02.03.202418:59

Zmrhal přidal pojistku

Poprvé od prvního října se ve slovenské Niké lize prosadil Jaromír Zmrhal, český levonohý univerzál v závěru šlágru s Trnavou pojišťoval vedení Slovanu brankou na 2:0.

09.11.202323:26

Zmrhal asistoval na branku Slovanu

Slovan Bratislava v Konferenční lize remizoval 1:1 s LOSC Lille a výrazný podíl na tom měl Jaromír Zmrhal. Slávistický odchovanec asistoval na vyrovnávací trefu Aleksandara Čavriće.

01.10.202319:13

Zmrhal otevřel skóre Slovanu Bratislava

Slovan Bratislava ve druhém poločase vede 2:0 na půdě Zlatých Moravců, kde otevřel skóre Jaromír Zmrhal. Pro 30letého českého univerzála se jednalo o premiérovou branku v sezoně.

16.04.202319:31

Zmrhal asistoval na gól Slovanu

Slovan Bratislava rozstřílel Banskou Bystricu (4:0), na čemž se asistencí podílel Jaromír Zmrhal. Pro slávistického odchovance se ve Fortuna lize jednalo o třetí gólovou nahrávku v sezoně, k tomu zaznamenal ještě dva góly.

12.04.202319:59

Zmrhal asistoval u výhry Slovanu

Slovan Bratislava v úvodním semifinále Slovenského poháru zvítězil 2:1 nad Skalicí, k čemuž asistencí na první gól pomohl Jaromír Zmrhal.

21.08.202222:03

Zmrhal zvyšoval proti Žilině

Ve čtvrtek v Bosně a Hercegovině překvapivě scházel v základní sestavě, dnes si však Jaromír Zmrhal spravil chuť, když svým druhým ligovým gólem v sezoně zvyšoval za Slovan proti Žilině na 3:1.

14.08.202220:04

Slovan Bratislava v pátém ligovém kole vyhrál 5:1 na půdě Liptovského Mikuláše a do statistik se zapsal i Jaromír Zmrhal. Slávistický odchovanec asistoval na gól Juraje Kucky.

07.08.202223:24

Zmrhal v sezoně poprvé skóroval

Slovan Bratislava ve čtvrtém kole slovenské ligy porazil Skalici (3:0), k čemuž pomohl také gól Jaromíra Zmrhala. Pro devětadvacetiletého záložníka se jednalo o premiérový zásah v ročníku.

10.04.202218:56

Zmrhal přidal další gól za Slovan

Slovan Bratislava ve šlágru slovenské ligy porazil Dunajskou Stredu (3:1), na čemž se gólem podílel Jaromír Zmrhal. Pro bývalého hráče Slávie se jednalo o osmou ligovou branku v sezoně.

15.03.202218:01

Zmrhal se trefil v poháru

Český křídelník Jaromír Zmrhal přispěl k postupu Slovanu Bratislava do semifinále Slovnaft Cupu. Proti Zlatým Moravcům v 73. minutě zvyšoval na konečných 2:0.

12.02.202216:48

Zmrhal si připsal asistenci

Jaromír Zmrhal dnes asistencí přispěl k debaklu Senici (5:0), když nahrával na čtvrtý gól Slovanu Bratislava, a sám tak zaznamenal svůj jubilejní desátý bod v probíhající sezoně slovenské ligy.

21.11.202118:36

Zmrhal opět skóroval za Slovan

Slovan Bratislava deset minut před koncem vede 2:1 na hřišti Michalovců, kde druhý gól vedoucího týmu slovenské ligy vstřelil Jaromír Zmrhal. Český záložník se prosadil ve třetím po sobě jdoucím utkání a celkem v lize posedmé.

07.11.202115:44

Slovan poslal do vedení Zmrhal

Jaromír Zmrhal poslal Slovan Bratislava do vedení v zápase proti Ružomberoku. Pro slávistického odchovance se jednalo o šestý ligový gól v sezoně.

31.10.202118:22

Zmrhal poslal Slovan do vedení

Slovan Bratislava otočil zápas v Trenčíně, na čemž se vítězným gólem podílel Jaromír Zmrhal. Pro slávistického odchovance se jednalo o pátý ligový gól v sezoně.

03.10.202116:12

Zmrhal pojišťoval vedení

Jaromír Zmrhal nadále představuje v barvách Slovanu Bratislava osvědčený gólostroj. Dnes svým čtvrtým ligovým gólem zvyšoval už na 4:1 proti Pohronie.

12.09.202118:45

Zmrhal dál pálí ostrými

Pouhé dvě minuty v Dunajské Stredě prohrával bratislavský Slovan, a může za to obvyklý podezřelý - český reprezentant Jaromír Zmrhal srovnával na průběžných 1:1 už svým pátým soutěžním gólem v novém působišti.

26.08.202121:53

Zmrhal zařídil další gól Slovanu

Slovan Bratislava podobně jako Slavia dohrává většinu zápasu s Olympiakosem o 10 hráčích, přesto dokázal s favorizovaným soupeřem alespoň srovnat krok. Podíl na tom má i Jaromír Zmrhal, který nahrával na vyrovnávací branku Hentyho.

10.08.202122:59

Zmrhal pomohl k postupu Slovanu

Slovan Bratislava v odvetě 3. předkola Evropské ligy remizoval 1:1 s Lincoln Red Imps a po výhře 3:1 z Gibraltaru postupuje do další fáze. Stejně jako v prvním vzájemném utkání za slovenského mistra skóroval Jaromír Zmrhal.

05.08.202119:53

Zmrhal dal druhý gól sezony

Jaromír Zmrhal si dnes na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně. Jeho Slovan Bratislava vyhrál na půdě gibraltarského Lincolnu Red Imps 3:1, český záložník v úvodu druhé půle zvyšoval na 2:0.

31.07.202121:41

Zmrhal se trefil v dresu Slovanu

Český záložník Jaromír Zmrhal se prosadil ve večerním utkání slovenské Fortuna ligy proti Trenčínu. V 67. minutě utkání zvyšoval na 2:0.