Dudu Aouate Expres zprávy

06.10.201420:11

Aouate už nebude pracovat pro Mallorcu

Dudu Aouate rozvázal vztahy s Mallorcou. Někdejší izraelský brankář v létě ukončil aktivní kariéru a přemístil se do křesla generálního manažera druholigového španělského klubu, na tuto funkci ovšem nyní rezignoval. Mallorca vůbec nezvládla úvod sezony a pod novým koučem Valerijem Karpinem ze sedmi zápasů vytěžila jenom dva body, Aouate byl tím, kdo inicioval příchod ruského trenéra.

sport-express.ru
09.08.201412:53

Aouate ukončil aktivní kariéru

Mezi tyčemi Mallorky a izraelské reprezentace se už neobjeví Dudu Aouate, 36letý brankář ukončil kariéru. "Dosáhl jsem všech svých cílů," zdůvodnil Aouate, který bude v druholigovém španělském klubu pokračovat v jiné funkci.

uefa.com
08.06.201312:55

Aouate i nadále za Mallorcu

Dudu Aouate bude pomáhat Mallorce v její snaze o návrat mezi španělskou elitu, izraelský brankář přistoupil na snížení platu.

23.04.201312:16

Trio z Mallorky znovu trénuje

Trenér Mallorky Gregorio Manzano může znovu počítat se třemi hráči, kteří nemohli nastoupit k pátečnímu duelu s Rayem. Do tréninku se znovu zapojili útočník Víctor Casadesús, brankář Dudu Aouate a záložník Fernando Tissone.

19.01.201319:18

Mallorce se zranil Aouate

Mallorce bude přibližně čtyři týdny chybět Dudu Aouate. Zkušený brankář si v utkání proti Espanyolu poranil vazy v koleni.

27.11.201214:51

Mallorca si pojistí Aouateho

Dudu Aouate bude i nadále chytat za Mallorcu, izraelský brankář se španělským klubem úspěšně jedná o prodloužení smlouvy do června 2015.

25.07.201021:39

Mallorca s vyřazením nesouhlasí

Real Mallorca se nehodlá smířit s vyřazením z Evropské ligy, které nařídila UEFA. V dnešním přátelském utkání proti Feyenoordu, které ostrované vyhráli 1:0, na sobě hráči měli trička s nápisem "UEFA FAIR PLAY PLEASE". "Pokud bychom nehráli v Evropské lize, byla by to velká škoda pro hráče, fanoušky i celé město," řekl brankář Dudu Aouate.

14.12.200912:43

Aouateho v Pamploně antisemitsky uráželi

Izraelský brankář Mallorky Dudu Aouate byl v nedělním duelu španělské fotbalové ligy v Pamploně terčem antisemitských urážek domácích fanoušků Osasuny. Uvedl to rozhodčí v zápisu o utkání. "Od 14. minuty a při pěti dalších příležitostech v prvním poločase byly slyšet ze sektoru domácích fanoušků za brankou (antisemitské) pokřiky namířené na gólmana hostů pokaždé, když se dotkl míče," napsal sudí Alfonso Alvarez Izquierdo ve zprávě, kterou na svém webu zveřejnila španělská fotbalová federace. Rozhodčí o nevhodném chování fanoušků informoval delegáta zápasu. Hlasatel poté vyzval příznivce k zastavení pokřiků a ty už skutečně v druhém poločase nezazněly.

12.05.200913:05

Aouate před sebou má operaci kotníku

Dudu Aouate může začít přemýšlet o příští sezoně, brankář Mallorky totiž má problémy s kotníkem a ty bude muset vyřešit artroskopická operace.

29.12.200816:14

Mallorka získala Aouateho

Dudu Aouate už nebude chytat za Deportivo La Coruňa, galicijský klub má finanční potíže a izraelského gólmana prodal do Mallorky.

26.12.200812:10

Mallorka usiluje o Aouateho

Mallorka hledá nového brankáře a z Deportiva La Coruňa by mohl přijít Dudu Aouate. Celku z Baleárských ostrovů se zranil Miguel Àngel Moyà, Germán Lux zase nepodává vyrovnané výkony.

01.06.200815:02

Aouate do Anglie?

Dudu Aouate by mohl zamířit do Anglie, o brankáře Deportiva La Coruňa mají zájem Wigan a Bolton.