Kossi Agassa Expres zprávy

23.01.201715:26

Agassa možná nebude hrát proti DR Kongo

Klíčový duel s Demokratickou republikou Kongo dost možná vynechá Kossi Agassa. Brankář Toga, jenž se výrazně podepsal pod porážku s Marokem, je otřesen poté, co fanoušci napadli jeho dům.

ČTK
22.01.201716:51

Fanoušci napadli Agassův dům

Legendární tožský brankář Kossi Agassa se výrazně podepsal pod prohru svého týmu s Marokem a jeho krajané ho za takový počin "odměnili" tím, že mu vzteky poničili jeho sídlo.

africanfootball.com
27.06.201612:59

Agassa chce rozvázat smlouvu s Remeší

Kossi Agassa se po dovolené vrátil do Remeše a dost možná jenom na několik dní. Zkušený brankář má smlouvu ještě na jednu sezonu, s vedením francouzského klubu ovšem bude jednat o jejím předčasném ukončení.

lequipe.fr
22.09.201513:27

Remeši chybí Oniangué a Agassa

Remeši bude v zápase s Angers chybět brankář Kossi Agassa, který má problémy se stehenním svalem. K dispozici není ani obránce Prince Oniangué, ten laboruje se zraněným kolenem.

lequipe.fr
11.09.201519:58

Agassa znovu v nominaci Remeše

V nominaci Remeše na zápas s Toulouse je i Kossi Agassa, brankář francouzského klubu je v pořádku po zranění stehenního svalu.

lequipe.fr
23.08.201516:11

Agassa laboruje se stehenním svalem

Prohru 0:1 a jednoho zraněného hráče si z Nantes odvezla Remeš, brankář Kossi Agassa si včera poranil stehenní sval a čeká ho nucená pauza.

lequipe.fr
27.09.201422:58

Za Remeš si zachytala brankářská čtyřka

Ke kuriózní situaci dnes došlo v Métách, kde se Remeši v průběhu pár minut zranili hned dva brankáři. Nejprve při rozcvičce zkušený Tožan Agassa a potom ve 22. minutě probíhajícího utkání také debutant Bastien. Na plac se tedy dostal na poslední chvíli povolaný Cyriack Garel, ročník 1996, aby v následujících okamžicích hned třikrát inkasoval.

17.07.201409:40

Remeš si chce pojistit dva hráče

Brankář Kossi Agassa a záložník Antoine Devaux mají možnost pokračovat v Remeši, francouzský klub oběma nabídl nové smlouvy.

lequipe.fr
20.02.201411:10

Agassa musel s kolenem na operaci

Remeš se bude muset v dalších zápasech obejít bez Kossiho Agassy, brankář francouzského klubu měl problémy s kolenem a musel se podrobit operaci.

lequipe.fr
12.01.201322:27

Reims zítra i s Agassou

Kossi Agassa je k dispozici Stade Reims pro zítřejší utkání s Bastií, tožský brankář již doléčil zranění kolena.