Čvančara se v přípravě Mönchengladbachu blýskl hattrickem

29.07.2023, 20:19
Aktuality

Útočník Tomáš Čvančara se v novém působišti Mönchengladbachu blýsknul v přípravě hattrickem. Dvaadvacetiletý český fotbalový reprezentant dal tři branky při výhře 5:1 nad Stuttgartem.

Čvančara, který do Německa zamířil před dvěma týdny ze Sparty, se v zápase hraném na dvakrát třicet minut prosadil v 15., 47. a 56. minutě. Navázal tak na povedené vystoupení z minulé soboty, kdy se v Borussii uvedl gólem při výhře 2:1 nad Saarbrückenem.

Borussia vítězstvím nad Stuttgartem navázala na dnešní výhru 2:1 nad třetiligovým Mnichovem 1860 a vyhrála turnaj v Heimstettenu.