Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (57)

Zavolejte na pomoc psychologa Žita. Nakonec by to finále LM se Sigmou mohla hrát Slavie.

Agnar

Posledni Kovboj

Zmijozel 2012!

snad slavia sestoupi

Výměnou za to,že ty dostaneš rozum...to beru všema deseti...Dostanem se mezi nejlepší znova..ale o Tebe mám starost,že budeš tupej do zkonání..takže budiž

junglist

Zase si vem, že obrana se musí nějakou dobu sehrávat. Neves sice dobrej, ale naskočit nerozehranej do derby nemusí bejt to pravý. Podle mě Koubek tolik riskovat nebude a pustí ho tam až tak v 60. minutě za stavu 0:4 když už o nic nepude

Koubkovi se z Nevese leda tak postaví

veikko

PlackaSKS

tohle je extrémně slabý vtip

Už se těším jak Slavie dostane 5 , nemá žádnou šanci !

Je to derby, takže šanci určitě má. Ale Sparta k tomu musí přistoupit tak, aby Slavia na hřišti žádnou nedostala.

Neuro

koupit

veikko

Tak šance je vždycky, třeba ve 30. minutě se udělá Hušbauerovi, Vaclíkovi, Costovi a Krejčímu zle z nedopečeného oběda a Slavie slavně remizuje.

veikko

No tak mi dopřej trochu srandy. S Baníkem jsem si ji poslední dobou moc neužil.

Mohl sis zajásnout ted o víkendu Ted konec srandy

burinka

špatnej tatarák třeba

Filip12

Filip12

DERBY NEMÁ FAVORITA

Slávka:mi jsem slavná Slávie na skóre se nahraje,mi hrajeme srdcem na skóre se vyserem

ten s tou spartou byl lepsi

ti si to ještě pamatuješ,sem si nemyslel že to bylo až také dobré

to bylo, nebojim se rict, legendarni.

... teď začíná druhá část tvého dobrodružství - otočit se v jeho zadnici a zase lézt zpátky ...

PlackaSKS

ono by to asi nebylo tak špatné, kdyby si uměl česky

Losinho

Kéž by se opakovalo něco podobného jako před rokem, ale teď je ta situace bohužel ještě o dost horší, bod by byl zázrak. Jinak zatím prý prodáno 11 tisíc lístků (včetně hostů a permic).

Tenhle zájem o derby z vaší strany je podle mě teprve ta pravá ostuda.

Návštěvy a předváděná hra jsou v naší lize spojené nádoby. Tohle ostuda opravdu není. Spíš to jen ukazuje, že slávisti nejsou úplní masochisti.

Losinho

To fakt ne. Nakonec by se to zase mohlo přehoupnout přes 15 tisíc, což je OK.

centos

Když se s tím spokojíte.

Losinho

V momentální situaci jo. Čekal jsem větší bídu, abych se přiznal.

času dost ještě.

Ústí právě vstřelilo branku!

Pavlatův centr si nešťastně srazil za záda VOJTĚCH ENGELMANN.

junglist

Fenin hetryk! Všechen svůj um, chuť do hry, pohyb si doteď šetřil a při derby to v něm bouchne!

škoda že bude sedět no...

Co je s tim Bunjakem ?

PlackaSKS

nebude

A prosel testama nebo ne ?

iamek

Příznivci domácích ocenili výkon Army v úvodní půli hlasitým potleskem. Kdyby ústečtí fotbalisté vedli po pětačtyřiceti minutách 5:0, nemohl by se nikdo divit. Vše začalo v 10. minutě, kdy si vlastní branku vstřelil Vojtěch Engelmann, o deset minut později se gólově prosadil Michal Pavlata. Tyčku nastřelil Ladislav Benčík, břevno orazítkoval Michal Pavlata. Do šatny odchází spokojenější Ústečtí, Baník má na zvrat utkání ještě pětačtyřiceti minut.