Fenina opět trápí třísla

Útočník Eintrachtu Frankfurt Martin Fenin má opět potíže s třísly. Ta se mu ozvala už před reprezentační pauzou a do hry jej nepustí zřejmě ani o víkendu. Přesnější diagnózu ani odhad délky absence ale německá média stále neznají.

08.08.200917:01

Fenin se na úvod trefil

Hned v prvním bundesligovém kole se trefil český reprezentant Martin Fenin. Útočník Frankfürtu nastoupil v Brémách až do druhé půle, přesto v 71. minutě poslal svůj tým do vedení 3:2.

10.07.200917:41

Fenin se vrací na hřiště

Martin Fenin je po šestnácti dnech od operace třísel opět na hřišti, zatím však jen vyklusává. "Do dvou týdnů chce opatrně začít trénovat s mužstvem," prohlásil český útočník Eintrachtu Frankfurt.

24.06.200918:03

Fenin přijde o přípravu

Nepříjemnost potkala Martina Fenina, český útočník Eintrachtu Frankfurt si komplikovaně zranil třísla a podle prvních odhadů zamešká kompletní letní přípravu.

22.04.200913:45

Fenin se znovu zranil

Dvaadvacetiletý český útočník Martin Fenin se opět zranil. Po zlomenině žebra, se kterou ještě nastoupil, přišla úterní rána do kolena, která jej nepustila do dnešního tréninku a zřejmě vynechá i delší dobu. Rozsah zranění ještě nebyl zjištěn.

kicker.de
26.02.200912:41

Feninův start je nejistý

Český reprezentant Martin Fenin má z dnešního tréninku pohmožděné prsty na noze a jeho start v sobotním utkání Frankfurtu se Schalke je nejistý.

12.02.200920:25

Nastoupí Fenin o víkendu?

Martin Fenin se kvůli nemoci omluvil z přátelského utkání české reprezentace, dnes už útočník Frankfurtu polykal běžecké dávky a zítra bude naplno trénovat. "Pevně věřím, že bude Martin včas zdravý," uvedl trenér Eintrachtu Friedhelm Funkel, jehož tým hraje v sobotu proti Wolfsburgu.

10.02.200910:00

Nemocného Fenina nahradil Bednář

Trenér české reprezentace Petr Rada byl nucen udělat další změnu v nominaci pro středeční přípravné utkání v Maroku. Nemocného útočníka Martina Fenina, který se ráno probudil s teplotou, nahradí Roman Bednář z anglického West Bromwiche. Rada to novinářům oznámil před dnešním odletem do Maroka.

07.02.200916:57

Fenin skóroval

Martin Fenin dal svůj první jarní gól v letošní sezoně, útočník Frankfurtu v 63. minutě utkání s 1. FC Köln poslal svůj tým do vedení 2:1.

22.11.200817:45

Fenin dal gól Hannoveru

Český reprezentant Martin Fenin přispěl brankou z devadesáté minuty k vysokému vítězství Frankfurtu nad Hannoverem.

02.11.200818:52

Fenin pomohl Frankfurtu

Martin Fenin pomohl Frankfurtu brankou k vítězství nad Mönchengladbachem. Český reprezentant v 16. minutě vyrovnával na 1:1. Frankfurt nakonec přidal ještě jeden gól a odvezl si domů všechny body.

25.10.200817:23

Fenin přispěl k výhře

Martin Fenin se jednou brankou podílel na výhře Frankfurtu na hřišti Energie Chotěbuz, český útočník po změně stran vyrovnával na 2:2.

17.09.200814:48

Fenin si zastřílel

Eintracht Frankfurt si pozval k přípravnému zápasu amatérský tým FC Hanau 93. Svěřenci Friedhelma Funkela si s chutí zastříleli, vyhráli 15:0. Hned čtyřikrát rozvlnil síť Martin Fenin.