*Poborský

Ulich bejval dobrej. Na ten druhej gól mu hezky nabil Kuka.

Ulich pan hrac Tenkrat ta nase garda proti vasi zhruba pred deseti lety to byvala nadhera moc rad na to vzpominam a na hrace obou taboru , Derby jako poleno

5:1 anebo 4:4

Ten 5:1 potvrdil titul bylo to takove special ale ta remiza to bylo neco dramatak az do konce

Řehák

Kongo

holt to k derby patří

F.Torres

Marv

žlutou kartu v tomhle derby neviděl poprvé.. dneska si dokonce koledoval o červenou a za normálních okolností by ji asi i dostal jako Spart´an nemám tyhle kované Slávisty rád, nadruhou stranu tomu aspon někdo dává nějaký náboj

Dneska mas narocny den Kapitane Kazdy se pomazli a rano te odkopne

je to idiot. Tohohle člověka bych do silvestrovskýho derby nezval. Jedinej, co nechápe, proč se to hraje

Presne tak jeste rekl ze ta zluta byla prisna viz IDNES

Kongo

Gol Ondrejčíka

Ty vole, chlapi nad 45 let 20x20 minut To je chudáky na starý kolena moc nešetří.

One-Real

A když si vemeš Yardu, kterej hraje hanspaulku 2x30 min

-Kopy-

Tak to si posral, Bojane, jakmile proti sobě nastoupíme ve zmiňované soutěži (a já se o to POSTARÁM), tak ty zdaleka tolik minut hrát NEBUDEŠ. Ani gel ti nestihne zaschnout

božský John

Přetáhneš ho holí?

Kily

přejede invalidním vozíčkem a přetáhne kapačkou

božský John

Myslíš,že ho ze starobince pustěj na fotbal?

Kily

nepustí, on uteče. Když vidim, kolik lidí v psychiatrických léčebnách pravidelně utíká z lůžka a dokáže najít počítač s přístupem na internet, tak nepochybuji o tom, že si yarda najde cestičku ke dveřím a prchne pryč

božský John

Prchne bych nahradil slovem odšourá ...přeci jenom, kde jsou ty časy,kdy za tatíčka Masaryka řádil v sokolu ...

Vy dva chlapci máte co povídat, předvedli jste se na posledním srazu, jeden kořala a druhej hulič, co by dohromady odehráli tak deset minut.

Kily

teď jsi ale ustřelil, členem kuřáckého spolku jsem nebyl a pivo jsem taky moc nepil

božský John

Já nejsem rozdvojená osobnost, jsem obojí A měl jsem bolavý koleno, tak jsem nemoh hrát

božský John

20x20?

Kovi81

tak to tam je napsane

Kongo

Já si toho všiml až teď

A opraveno. Tak ten koment můžete smazat, ať nejsem za idiota.

Pinturicchio

Jen za toho idiota bud, když máš dole speciální "okénko" - Našli jste v článku chybu. Ne, vždycky se to háže do článku a je z toho "obrovská sranda"

Kongo

No bóže, tak mě to napadlo nějak okomentovat, protože mě to ve článku rozesmálo. Co bych z toho měl, kdybych to náhlasil jako chybu? Mně to tam nijak nepřekáželo, naopak. No co už, pro příště jsem poučen.

Jinak od Sparty mi tam chyběl : Ivan a Martin Haškovic, Nedvěd, Koller, Lokvenc, Kouba, Poborský (ale ten mohl hrát i za Slavii), a spousta dalších..

Ve Slavii taky jsem postrádal pár hráčů..

Maritazzi

Lokvenc přitom dneska měl debutovat, je to škoda, určitě by Horsta nějakym tim golem doplnil

Kepy_FCB

Na staré vítkovičáky holt nemáme, proto bych zavedl tradici novoročního derby se SFC - jak na naový rok tak po celý rok!

Shevchenko

Každý, kdo řeže Sparťany, je pro mě borec.

Maverick 65

alespon jednou za rok maj slávisti důvod k radosti :)

Kepy_FCB

nedávno vyhráli i v hale, tušim...

Kongo

Škoda,že za Slávku nehraje Kuchař.(nebo jak se jmenuje).Ten byl vždycky dobrej

Kuchař naštěstí hraje za klub kde hraju já za loko vltavin ...a vede si dobře co vídám já

Kongo

on ještě hraje?

jojo..třetí ligu kope ...a ještě s jednim co přišle z druhý před sezonou jsou hlavnímy tahouny záohy.. ae ted neivm jeslti jnm prodlouzili hostovacku nbo sel nakonec na prestup k nám ..Kuchař

Tak Kuchař je tam myslím už na přestup a tím druhým je Bedřich Štumpf z Mostu, ale to je tuším jen hostovačka. Škoda, že nevyšlo angažování Jirky Novotného.

a měl přijít i Vráta Lokvenc , ale vybral is něoc jiného

Tak o Lokvencovi ani nevím, že měl přijít na Lokádu pokud vím tak byl někde v Čelákovicích jako hrající trenér nebo manažer.

před sezonou..měl přijít hodně se o tom mluvilo

Dle me nevyuzil potencial nebyl pravidelnym zakladem ale vim kdyz nastoupil tak to rozhybal svou kreativitou kolik mu vubec je neco jako Ulichovi 36?

je mu 34 ;)..se vždycky rozběháváme a rozcvičujeme před zápasem a on to dělá s námi , protože tam pořád běha po každym zápase diž hrajou doma

vanGomm

Sparťanů se dost omluvilo.Při nástupu bylo vidět,že jich je o dost míň než slávistů a to se asi projevilo.Za této situace mohli zkusit povolat Blažka a Řepku 38,37 věk tedy bohatě splňují.

