Daniel Pudil Expres zprávy

24.01.200922:16

Pudil přispěl k výhře

Genk doma porazil Mons 2:0. Druhou branku vstřelil v 52. minutě český záložník Daniel Pudil.

01.11.200823:00

Branka Daniela Pudila pomohla fotbalistům Genku v belgické lize k vítězství 3:1 na hřišti posledního Tubize. Bývalý hráč Liberce a Slavie zvýšil v 73. minutě již na 3:0, domácí dokázali pět minut před koncem už pouze snížit.

18.10.200823:55

Pudil pomohl Genku

Český záložník Daniel Pudil, který v létě přestoupil z Liberce do belgického Genku, pomohl svému týmu jednou brankou k vítězství 4:2 na hřišti Denderu.

15.09.200808:32

Pudil poprvé skóroval

Daniel Pudil dal svou první branku v dresu Genku, český záložník přispěl k výhře belgického klubu 3:1 na hřišti Waregemu.

02.07.200811:03

Pudil odejde do Genku

Záložník Liberce Daniel Pudil přestoupí do belgického Genku, severočeský klub to oznámil na svém webu. Zbývá doladit poslední detaily.

01.07.200813:54

Pudila chce i Lecce

Další klub se zapojil do boje o Daniela Pudila. Záložníka Liberce již delší dobu sleduje belgický Genk, k němuž se v neděli přidala Reggina a nyní také Lecce.

30.06.200821:32

Pudila láká Reggina

Daniel Pudil možná brzy změní klub. O příchodu libereckého záložníka jedná italská Reggina.

14.06.200816:22

Pudil prý míří do Genku

Daniel Pudil se z hostování ve Slavii vrací do Liberce, na severu Čech ale zřejmě dlouho nezůstane. Podle belgického listu Het Belang van Limburg by měl český reprezentant posílit Racing Genk.

22.05.200808:34

Pudil není na Euru kvůli rvačce?

Slávista Daniel Pudil nejede na Euro kvůli zraněné záprstní kůstce na ruce. Oficiálně se zranil při posledním ligovém utkání Slavie proti Jablonci, podle deníku Sport však mladý slávista došel k úhoně při potyčce s jedním z hráčů Bohemians. Měli se sejít v pondělí v jedné smíchovské hospodě - Pudil slavil titul, kdežto klokani zapíjeli sestup. Celé setkání pak údajně skončilo ruční výměnou názorů.

19.05.200820:48

Pudil je zraněný, nahradí ho Skácel

Dnešní vyšetření odhalilo u záložníka Slavie Daniela Pudila zlomeninu záprstní kůstky, česká reprezentace tak pro Euro ztratila dalšího muže. Trenér Karel Brückner místo něho povolal Rudolfa Skácela z Herthy Berlín, ten se k týmu připojí hned zítra a nebude chybět na soustředění v Rakousku.