Liverpool FC Anglie - Liverpool FC - Zprávy

Další články

Motivační řeč ten Haga zabrala, sezonu Manchesteru United zachránilo bláznivé prodloužení

Manchester United porazil ve čtvrtfinále FA Cupu Liverpool 4:3 po prodloužení. Kouč Erik ten Hag se před utkáním snažil nabudit své svěřence slovy o tom, že zisk trofeje v nejstarší klubové soutěži světa je poslední možností zachránit sezonu. Rudí ďáblové se sice snažili tímto motivačním proslovem řídit a už v 10. minutě skórovali, jenže Reds se v závěru první půle nadechli k bleskovému obratu, který dokonal Mohamed Salah. Egypťan nastoupil do 14. střetnutí těchto odvěkých rivalů a vsítil už svou 13. trefu, proti žádnému jinému soupeři jich nedal více. Skóre se ale nakonec přelilo zpět na stranu domácích, o čemž v divokém prodloužení rozhodl ve 121. minutě Amad Diallo.

Dokáží Rudí ďáblové opět odolat náporu Liverpoolu?

Když se dva odvěcí rivalové v podobě Manchesteru United a Liverpoolu utkali v této sezoně poprvé, byl z toho na Anfieldu drtivý nápor domácích. Přesto utkání skončilo bezgólovou remízou, a tak Erik ten Hag bude zajisté chtít podobný recept aplikovat i ve čtvrtfinále FA Cupu.

Klopp po debaklu Sparty: Všichni můžou jít domů s normální tepovou frekvencí

Manažera Jürgena Kloppa potěšilo, že si fotbalisté Liverpoolu v osmifinálové odvetě Evropské ligy se Spartou ušetřili jasnou výhrou 6:1 nervy, díky čemuž mohli diváci odejít z Anfieldu s normální tepovou frekvencí.

Liverpool je pro Evropskou ligu příliš dobrý, míní britská média

Liverpool dal drtivým vyřazením Sparty v osmifinále Evropské ligy podle britských médií jasně najevo, že je pro tuto soutěž příliš dobrý. Po hladké domácí výhře nad českým mistrem 6:1 ale varují, že už v dalším kole je čeká o hodně těžší soupeř.

Liverpool rozjel na Anfieldu gólový kolotoč a dal razítko na sparťanský týden hrůzy

Fotbalisté pražské Sparty si v odvetném utkání osmifinále Evropské ligy proti Liverpoolu reputaci nevylepšili a po domácí pětigólové nadílce schytali výprask 1:6.

Priske: Musíme fanouškům dopřát pěkný zážitek

Podle trenéra Briana Priskeho je cílem fotbalistů Sparty ve čtvrteční osmifinálové odvetě Evropské ligy předvést špičkový výkon a po úvodní domácí prohře 1:5 Liverpoolu zápas co nejvíce ztížit. Myslí si, že dva debakly jeho týmu po sobě nemohou zkazit pozitivní dojem z dosavadního průběhu sezony. Do Liverpoolu s sebou vzal i zraněné hráče. Na tiskové konferenci také vyzdvihl 2500 fanoušků, kteří přijedou Spartu na stadion Anfield podpořit.

Do odvety se Spartou pošlu to nejsilnější. Musíme se udržet v rytmu, ujistil Klopp

V době, kdy fotbalisté Sparty končili letecký přesun do Anglie, hovořil manažer Liverpoolu Jürgen Klopp (56) o čtvrteční odvetě osmifinále Evropské ligy. Pokud si kdokoliv myslel, že pošle po jasné výhře 5:1 v Praze na trávník juniory, aby se souboj jen dohrál, spletl by se.

Sparta se představí v Liverpoolu, odveta bude nejspíš formalitou

Sparťané se ve čtvrtek představí na hřišti slavného Liverpoolu. Osmifinálová odveta Evropské ligy bude nejspíš pouze formalitou, jelikož největší favorit soutěže zvítězil minulý čtvrtek na Letné 5:1.

Klíčový muž zpět na Anfieldu. Edwards vrátil Liverpoolu zašlý lesk, teď bude šéfem

Liverpool se začíná připravovat na éru po Jürgenu Kloppovi. Kdo veleúspěšného německého trenéra nahradí Reds zatím neoznámili. Sportovní úsek klubu ale netvoří jen manažer, veledůležitou roli hrají i méně viditelní lidé ze zákulisí.

Měli jsme velmi dobré šance, celkově je to hořkosladké, uvedl po šlágru van Dijk

Kapitán Liverpoolu Virgil van Dijk prohlásil, že remíza proti Manchesteru City, po níž tři týmy v čele Premier League dělí pouhý bod, je pro oslabené Reds "hořkosladká". Litoval, že domácí neuměli být produktivnější.

Druhý poločas byl ten nejlepší, který jsme proti City kdy odehráli, hodnotil Klopp

Trenéra Jürgena Kloppa nadchl výkon hráč Liverpoolu v nedělním domácím šlágru 28. kola anglické ligy s Manchesterem City, přestože s ním remizovali 1:1 a klesli na druhé místo. Podle něj "Reds" odehráli nejlepší druhý poločas proti obhájci titulu za dobu jeho působení u týmu.

Remízový šlágr Liverpoolu se Citizens vykouzlil úsměv na tvářích fanoušků Arsenalu

Prestižní souboj 28. kola Premier League přinesl remízu Liverpoolu s Manchesterem City 1:1. Úvodní branku utkání vstřelil ve 23. minutě John Stones, jenž využil perfektně zahraného rohového kopu Kevina De Bruyneho. Na první zásah anglického obránce v ročníku však navázal po změně stran proměněnou penaltou Alexis Mac Allister. Z dělby bodů měl nicméně největší radost Arsenal, který se v průběžné tabulce udržel na první příčce o skóre právě před Reds.

Naposledy proti sobě? Guardiola je nejlepší manažer, kterého jsem zažil, ocenil Klopp

Jürgen Klopp (56) označil svého soupeře a manažera Manchesteru City Pepa Guardiolu (53) za nejlepšího trenéra, jakého kdy zažil. Němec nyní připravuje svůj tým na souboj s Citizens, který by mohl být závěrečnou kapitolou jejich dechberoucí rivality.

Liverpool si to se City rozdá o první příčku

Poslední vzájemné měření sil v Premier League čeká ve 28. kole dvě hvězdy manažerské scény. Končící liverpoolský stratég Jürgen Klopp vyzve v přímém souboji o první příčku Pepa Guardiolu a jeho Manchester City. V tabulce dělí první Reds druhé Citizens pouhý bod.