Výsledky tipovačky: vysoká porážka Milana Fukala

25.05.2009, 09:32
Tipy a analýzy
Tým EuroFotbalu pokračuje ve své spanilé jízdě. Uživatel s nickem "risk je zisk" potvrdil, že čtenářskou tipovačku vyhrál zaslouženě, když hladce zdolal fotbalistu Milana Fukala 4:1. Pro barvy EuroFotbalu je to čtvrtý triumf v řadě.

Oba aktéři se shodli pouze ve třech zápasech z osmi. A uspěli jen v duelu Sparta-Jablonec. Pro Fukala to byl zároveň jediný bod, který získal v celé soutěži. Zato jeho soupeř bodoval nadále, a tak bylo brzy rozhodnuto. Vítěz se ještě trefil celkem třikrát. Nemýlil se při domácích výhrách Aston Villy, Bayernu a správně tipl i triumf mistrovské Slavie v Teplicích.

Sečteno, podtrženo: Čtenář s přezdívkou "risk je zisk" porazil českého legionáře Milana Fukala 4:1.

celkem:   1   4

Proběhlo také druhé kolo čtenářské soutěže, zde je pořadí samotného druhého kola:

Po dvou kolech je soutěž velice vyrovnaná, v čele je pětice čtenářů s jedenácti body, ale dalších 19 z vás ztrácí půl bodu nebo bod. Zde je průběžné pořadí po dvou kolech:

Příští víkend proběhne třetí kolo, po němž bude vyhlášeno konečné pořadí. Protože ale také půjde o poslední kolo letošní sezóny, bude si celkový vítěz na tipování muset počkat až do léta.

Autor: David Křížka