BK Häcken Švédsko - BK Häcken - Zprávy

Sparta se po prohře 0:1 s Häckenem loučí hned na startu EL

Sparťané vypadli ze 2. předkola Evropské ligy se švédským Häckenem. V dnešní odvetě v Göteborgu prohráli 0:1, když se o jedinou branku v 84. minutě postaral Mustafa El Kabir. Před týdnem skončil zápas na Letné remízou 2:2.

Sparta bude v odvetě s Häckenem odvracet pohárovou blamáž

Sezona je sice na úplném začátku, ale už čtvrtek hodně napoví o tom, jak bude Sparta celý ročník hodnotit. Pražané totiž budou odvracet hrozbu vyřazení ze 2. předkola Evropské ligy se švédským klubem BK Häcken, s nímž před týdnem na Letné jen remizovali 2:2.

Sparta s Häckenem ztratila dvoubrankový náskok a jen remizovala

Sparta si zkomplikovala vstup do Evropské ligy, když v dnešním úvodním zápase 2. předkola se švédským Häckenem doma remizovala 2:2. Pražany výsledek může mrzet o to víc, že v 66. minutě vedli díky Davidu Lafatovi už o dvě branky, hosté však v závěrečné dvacetiminutovce srovnali.

Sparta jde do EL, v níž si chce navázat na úspěch z minulé sezony

Pražská Sparta vyhlíží ostrý start do sezony v podobě čtvrtečního utkání druhého předkola Evropské ligy, v němž vyzve švédský BK Häcken. Letenští si nepřipouštějí nic než postup do další fáze, případné vyřazení by hned na začátku soutěžního ročníku znamenalo pro klub velkou komplikaci.