Reprezentanti z Baku cestovali celou noc, čeká je hlavně regenerace

06.10.2017 16:58 - Aktuality
 
Čeští reprezentanti hned po čtvrteční výhře 2:1 v Ázerbájdžánu vyrazili na celonoční cestu z Baku do Plzně, kam se dostali dnes až kolem šesté hodiny ranní. Nyní budou dohánět spánkový deficit a regenerovat, aby byli co nejlépe připraveni na nedělní zápas se San Marinem.

"Byla to o něco delší cesta než normálně. Přes čtyři hodiny v letadle, dvě hodiny na letišti, ještě jsme čekali na kufry, takže jsme dorazili až po šesté hodině ranní," řekl záložník Jakub Jankto.

Ospalý byl i stoper Jakub Brabec, který ale přivítal, že se letělo hned po zápase. "Když se zápas vyhraje, tak se cestuje v lepší atmosféře, takže je lepší jet hned. Já navíc po zápase hůř spím, takže jsem raději, když se hned letí, protože bych stejně na hotelu dvě hodiny koukal do stropu," uvedl. "Každý to zvládá po svém, někdo po cestě spal, někdo ne. Já osobně se teď těším, že si po obědě ještě půjdu něco dospat," dodal.

Únava však pro hráče není výmluvou před nedělním závěrem kvalifikace. Nepochybují o tom, že dva dny jim na odpočinek budou stačit a budou co nejlépe připraveni. "Byla to náročná cesta, ale určitě to není alibi na neděli. Času máme dost. V sobotu bude prostor na to se dospat. Půjdeme si dříve lehnout, abychom se dostali do normálu," prohlásil Brabec.

"Teď mě sice pálí oči, protože jsem toho moc nenaspal, ale bude to v pohodě. Odpoledne máme regenerační trénink, tak se tomu musíme pořádně věnovat, abychom byli v neděli připravení," řekl záložník Jan Kopic.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 882
Komentáře (5 / 0 nových)
mayday
06.10.2017 17:23
#
Chci se zeptat - vznikající Liga národů nabídne 4 výkonnostní skupiny, z nichž vítěz postoupí na EURO. Takže to opravdu postoupí někdo ze čtvrté výkonnosti skupiny, tzn. různé Ázerbájdžány, Makedonie, Běloruska, Andorry apod., z těchto někdo postoupí přímo na šampionát?
Druhá věc - byli/jsme prej na pomezí druhé a třetí skupiny, nebylo by lepší teoreticky být ve třetí a přes pár zápasů postoupit? Než se mermomocí drapat do druhé skupiny se silnějšími soupeři?
koudij
07.10.2017 10:25
#
Tak ať ti taky někdo odpoví...
Ad 1) ano, vítěz play-off 4.ligy si zajistí účast na ME taky, takže se tam nějakého toho Estonska nebo Kazachstánu na Euru dočkáme.
Ad 2) ano i ne Teoreticky bude samozřejmě jednodušší být nejlepší ve 3. lize (než v té 2.), ale play-off Ligy národů se bude hrát až po skončení regulérní kvalifikace. Pokud např. 2.ligu v LN vyhrají... co já vím, Chorvaté, ale zároveň si už před tím zajistí postup na EURO z kvalifikace, pak to postupové místo přechází na druhý nejlepší tým ze 2.ligy. Atd., atd. až se dojde k nejlepšímu z dané ligy, který na EURO z kvalifikace nepostoupil. Ve 3.lize LN těch týmů, co se kvalifikují už dříve z kvaldy zase tolik nebude, takže tam by bylo třeba ji vyhrát, zatímco ve 2.lize se třeba může dostat i na 2. týmy ze skupin, pokus si všichni vítězové skupin LN zajistí kvalifikaci už dříve. Je to zamotaný, no Další věc je ta, že bychom měli chtít patřit do té vyšší ligy... Těm hráčům dá víc 4/6 zápasů se Švédskem nebo Chorvatskem, než s Finskem a Skotskem
mayday
07.10.2017 12:59
#
AD 1) Tak tohle nechápu vubec. aby místo na turnaji zabralo třeba to Estonsko místo například Chorvatska, která hlava tohle vymyslela...
Ad 2) Jo, tak to dává logiku, bude to tak, jak píšeš. Potom asi souhlas s tím být v co nejvyšší skupině ze sportovního hlediska.
Winchester14
07.10.2017 10:51
#
Thanks for posting this. I wish it was able to be translated, but for some reason Google toolbar isn't working. I copy pasted <a href="http://aussieessay.org/">assignment help australia</a>
it into another application and read the post.
cavenaghi
07.10.2017 14:11
#
Chudinky, to je na roční regeneraci.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.