02.02.202317:14

Frankfurt prodloužil s brankářem Grahlem

Jens Grahl si protáhne angažmá ve Frankfurtu. 34letý brankář plní roli náhradníka a za rok a půl odchytal jenom jeden soutěžní zápas, i tak kývl na prodloužení kontraktu do června 2026.

kicker.de
20.07.202122:49

Grahl oficiálně hráčem Frankfurtu

Eintracht Frankfurt našel náhradu za Frederika Rønnowa. Brankářskou jedničku Kevina Trappa případně zastoupí Jens Grahl, jenž po přestupu ze Stuttgartu podepsal tříletou smlouvu.

transfermarkt.de
18.07.202109:12

Grahl se přesune do Frankfurtu

Ze Stuttgartu po pěti letech odejde Jens Grahl. Zkušený brankář ale zůstane v německé nejvyšší soutěži, neboť přestoupí do Eintrachtu Frankfurt.

kicker.de
04.12.201915:56

Grahl pokračuje ve Stuttgartu

Jens Grahl bude i nadále čekat na šance ve Stuttgartu. Gólman dlouhodobě plní roli brankářské dvojky a smlouva mu běžela do konce sezony, s vedením se ovšem dohodl na prodloužení kontraktu o další dva roky.

kicker.de
01.07.201616:09

Stuttgart získal brankáře Grahla

Stuttgart po sestupu do 2. Bundesligy hledá nového brankáře a svůj zrak namířil švábský celek do Hoffenheimu. Odtud se VfB podařilo získat Jense Grahla, jenž podepsal dvouletý kontrakt.

26.04.201620:11

Hoffenheim po sezóně opustí Grahl

Jens Grahl bude mít od příští sezóny nové angažmá. Náhradní brankář Hoffenheimu má kontrakt jen do konce letošní sezóny, jak nyní sám pro deník Kicker potvrdil, má nabídky z Německa i ze zahraničí.

18.12.201420:45

Werder se prý zajímá o Grahla

Jens Grahl za Hoffenheim nechytá, mohl by tak z vesnického celku odejít. Podle deníku Kicker pak má o 26letého brankáře zájem Werder Brémy, který hledá parťáka k Raphaelu Wolfovi.

transfermarketweb.com
30.10.201418:26

Grahl bude brzy v pořádku

Jens Grahl nedochytal včerejší pohárový duel s FSV Frankfurt, když po srážce se spoluhráčem Niklasem Sülem utrpěl zranění v oblasti krku a musel být převezen do nemocnice. Brankář Hoffenheimu si zde dnes ale vyslechl pozitivní zprávy, nejedná se totiž o nic vážného a Grahl bude moct brzy nemocnici opustit.

kicker.de
29.10.201423:17

Grahl zamířil ze stadionu do nemocnice

Hoffenheim porazil FSV Frankfurt vysoko 5:1 a postoupil do osmifinále Německého poháru, kaňkou na výsledku je ale z jeho pohledu jedno zranění. Brankář Jens Grahl se v první půli srazil s protihráčem a musel do nemocnice. Podle prvních zpráv se jedná o zranění krku a nejde o nic vážného.

kicker.de
18.11.201318:51

Casteels a Grahl prodloužili smlouvy

Hoffenheim oznámil prodloužení spolupráce s prvními dvěma brankáři. Belgická jednička Koen Caseels je nyní v Kraichgai vázán do června 2017, kontrakt jeho náhradníka Jense Grahla pak má platnost o rok kratší.

11.12.201013:16

Grahl je po operaci

Náhradní brankář Hoffenheimu Jens Grahl se podrobil operaci těžkých zranění v obličeji. Srážku s Andreasem Ibertsbergerem z tohoto týdne odnesl několikanásobnou zlomeninou nosu, dvojnásobnou zlomeninou levé čelisti i frakturou očnicového oblouku. Lékaři ve čtvrtek vyztužili Grahlův obličej několika destičkami. Grahl v letošní sezoně ještě v bundeslize příležitost nedostal, pravidelně nastupoval za rezervu ve třetí lize.

08.12.201019:36

Grahl se vážně zranil

Náhradní brankář Hoffenheimu Jens Grahl utrpěl na dnešním tréninku těžká zranění v obličeji. Srážku s Andreasem Ibertsbergerem odnesl několikanásobnou zlomeninou nosu, dvojnásobnou zlomeninou levé čelisti i frakturou očnicového oblouku. Lékaři by měli ve čtvrtek vyztužit Grahlův obličej několika destičkami. Svému týmu bude dvaadvacetiletý gólman chybět zhruba čtyři týdny. Grahl v letošní sezoně ještě v bundeslize příležitost nedostal, pravidelně nastupoval za rezervu ve třetí lize.