Martin Švejnoha Expres zprávy

25.08.201219:52

Jun zvyšoval vedení Austrie

V režii českých hráčů se zatím nese utkání rakouské ligy mezi Austrií Vídeň a Innsbruckem. Smutným hrdinou je hostující obránce Martin Švejnoha, který si v 17. minutě dal vlastní branku, pozitivně na sebe naopak v 58. minutě upozornil gólem na 2:0 Tomáš Jun.

19.04.201217:07

Švejnoha prodloužil smlouvu

Obránce Martin Švejnoha bude i v příští sezoně oblékat dres Innsbrucku. Se sedmým týmem rakouské ligy prodloužil smlouvu do června 2013. "Známe jeho sportovní a lidské kvality. Od svého příchodu se ukazuje jako důležitá opora," řekl sportovní ředitel Innsbrucku Oliver Prudlo na klubovém webu.

17.10.201120:46

Švejnoha si třikrát nezahraje

Obránce Martin Švejnoha z Innsbrucku dostal v rakouské lize zákaz startu ve třech zápasech za vyloučení v sobotním utkání proti Salcburku. Český hráč viděl červenou kartu ve 49. minutě zápasu za ostrý faul na bývalého slávistu Slováka Dušana Šventa.

12.05.201012:18

Švejnoha si zranil koleno, jde na operaci

Český fotbalista Martin Švejnoha si v druhé rakouské lize přetrhl křížové vazy v koleně a čeká jej operace. Dvaatřicetiletý obránce tak přijde o závěrečné tři zápasy Wackeru Innsbruck, který má nakročeno k postupu. Po třiceti kolech je v čele tabulky s jednobodovým náskokem před Altachem. Švejnoha přišel do Innsbrucku po loňské sezoně z Brna. V české lize působil také ve Viktorii Plzeň a Slovácku. Za Wacker odehrál 27 zápasů a vstřelil jednu branku.