Benítéz chce perfektních 90 minut

25.10.2008, 10:00
Aktuality
Rafael Benítéz nabádá své hráče před nedělním utkáním na půdě Chelsea k ostražitosti. Jeho svěřenci musí předvést perfektních 90 minut, jinak mohou zapomenout na úspěch. Liverpool měl v poslední době problémy s koncentrací v úvodech zápasů.

Po doslova promrhaném prvním poločase Reds často po přestávce museli dohánět ztrátu. Ani to, že to bylo povětšinou dohánění úspěšné nemohlo Benítéze uspokojit. "Proti Chelsea budeme potřebovat perfektních celých 90 minut," burcuje španělský kormidelník.

"V Madridu jsme předvedli pravý opak, hra v první půli byla v pořádku, ale po přestávce jsme byli nedůslední," připomněl Benítéz středeční zápas v Lize mistrů na hřišti Atlétika. "Očekávám podobný výkon jako ve Španělsku v prvním poločase, s tím rozdílem, že je nutné udržet ho i po přestávce," dodal Benítéz.

"Pokud bychom jako první inkasovali, bylo by to proti Chelsea nesmírně složité. Mají spoustu skvělých fotbalistů, výborně kontrolují míč a střílí hodně gólů," ocenil španělský kouč kvalitu soupeře. "Jedeme ale do Londýna sebevědomí a očekávám od svých hráčů tvrdou práci i hezký fotbal," řekl Benítéz.

Autor: Jiří Fišara / dailymail.co.uk