31.10.201320:53

Veria vyhodila třetího trenéra

Veria odvolala už třetího kouče za posledních devět zápasů. Na lavičce řeckého klubu po sedmadvaceti dnech skončil Stafan Stoica, který neustál vyřazení z poháru od druholigového Iraklisu Psachna.

11.05.201322:12

Kypello Ellados opět pro Olympiakos

Olympiakos Pireus obhájil prvenství v řeckém poháru. Olympiakos Pireus - Asteras Tripolis 3:1 po prodloužení (43. Fuster, 99. Djebbour, 120. Abdoun z penalty - 14. Rayo).

29.04.201320:43

Donis končí na lavičce PAOKu Soluň

Giorgos Donis již není trenérem PAOKu Soluň, řecký klub se rozhodl třiačtyřicetiletého kouče odvolat po pohárové porážce od Asterasu.

28.04.201222:10

Kypello Ellados kořistí Olympiakosu

Olympiakos Pireus slaví zisk řeckého poháru, v dnešním finále hraném na Olympijském stadionu v Aténách porazil 2:1 po prodloužení Atromitos. Vítěznou branku vstřelil ve 119. minutě Fuster.

28.01.201209:50

V Řecku pozastaví druhou a třetí ligu

Druhá a třetí nejvyšší řecká soutěž budou od 13. února pozastaveny. Zástupci těchto lig sáhli k tomuto kroku kvůli finančnímu kolapsu, který zavinila státní sázková společnost OPAP, jež nezaplatila peníze plynoucí ze sponzorské smlouvy.

21.12.201117:11

V Řecku se zatýkali fanoušci

Policisté na severu Řecka zatkli 18 lidí, kteří narušili průběh zápasu domácího poháru. Chuligáni při duelu mezi Pontosem a Xanthi vběhli na hřiště v ochranných přilbách a s dřevěnými pálkami v rukou. Fanoušci se na trávníku střetli s policisty a vzápětí chtěli uniknout ve třech připravených autech. Policie při zásahu zajistila pálky, helmy, ale i světlice, slzný sprej a nůž.

01.10.201108:07

Breška po snové sezoně do druhé ligy

I Slovák Mario Breška, jenž na sebe vloni poutal velkou pozornost při svých výkonech v dresu Volosu, se stal obětí velkého řeckého korupčního skandálu. Jeho tým byl přeřazen do čtvrté nejvyšší soutěže, přičemž sám 31letý útočník se stal amatérem. Volně si tak mohl hledat nového zaměstnavatele, kterého teď spatřil v Asteras Tripoli. I on byl sice potrestán za ovlivňování zápasů, to však jen přesunem do druhé ligy.

10.05.201108:14

Tresty pro AEK Atény a Atromitos

Uzavřením stadionu a pokutou doplatili finalisté Řeckého fotbalového poháru na výtržnosti svých fanoušků, kteří si vynutili předčasné ukončení zápasu, hraného 30. dubna. AEK Atény musí z rozhodnutí disciplinární komise odehrát bez fanoušků tři duely a zaplatí 292.500 eur (asi sedm milionů korun), poražený Atromitos Atény bude mít prázdné tribuny dvakrát a přijde o 60.000 eur (1,5 milionu korun). Ještě před koncem finálového utkání, už po první nastavené minutě, vběhly stovky příznivců AEK na trávník a začaly se chovat násilně. Fanoušci ničili vybavení stadionu, ale napadli i rodinné příslušníky soupeře a někteří měli i pistole. Nakonec se vše zvrhlo v bitku mezi oběma tábory. Zasáhnout musela policie, výsledek 3:0 pro AEK zůstal v platnosti.

01.05.201109:48

Řecký pohár pro AEK Atény

Výsledek finále Řeckého poháru: Atromitos - AEK Atény 0:3 (28. Liberopoulos, 78. Baha, 85. Kafes).

30.04.201121:35

Kypello Ellados pro AEK Atény

AEK Atény se stalo vítězem řeckého poháru, když ve finále porazilo Astromitos. AEK Atény - Astromitos FC 3:0 (28. Liberopoulos, 78. Baha, 85. Kafes).

08.04.201014:11

Fotbalisty při zápase Řeckého poháru postříkalo kropicí zařízení

Fotbalisté týmů PAS Giannina a Panathinaikos Atény prožili ve středečním semifinálovém utkání v pravém smyslu slova studenou sprchu. Na vině bylo špatně naprogramované kropicí zařízení, které se k pobavení diváků nečekaně spustilo při zápasu. Hráče obou týmů zaskočily několik minut před koncem prvního poločasu gejzíry vody, jež začaly znenadání tryskat z trávníku. Fotbalisté netypický úkaz s úsměvem sledovali a brankář jednoho celku dokonce využil tekoucí vodu k očištění kolíků na kopačkách. Rozhodčí utkání zhruba na sedm minut přerušil a po nápravě se mohlo pokračovat. Na důkladně pokropeném hřišti branka nepadla, po vítězství 3:1 z prvního zápasu postoupil do finále favorizovaný Panathinaikos.

25.03.201019:36

Po semifinále řeckého poháru se zatýkalo

Semifinále řeckého poháru mezi Kavalou a Arisem má nepříjemnou dohru. Podle tamní policie byly totiž po střetu fanoušků obou táboru, ke kterému došlo jak na samotném hřišti tak mimo stadion, zraněny čtyři osoby, osm jich pak bylo zatčeno. Do finále nakonec postoupil Aris, když v součtu obou zápasů vyhrál 4:2.

03.05.200917:54

Finále poháru přineslo velké drama

Obrovskédrama přineslo včerejší finále Řeckého poháru mezi AEK Atény a Olympiakosem Pireus. Ten v poslední minutě základní hrací doby vyrovnal na 3:3 a šlo se do prodloužení, po němž svítil na ukazateli skóre stav 4:4. Došlo tak na penalty a obrovské drama, které lépe zvládl Olympiakos a vyhrál 15:14. Olympiakos přitom druhou část prodloužení odehrál bez dvou vyloučených hráčů.

19.02.200910:14

Došek se znovu trefil

Bývalý útočník Sparty, Liberce a Brna Libor Došek se na svém řeckém angažmá znovu zapsal mezi střelce. Ve čtvrtfinále poháru rozhodl o vítězství Xanthi nad AEK Atény 2:1.

20.11.200816:47

Los 5. kola Řeckého poháru

Los 5. kola Řeckého poháru: OFI Kréta - Olympiakos, Panthrakikos - Panathinaikos, AEK Atény - Kerkyra, PAOK - Aris, Asteras Tripolis - Iraklis, Ergotelis - Škoda Xanthi, Panserraikos - Larissa, Veria - Panionios.

29.10.200819:34

Nepostavili ho, tak spáchal sebevraždu

Řecký fotbalista spáchal sebevraždu poté, co jej trenér vynechal ze sestavy před pohárovým zápasem s Olympiakosem Pireus. 25letý Yiannis Koskiniatis z týmu Diagoras Rhodes ukončil svůj život skokem z dvanáctimetrové výšky.