Ševinský zůstává v Plzni

Plzeň vyvrátila spekulace o možném odchodu Františka Ševinského, se svým obráncem podepsala smlouvu i pro příští sezonu.

05.09.201020:40

Ševinský dal dva vlastní góly

Všechny tři góly vstřelili dnes fotbalisté plzeňského béčka v zápase 5. kola ČFL v Ovčárech, bohužel pro ně však dvakrát mířili do vlastní sítě, a tak prohráli 1:2. Po bezgólovém poločase šla přitom rezerva lídra prvoligové tabulky do vedení, to ale neuhájila. Dvojnásob nešťastný zápas odehrál v jejím dresu jednatřicetiletý obránce František Ševinský, fotbalista se 133 odehranými zápasy v nejvyšší soutěži. V polovině druhého poločasu si dal hlavou první vlastní branku a minutu před koncem ho postihla stejná smůla podruhé, když tečoval míč a ten skončil za zády plzeňského gólmana Houdka.

13.02.200911:33

Dvě posily pro Plzeň

Viktoria Plzeň získala dvě posily do obrany. Na jaře bude v západočeském klubu hostovat liberecký Jan Polák, Viktoria také koupila z Mladé Boleslavi Františka Ševinského, se kterým podepsala dvouletou smlouvu.