Add to Google
Přidej na Seznam
Přidej na Netvibes
EuroFotbal on Facebook

Tipovací soutěž

Sázíte na fotbal? Tipujete rádi výsledky zápasů? Chcete se během mistrovství Evropy 2016 pobavit, změřit své tipérské dovednosti se stovkami dalších fanoušků a ještě vyhrát zajímavé ceny? Pak jste na správném místě! EuroFotbal.cz pro vás společně se sázkovou kanceláří Fortuna připravil tipovací soutěž o ceny v celkové hodnotě 50 tisíc korun!
Jak se zapojit? Je to jednoduché, k účasti v soutěži stačí splnit dvě podmínky - být zaregistrován na EuroFotbal.cz a také mít účet u české sázkové kanceláře Fortuna. Pokud ještě nejste zaregistrován na EuroFotbal.cz, můžete to napravit zde. Registrace a tedy i účast v soutěži je pochopitelně zdarma. Pokud nemáte účet u Fortuny, vytvořte si jej zde. Také tato registrace je zdarma.
Jak tipovat? Pokud nejste přihlášený, musíte se nejprve přihlásit pomocí formuláře vpravo nahoře na této stránce. Poté stačí v menu na této stránce kliknout na odkaz Tipování. Pokud jste zatím nezadal svůj login u Fortuny, budete vyzván k jeho zadání - bez zadaného nicku vám tipování nebude zpřístupněno. Nick zadáváte pouze jednou, systém si jej při každém dalším příchodu pamatuje. Po zadání nicku můžete začít vyplňovat své tipy.
Jak vyhrát? K tomu, abyste mohli také něco vyhrát, potřebujete ještě jednu věc - v každém kole, v němž chcete mít nárok na výhru, uzavřít u Fortuny libovolnou sázku s jakýmkoliv (tedy i minimálním) vkladem. Podrobný rozpis termínů jednotlivých kol najdete v pravidlech.
Další podrobnosti o naší soutěži naleznete v sekci Pravidla, přehled cen v sekci Ceny.