SERIE A SOUHRN - 25. KOLO

24.02.2007, 20:08, aktualizováno 25.02.2007, 22:56
Ani 25. kolo nepřineslo nějaké snížení náskoku Interu Milán na čele tabulky, Nerazzurri porazili Catanii a stále drží čtrnáctidobový náskok před AS Řím, který si poradil s Regginou. Důležité tři body získala Fiorentina, dařilo se i Laziu a AC Milán...

Chievo šlo do vedení již ve druhé minutě, kdy svou střeleckou smůlu v novém dresu protrhl Bogdani. Zimní posile veronského klubu ze Sieny však jedna branka nestačila a první půli zakončila tak, jak jí začala. Na začátku druhé půle turínského soupeře dorazil Brighi. Domácí byli pány na hřišti a zaslouženě si připsali tři body. V 62. minutě ještě Pellissier neproměnil pokutový kop.

Bergamo si stále dělá zálusk na účast v evropských pohárech a zápas se třetím týmem tabulky tak měl být jakýmsi měřítkem. Atalanta začala dobře a už ve 13. minutě jí do vedení dostal Zampagna. Palermo v posledních týdnech trochu ztratilo na lesku, přesto dokázalo vyrovnat. Třináct minut po změně stran rozhodl o konečné dělbě bodů Aimo Diana.