Slávisté litovali rychlých dvou gólů, ale potěšil je dobrý výkon

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (30)

to by mě zajímalo, co mu Blažek na to odpověděl

Losinho

Hře po 25. minutě není co vytknout, bohužel hodina převahy nestačila ani na gól.

... za to mě nepotešil náš výkon po vstřelení druhého gólu, ten titul asi fakt letos neni pro nás

BrainBlender

Hlavně druhá půle a posledních 15 minut bylo strašidelných... nikdo neběhal, žádná kombinace, začínal jsem se bát aby tam nepad nějakej gól...

Kenneth

Byla to hrůza,místo toho aby jsme je dorazily tak jsme opět hráli Chovancův antifotbal. Chovanec ven!!

Chtělo by to už trenéra no, Chovanec sice přivedl dobrý hráče, ale nějaký jeho rukopis v taktice jsem nikdy neviděl, je to takový, kluci jste dobrý, ukažte co umíte a vyhajeme

osobnostx

Dobrý výkon? Ve druhém poločase hráli oba dva týmy i pod běžnou úroveň naší ligy. Ještě že udělalo atmosféru publikum....

Všiml si vůbec někdo že Michal Hubník vyrovnával v poslední minutě zápasu Legia Warszawa-Zaglebie Lubin na 2:2

já ne

Losinho

Ano, bohužel všiml.

Proč bohužel?

Losinho

Protože by Lechu prohra Legie pomohla. I když sám už moc nevěřím, že se Lech dostane do Evropy přes ligu.

Zapl jsem to asi v 18. minutě a docela mě překvapilo, že na hřišti a většinu času i v publiku existoval jen jeden tým

paráda slavia končí. a definitivně

Losinho

Konečně se vyjádřil opravdu renomovaný český zpravodajský server. Strašně se mi ulevilo, konečně vím na čem jsme.

centos

Nebral bych to na lehkou váhu.

Losinho

To taky neberu, ale upřímně, tomuhle se nedá věřit. Chvíli vypadá všechno růžově, že už se blíží nějaký multimiliardář, a za chvíli se zase objeví informace, že bych se měl se Slavií loučit. A takhle pořád dokola. Stejně se nedá nic než čekat, pravdivé informace těžko seženeš. Jasno bude, pokud se nepletu, do konce května, tak uvidíme.

Shevchenko

"Slávisté litovali" Nejčastější nadpis od ČTK.

verv

verv

To by mě zajímalo,kde Kisel viděl ty ctyři čisté šance? Slavia sice tlačila,ale jenom po vápno,v šestnáctce byli totálně neškodní.

naheCZ

Hnedka první šance zápasu, Vlčkova teč, břevno (ale to nakonec bylo s faulem) a dál už si moc nevybavuju ale 2 čistý na góly tam byly určitě, ale na tu druhou si nevzpomenu (ta první je hned z těch prvních minut)

Losinho

Šance Jandy ve 2. minutě, břevno Koubského, střela Černého, kterou Blažek vyrazil ksichtem, příležitosti Koreše, tečovaná střela, která prošla pár cenťáků od tyče.

Losinho

reakce na verva

verv

Tak břevno bylo až po odpískaným faulu,takže jako kdyby se to nestalo(btw. Koubskej vůbec nehrál) a nějakou haluzovou teč taky nepočítám mezi čistý šance. Takže mě z toho vychází 2 gólovky.

Losinho

*Kaufmana

Ta "haluzová teč" mířila pár cenťáků od branky, navíc byla cílená, žádný náhodný trefení.

verv

Nemyslím,že by to Vlček takhle chtěl,rozhodně to tak nevypadalo...ale i kdyby,tak pořád měla Sparta víc šancí.

naheCZ

první gól byl z šance, druhý nebyl z šance ani náhodou tohle byla chyba obrany a prostě střela "vyjde to nevyjde" na bránu a potom to Kweuke párkrát zkusil (ale nic vážnýho) a na nějaký další gólovky si tak nevzpomínám možná tak Kladrubského střela na konci 1. poločasu