28.05.202119:14

Padelli vymění Inter za Udinese

Daniele Padelli neprodlouží smlouvu v Interu Milán a odejde do jiného italského klubu, 35letý brankář se dohodl na kontraktu v Udinese.

sport-express.ru
07.11.202014:33

Interu Milán bude chybět Padelli

Daniele Padelli nebude k dispozici Interu Milán v zítřejším utkání na hřišti Atalanty. Náhradní gólman Nerazzurri měl pozitivní test na koronavirus.

football-italia.net
14.09.202015:27

Padelli prodloužil smlouvu s Interem

Dres milánského Interu bude i nadále oblékat Daniele Padelli. Zkušený gólman s Nerazzurri podepsal roční prodloužení smlouvy.

10.03.202018:24

Padelli a Marchetti dostali tresty

Dva zkušení brankáři Daniele Padelli a Federico Marchetti byli o víkendu v italské lize vyloučeni, přestože ani nezasáhli do hry. Teď přišel pro oba jednozápasový trest. Padelli z Interu Milán dostal za červenou kartu za urážky rozhodčího v duelu s Juventusem pokutu 5 tisíc eur. Janovský Marchetti dostal za stejný prohřešek v zápase s AC Milán dokonce 10 tisíc.

29.06.201910:30

Inter Milán si pojistil Padelliho

Daniele Padelli stráví rovněž příští sezonu v Interu Milán, italský klub se svým brankářem prodloužil kontrakt do června 2020.

09.04.201923:33

Inter si chce pojistit náhradní gólmany

Daniele Padelli i Tommaso Berni by měli i po skončení letošní sezóny zůstat hráči milánského Interu. Náhradní brankáři dostanou od Nerazzurri nabídku ročního prodloužení kontraktů.

transfermarketweb.com
02.07.201719:08

Padelli náhradníkem v Interu

Samiru Handanovičovi bude v Interu Milán nově krýt záda dosavadní brankářská dvojka Turína FC Daniele Padelli. Ten přichází coby volný hráč.

inter.it
28.04.201719:10

Padelli na odchodu z Turína

Daniele Padelli s největší pravděpodobností nebude pokračovat v Turíně. Jak prozradil trenér Siniša Mihajlović, zkušený gólman odmítl prodloužení končící smlouvy.

18.04.201713:36

Padelli možná zůstane v Turíně

Daniele Padelli by nakonec přece jenom mohl pokračovat v Turíně. Italský brankář má smlouvu jen do konce sezony a původně se očekával jeho odchod, v tuto chvíli ovšem není z nejpravděpodobnějších setrvání Joea Harta a Granata by svému gólmanovi mohla brzy předložit nabídku nového kontraktu.

09.02.201718:45

Padelli a Molinaro na odchodu z Turína

Brankář Daniele Padelli a obránce Cristian Molinaro si mohou pomalu začít hledat nové zaměstnavatele, oba mají v Turíně smlouvy jen do konce sezony a prodloužení spolupráce není příliš pravděpodobné.

08.11.201618:28

Palermo má zájem o Padelliho

Daniele Padelli by mohl v rámci italské nejvyšší soutěže změnit dres. Podle posledních zpráv má o nevyužitého gólmana Turína zájem Palermo.

30.08.201611:22

O brankáře Padelliho je zájem

Do Turína přijde Joe Hart z Manchesteru City, jemuž uvolní místo Daniele Padelli. Italský brankář má hned několik nápadníků, stojí o něho Fiorentina, Atalanta a Sunderland.

27.09.201422:31

Padelli chybí v nominaci Turína

Turín zítra čeká utkání s Fiorentinou, do kterého s jistotou nezasáhne Daniele Padelli. Ten byl po chybě ze zápasu s Cagliari (2:1) vynechán z nominace a do branky menšího z turínských celků se tak postaví ostřílený Jean-François Gillet.

26.05.201421:55

Padelli prodloužil smlouvu v Turíně

Brankář Daniele Padelli bude ve své kariéře pokračovat v Turíně, italský klub na svých internetových stránkách oznámil prodloužení smlouvy do června 2017.

18.03.201408:20

Padelli má brzy prodloužit

Daniele Padelli by měl i v dalších sezonách hájit branku Turína. Podle Tuttosportu osmadvacetiletý brankář v nejbližší době prodlouží smlouvu.

30.11.201321:29

Padelliho přepadla bolest břicha

Jako na smilování čeká brankář Turína Daniele Padelli na poločasový hvizd utkání s Janovem. V průběhu úvodní části jej rozbolelo břicho a je evidentní, že v poločase bude potřebovat buď nějaké ty medikamenty, nebo rovnou vystřídat.

twitter.com/footballitalia
29.05.201321:46

Padelli přestoupil do Turína

Nového brankáře získal Turín, z konkurenčního Udinese přichází na přestup 27letý Daniele Padelli.

31.08.201113:39

Pereyra a Padelli v Udinese

Udinese podepsalo smlouvu s uruguayským reprezentantem Robertem Pereyrou, jenž přichází z River Plate. 27letý pravý obránce podepsal s Bianconeri kontrakt na pět let. Ze Sampdorie pak do Udinese přichází na rok hostovat brankář Daniele Padelli.