Celé jméno:Maximiliano Gómez González
Používané jméno:Maxi Gómez
Národnost: Uruguay
Datum narození:14.08.1996
Výška:?Váha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:7
Klub:Celta Vigo (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Celta Vigo (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2017/201875916000500
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
28.09. Gómez a Bentancur v seniorské reprezentaci
útočník Maxi Gómez září v barvách Celty Vigo, zatímco záložník Rodrigo Bentancur se pomalu etabluje v A-týmu Juventusu, a oba nyní byli trenérem Óscarem Tábarezem odměněni svými prvními pozvánkami do seniorské reprezentace. (tycsports.com)
22.05. Celta dotáhla příchod mladého Gómeze
První letní posilou Celty Vigo se stal Maximiliano Gómez. Mladý útočník přichází z uruguayského Defensoru Sporting a s novým zaměstnavatelem podepsal smlouvu na pět let, Celta zaplatí čtyři miliony eur. (lequipe.fr)
18.05. Celta Vigo prý dohodla příchod Gómeze
Maximiliano Gómez má v nejbližší době podepsat čtyřletou smlouvu s Celtou Vigo, tvrdí to některá média. Talentovaný uruguayský útočník přijde z domovského Defensoru Sporting, všechny strany jsou údajně na všem domluveny. (transfermarketweb.com)
09.05. Celta úspěšně pracuje na příchodu Gómeze
Maximiliano Gómez se chystá na své první evropské angažmá. 20letý uruguayský útočník hraje ve vlasti za Defensor Sporting, o jeho příchod ovšem má velký zájem Celta Vigo a jednání jsou v pokročilé fázi. (marca.com)
21.04. Udinese lanaří mladého Gómeze
V dresu uruguayského Defensoru Sporting řádí Maximiliano Gómez, který se už brzy může vydat do Evropy. Dvacetiletý útočník dal ve 23 letošních zápasech dvanáct branek, dalších pět svým spoluhráčům připravil a o jeho služby už usiluje Udinese, které nabídlo tři a čtvrt milionu eur. (football-italia.net)
Další expres zprávy