Watford po dlouhých sedmi letech opouští Christian Kabasele, jenž se stěhuje na Apeninský poloostrov. Zkušený stoper přestoupil do spřáteleného Udinese Calcio.

transfermarkt.de
27.12.201808:30

Kabasele skončil v nemocnici

Obránce Watfordu Christian Kabasele musel předčasně střídat v zápase proti Chelsea a nakonec skončil v nemocnici. Kabasele se snažil zabránit gólu Williana tak vehementně, že ve skluzu tvrdě narazil do tyče vlastní branky oblastí žeber. Výsledky vyšetření zatím nejsou známy, a tak není jasné, zda bude muset vynechat následující zápasy v nabitém programu.

dailymail.co.uk
28.09.201811:11

Kabasele uspěl s odvoláním

Christian Kabasele si nebude muset odpykat trest za vyloučení v pohárovém zápase s Tottenhamem, jeho Watford uspěl s odvoláním. Belgický obránce putoval pod sprchy v 81. minutě a z následné penalty Spurs srovnali na 1:1, po jedné brance na každé straně pak duel dospěl do penaltového rozstřelu a v tom byl úspěšnější Tottenham.

skysports.com
27.09.201813:45

Watford bude bojovat za Kabaseleho

Christian Kabasele dostal v závěru včerejšího pohárového utkání s Tottenhamem červenou kartu a vedení Watfordu chystá odvolání. Belgický obránce putoval pod sprchy v 81. minutě a z následné penalty Spurs srovnali na 1:1, po jedné brance na každé straně pak duel dospěl do penaltového rozstřelu a v tom byl úspěšnější Tottenham.

04.10.201713:42

Jedna změna v belgické nominaci

Z belgické nominace na závěr kvalifikace o postup na MS 2018 vypadl obránce Lazia Jordan Lukaku, který si poranil stehenní sval. V týmu ho nahradil Christian Kabasele.

lequipe.fr
13.11.201612:48

Simons se vrací do reprezentace

I ve svých 39 letech se Timmy Simons dočkal další pozvánky do národního týmu Belgie, i když pouze dodatečné. Může za ni zranění Christiana Kabaseleho z posledního tréninku před utkáním s Estonskem.