Maverick 65

to by pak slávisti dostali moc vyprásk..

Jirka Novotný je pořád o dvě třídy kvalitnější hráč než Brab*c..

Tak to bez diskuze

Řehák se zas předved

No loni tam mel super skluz jako svina myslim do Pepy Chovance a dneska na golmana pak na Novotnyho porad valil do Svobody MAGOR

Hovado Chudák Sova

Jinak myslim ze to je Hunalovo posledni derby mezi svymi Panove on pred rokem hraval ligu ne? Ted uz je jako sud no a co bude priste kategorie nad 45 s Herdou

vanGomm

Tak někdo holt,když vrcholově skončí prostě přibere,ale v rámci objektivity by bylo potřeba kouknout i na druhou stranu.Takový Frýdek a Budka oba 41,tedy ač jsou o 13! let mladší než Herda,tak už se také pěkně zakulatili.Až jim bude tolik co Herdovi,tak si je pak prohlídni.Oni tam na hřiště za těch 13 let nejspíš už nevlezou.Ovšem před Bergrem (55) to tedy klobouk dolů.Při této příležitosti mě je už jasné,že jeden z důvodů proč skončili "obojživelníci" je váha.Jedním takovím co hrál za repre jak hokej tak fotbal byl V.Bubník.No jo,ale jeho míry byly 173/72.U dnešních hokejistů a s jejich váhou to prostě už není možné.Se 100 a více kily se hodně špatně běhá.

božský John

Nejlepší výkony Slávie v tomhle kalendářnim roce

Slavie

Kepy_FCB

Silvestrovské prokletí i nadále trvá

Ani na sedmý pokus se staré gardě Baníku nepodařilo zdolat soka z Vítkovic, kterému tentokrát podlehl 0:3.

Utkání začalo na těžkém terénu v silném větru a chumelení náporem Baníku, ale k ohrožení branky domácích Vítkovic to nevedlo. Jako každoročně se tým skládal na poslední chvíli. Kvůli nemoci se například omluvil Karel Kula. Radka Slončíka, záložníka druholigové Karviné zase nepustil na trávník právě Kula, který se obával zranění.

Nebylo tedy divu, že si Baník musel vypomoci hráči domácích. Konkrétně útočníkem Langerem a také současným trenérem Baníku U 18 Kamilem Papugou. Do první vážnější šance se po deseti minutách dostali domácí hráči, kteří úspěšně zakončili rychlý protiútok a tak se poprvé měnilo skóre, kdy se zblízka prosadil osamocený Jan Vožník.

Po vstřelené brance se pokračovalo převážně ve středu hřiště, oba týmy bojovali s terénem. Pět minut před přestávkou si naběhl na míč domácí Jan Baránek, který pak už neměl problém překonat brankáře Mačáka. Za stavu 2:0 pro Vítkovice, to s šancemi Baníku na úspěch nevypadalo dobře.

Do druhého poločasu vletěla stará garda na domácí Vítkovice, ale finální fáze nebyla přesná. „My v každém derby předvádíme hernost a kombinaci. Bohužel ta finální fáze je špatná. Soupeř je naopak hodně chytrý a z minima šancí nám vstřelí branky a tím pádem stále prohráváme, protože Vítkovice jsou produktivnější,“ posteskl si Radomír Korytář.

Po menším náporu Baníku se osm minut po změně stran domácí prokombinovali až k vápnu a Jan Vožník svým druhým gólem v utkání zvýšil už na 3:0. Baníkovci se i nadále snažili. Divina perfektně přečetl hru, přihrál Korytářovi, který svým centrem našel v pokutovém území Václava Daňka, který však nezamířil přesně. O chvíli později mohli domácí zvýšit svůj náskok, ale už za překonaným Mačákem skvěle vykopl míč z brankové čáry Papuga.

Poté se zápas již dohrával před asi stovkou návštěvníků v poklidném tempu, protože o vítězi bylo rozhodnuto. „Myslím si, že na tu skladbu, co jsme tu měli, to nebylo špatné. Předvedli jsme dobrý výkon. Ale je to prostě fotbal, hrajeme ho pro radost. Chceme se hýbat, vypotit se a také se sejít, protože s většinou kluků to přes rok nestihneme“ dodal s nadhledem Radomír Korytář.

Na příští rok se plánuje místo tradičního Silvestrovského derby tzv. Vánoční den. „Měli jsme problémy se sestavou. Marodka byla velká, někteří byli někde na horách. Na příští rok jsem předběžně dohodnutí, že se uskuteční tzv. Vánoční den, který by se konal 25. prosince. To jsou všichni doma a lépe se budou hráči kontaktovat. Také nebudeme mít o čtyři kila víc než na Silvestra,“ uvedl organizátor a sekretář mládeže Baníku Vladimír Procák.

Internacionálové Vítkovic – Internacionálové Baníku Ostrava 3:0 (2:0), branky: 10. a 38. J. Vožník, 25. J. Baránek. Sestava steré gardy Baníku: Mačák – Besta, Divina, Papuga, Drozd – Korytář, Procák, Fryč, Staš – Langer, Daněk. Utkání se hrálo na 2x30 minut.

Vítek to chuje, v Ostravě Baník panuje

samí trapný hráči

Můj syn se jednou bude jmenovat Horst

moje dcery se budou jmenovat Kristýnka a Natálka

Myslíš, že ti tu adopci u nás někdy povolej?