Kamil Vacek si ještě protáhne své angažmá v Pardubicích. Zkušený záložník minulý měsíc oslavil 36. narozeniny, s východočeským klubem pak prodloužil smlouvu o další sezonu.

fkpardubice.cz
06.05.202319:53

Vacek střídal vinou zranění

Pardubice prohrály v Teplicích a vedle výsledku 0:1 registrují ještě jednu ztrátu. Duel nedohrál Kamil Vacek, zkušený záložník má zraněné koleno.

26.01.202218:08

Vacek má namířeno do Pardubic

Pardubice by měly brzy oznámit příchod Kamila Vacka. Zkušený záložník naposledy oblékal dres Bohemians 1905, kde se stal nepotřebným.

isport.cz
17.03.201922:05

Bohemians přišli před Plzní o tři hráče

Bohemians 1905 budou po reprezentační přestávce v dalším ligovém kole v Plzni chybět kvůli kartám tři hráči. Michal Šmíd dostane trest za vyloučení a Davida Bartka s Kamilem Vackem čeká jednozápasová pauza kvůli čtyřem žlutým kartám v sezoně. Ze stejného důvodu budou mimo hru také Jakub Podaný z Dukly, karvinský Benjamin Čolič, mladoboleslavský Tomáš Přikryl, jablonecký David Hovorka, liberecký Kamso Mara, olomoucký Jakub Plšek a opavský Tomáš Jursa.

ČTK
25.08.201714:06

Vacek propuštěn Maccabi Haifa

Kamil Vacek po roce končí v Izraeli, když už delší dobu trénoval stranou prvního týmu Maccabi Haifa a nyní byl vyvázán z kontraktu. Český krajánek má nyní nabídky z Polska, jmenovitě z Wrocławi.

mhaifafc.com
04.03.201622:53

Ondrášek s Vackem asistovali

V Krakowě se dnes domácí Wisla střetnula s Piastem, a při remíze 1:1 se na obou gólech svých týmů podíleli Češi. Nejprve Kamil Vacek nahrával na vedoucí branku Barišiće a posléze Zdeněk Ondrášek pomáhal vyrovnat Jovićovi.

20.11.201519:58

Vacek a Nešpor přispěli k výhře

Piast Gliwice vyhrál 5:3 na půdě Termalica BB Nieciecza a i po tomto kole bude na prvním místě tabulky polské ligy. Podíl na tom mají i záložník Kamil Vacek a útočník Martin Nešpor, oba dnes dali jednu branku.

23.08.201517:52

Vacek se poprvé trefil v Polsku

Český fotbalista Kamil Vacek si připsal premiérovou branku v polské lize. Záložník Piastu Gliwice rozhodl jediným gólem utkání o vítězství na hřišti Lechu Poznaň a pomohl svému týmu pojistit první příčku v tabulce. Vacek se v Poznani prosadil minutu před přestávkou a střelecky zastoupil spoluhráče Martina Nešpora, který v Piastu rovněž hostuje ze Sparty a v posledních třech kolech vždy alespoň jednou skóroval.

ČTK
28.10.201222:28

Vacek v Neapoli nedohrál

Kamil Vacek nedohrál ligové utkání v Neapoli. Záložník Chieva uviděl v 78. minutě druhou žlutou kartu a musel do kabin, domácí v tu chvíli vedli 1:0.

13.05.201222:42

Vacek a Kozák pomohli k vítězstvím

Kamil Vacek vstřelil svůj premiérový gól v dresu Chieva, kterým rozhodl o hubené výhře nad Lecce. Trefil se také Libor Kozák, útočník Lazia nasměroval svůj tým k obratu v utkání proti Interu, který římský celek nakonec vyhrál 3:1.

07.04.201118:56

Vacek prodloužil ve Spartě

Vydařené výkony záložníka Kamila Vacka ve sparťanském dresu vynesly fotbalistovi s reprezentačními ambicemi prodloužení smlouvy v mistrovském klubu o dva roky do června 2014.

22.11.201020:25

Rajtoral zmešká úvod jara

Viktoria Plzeň se budde muset v úvodním ligovém kole po zimní přestávce obejít bez zadáka Františka Rajtorala, který si odpyká jednozápasový trest za čtvrtou žlutou kartu v sezoně. V 18. kole si ze stejného důvodu nezahrají ani slávista David Hubáček, sparťan Kamil Vacek, brněnský Jan Trousil a Ján Greguš z Ostravy. V uplynulém 17. kole rozdali sudí 26 žlutých karet, dohromady v tomto ročníku jich udělili 513. Poslední kolo před zimní přestávkou se obešlo bez vyloučení a počet červených karet tak zůstal na čísle osmnáct.