07.08.201419:48

Lecjaks si s Young Boys zahraje o skupinu EL

young Boys Bern porazil v odvetě 3. předkola Evropské ligy kyperský celek Ermis Aradippu 2:0 a po domácí výhře 1:0 postoupil do závěrečné fáze, kde si zahrají o místo v základní skupině. Za vítěze odehrál celý zápas český obránce Jan Lecjaks.

ČTK
11.08.201320:55

Lecjaks zmírnil prohru Valerengy

Jan Lecjaks si na své konto připsal druhou branku v dresu Valerengy, velkou radost z ní ovšem nemá - český obránce v poslední minutě jenom korigoval domácí prohru se Startem na konečných 1:3.

29.07.201320:57

Lecjaks vstřelil vítězný gól Vålerengy

Vålerenga dnes vyhrála 5:3 nad Sarpsborgem, k čemuž přispěl i Jan Lecjaks. Český obránce v 71. minutě vstřelil čtvrtý gól svého týmu.

25.05.201320:03

Lecjaks mírnil prohru

Malou radost měl Jan Lecjaks ze své trefy do sítě Rosenborgu, český obránce ve službách Vålerengy v závěru zápasu jenom korigoval skóre na konečných 1:2.

30.10.201119:07

Lecjaks pomohl k výhře

Reprezentant do jednadvaceti let Jan Lecjaks vstřelil ve svém druhém utkání ve švýcarské lize premiérovou branku a pomohl Young Boys Bern k domácímu vítězství 4:1 nad Lausanne. Jednadvacetiletý krajní bek, který do švýcarského mužstva přestoupil v červenci z Plzně, přišel na hřiště v 64. minutě a za osm minut zvýšil střelou z dálky na 3:1 pro Young Boys. Sedm minut po Lecjaksovi přidal svůj druhý zásah v zápasu útočník Mayuka a definitivně tak rozhodl o výsledku.

25.06.201119:20

Lecjaks se operaci podrobí až v Praze

Nešťastně - už po 11 minutách - skončilo pro českého obránce Jana Lecjakse klíčové utkání lvíčat o účast na olympiádě. Ve snaze probít se skrz tři protihráče upadl a sám si nepříjemně zalehl pravou ruku. Po vyšetření v dánském Aalborgu sám hráč potvrdill, že došlo ke zlomenině obou kostí v oblasti předloktí. Po operaci, kterou Lecjaks podstoupí už v Česku, bude muset zůstat v klidu dva až tři měsíce.