.05.202321:25

Papadopulos odehrál poslední zápas

Karviná v posledním kole druhé nejvyšší soutěže skolila doma Třinec, oslavila tak návrat do nejvyšší soutěže, v ní už každopádně bude působit bez kapitána Michala Papadopulose. Ten mimochodem vyhraným hlavičkovým soubojem připravil jediný gól utkání. Ve 38 letech tak úspěšně ukončil svou kariéru. "Amatérský fotbal si ještě půjdu zahrát, fotbal je moje vášeň a celoživotní láska. Ale profesionálně už je konec definitivní,” řekl bývalý hráč Ostravy, Arsenalu, Leverkusenu či Heerenveenu.

ČTK
16.02.202313:55

Papadopoulos bude hrát za Lamiu

Jasno o svém novém angažmá má Kyriakos Papadopoulos, jenž nedávno odešel z FC U Craiova 1948. Bývalý řecký reprezentant, který prošel Schalke, Leverkusen nebo Hamburk, se do konce sezony upsal PAS Lamia.

transfermarkt.de
14.07.202212:31

Karviná i nadále s Papadopulosem

Michal Papadopulos bude i po sestupu z FORTUNA:LIGY oblékat dres Karviné. Sedmatřicetiletý útočník o rok prodloužil smlouvu a chce pomoci slezskému celku k návratu mezi elitu.

isport.cz
05.07.202216:51

Papadopulos trénuje s Karvinou

Karviná by se i po sestupu do Fotbalové národní ligy mohla spoléhat na Michala Papadopulose. Zkušený útočník se po návratu z dovolené zapojil do přípravy MFK, stále je však možné, že se nakonec rozhodne ukončit kariéru.

isport.cz
23.05.202214:34

Papadopulos si vzal čas na rozmyšlenou

Michal Papadopulos po sestupu Karviné do druhé ligy naznačil, že si pohrává s myšlenkou ukončení kariéry, avšak MFK se nevzdává naděje, že mu ještě pomůže zpátky mezi smetánku. "S Michalem jsme mluvili v průběhu jara několikrát, o jeho služby máme dál eminentní zájem. Řekl nám, že momentálně má v hlavě, že bude končit. Ale dali jsme si nějaký čas, kdy se rozhodne definitivně. V tuto chvíli spíš přemýšlí, že by se věnoval fotbalové činnosti mimo hráčskou roli," prohlásil sportovní ředitel Lubomír Vlk.

isport.cz
01.03.202014:31

Papadopulos se trefil za Koronu

Český útočník polské Korony Kielce Michal Papadopulos se trefil v utkání proti Lechii Gdaňsk. V 61. minutě vyrovnal skóre utkání na 1:1. Na body to ale nakonec Koroně nestačilo. Kvůli brance z devadesáté minuty prohrála 1:2.

02.11.201917:45

Papadopulos rozhodl o výhře Korony

Michal Papadopulos byl jednou z hlavních postav dnešního utkání polské ligy Korona Kielce - Zagłębie Lubin, domácí vyhráli 1:0 a český útočník dal ve 20. minutě jedinou branku duelu.

28.07.201918:58

Papadopulos skóroval za Koronu

Korona Kielce ve druhém kole podlehla Legii Varšava, jediný gól domácího týmu vstřelil Michal Papadopulos. Pro odchovance Baníku Ostrava se jednalo o premiérovou branku po letním příchodu z Piastu Gliwice.

05.06.201919:06

Papadopulos bude hrát za Koronu

Útočník Michal Papadopulos přestoupil v polské lize z mistrovských Gliwic do klubu Korona Kielce. Čtyřiatřicetiletý forvard opouští Piast po zisku premiérového titulu v klubové historii jako volný hráč, v Gliwicích mu skončila smlouva.

ČTK
06.04.201920:04

Papadopulos zařídil remízu Gliwic

Útočník Michal Papadopulos se trefil za Piast Gliwice na hřišti Wisly Krakov a svému týmu zařídil deset minut před koncem remízu 2:2. Piast se drží na třetím místě tabulky polské Ekstraklasy.

05.10.201819:55

Papadopulos dal čtvrtý gól v sezoně

Čtvrtou branku v sezoně si na své konto připsal Michal Papadopulos, český útočník ve službách Piastu Gliwice se gólem podílel na remíze 2:2 na půdě celku Miedź Legnica.

15.09.201820:03

Papadopulos rozhodl o výhře Piastu

Piast Gliwice slaví výhru 1:0 nad Arkou Gdynia a velký podíl na tom má Michal Papadopulos, český útočník dal v 62. minutě jedinou branku zápasu.

24.08.201820:06

Papadopulos zaznamenal vítězný gól

Piast Gliwice vyhrál 3:1 nad Cracovií a svůj podíl na tom měl i Michal Papadopulos, který dal ve 25. nakonec rozdílovou branku. Český útočník se v letošní sezoně trefil podruhé.

27.04.201820:05

Papadopulos pečetil výhru Piastu Gliwice

Piast Gliwice vyhrál jasně 5:1 na půdě Arky Gdynia a zásluhu na tom měl i Michal Papadopulos, český útočník v samém závěru uzavřel střelecký účet utkání.

18.02.201817:49

Papadopulos pomohl gólem k výhře Gliwic

Český útočník Michal Papadopulos přispěl gólem v nastavení k vítězství Piastu Gliwice v 23. kole polské ligy 2:0 na hřišti Lechie Gdaňsk. Na trávníku byl přitom až od 77. minuty. Piast se posunul na 13. místo tabulky. Gliwice vedly od 65. minuty po zásahu Mateusze Szczepaniaka, který v týmu hostuje z Cracovie Krakov. V nastavení se pak Papadopulos ocitl ve vápně osamocený před brankářem a pojistil výhru hostů. Bývalý hráč Zaglebie Lubin, Heerenveenu nebo Chotěbuzi je s osmi trefami nejlepším střelcem Gliwic.

ČTK
09.12.201717:42

Papadopulos zaznamenal sedmý gól sezony

Michal Papadopulos dal dnes svou sedmou branku letošní sezony, polský Piast Gliwice i díky českému útočníkovi uhrál remízu 2:2 na půdě Śląsku Wrocław.

05.11.201718:12

Papadopulos vstřelil šestý gól v sezóně

Český útočník Michal Papadopulos skóroval za Piast Gliwice v 15. kole polské ligy, jeho tým ale prohrál na hřišti Niecieczy 1:2. Odchovanec Baníku Ostrava vstřelil šestý gól v sezoně, v zápase ale také neproměnil penaltu. Gliwice nenavázaly na předchozí tři zápasy bez porážky a v tabulce jsou předposlední.

ČTK
28.10.201719:26

Papadopulosův pátý gól v sezoně

Michal Papadopulos si dnes na své konto připsal pátou branku v probíhající sezoně polské ligy, český útočník pomohl Piastu Gliwice k výhře 2:1 nad Wislou Plock.

21.10.201708:12

Papadopulos pomohl gólem Piastu

Piast Gliwice ve 13. kole Ekstraklasy vybojoval bod na hřišti Zagłębie Lubin, jedním gólem přitom hostům pomohl Michal Papadopulos. Český útočník zaznamenal čtvrtý zásah v probíhajícím ročníku.

19.08.201719:35

Papadopulos se opět trefil za Piast

Už ve třech startech v řadě se za Piast Gliwice prosadil český útočník Michal Papadopulos. Tentokrát otevíral skóre zápasu s Koronou Kielce a v tomto ročníku se již trefil tolikrát, kolikrát se mu to povedlo ve dvou předešlých sezonách Ekstraklasy dohromady.