Další fotbalista se rozloučil s Trnavou. Za slovenský klub už nebude hrát ani obránce Boris Godál, ten přestoupil do kyperského celku AEL Limassol.

Andrej Kadlec je dalším hráčem, který odchází z Trnavy do Polska - slovenský obránce se dohodl na smlouvě platné do června 2022 s celkem Jagiellonia Białystok. Do polské ligy se už před Kadlecem vydali Lukáš Greššák a Martin Tóth, oba budou nově hrát za Zagłębie Sosnowiec.

Greššák a Tóth zkusí štěstí v Polsku

Obránci Lukáš Greššák a Martin Tóth na jaře už nebudou hrát za Trnavu - oba slovenští fotbalisté se od ledna stanou posilami posledního týmu tabulky polské ligy Zagłębie Sosnowiec.

14.12.201811:08

Trnava nejúspěšnějším slovenským klubem

Spartak Trnava se díky vítězství v posledním kole základní skupiny Evropské ligy nad Fenerbahce stal nejúspěšnějším slovenským klubem ve skupinové části evropských pohárů. Trnava získala sedm bodů, což jí stačilo na třetí místo ve skupině. Dosavadním maximem bylo šest bodů Artmedie Bratislava v Lize mistrů v sezoně 2005/06. Artmedia však zůstává jediným slovenským klubem, který v éře samostatného státu postoupil do jarní části.

sme.sk
20.10.201812:58

Látal se vrací na lavičku Trnavy

Trnava dnes hraje se Senicí a na její lavičce se znovu objeví Radoslav Látal. Český trenér byl původně na základě nesportovního chování v zápase se Slovanem Bratislava v trestu, disciplinární komise ho ale nakonec omilostnila.

15.10.201817:28

Látal a Hoftych dostali disciplinární tresty

Disciplinární komise slovenského fotbalového svazu potrestala českého trenéra Trnavy Radoslava Látala za hrubé nesportovní chování třítýdenním zákazem výkonu funkce, který mu začal běžet od 30. září. Obhájce mistrovského titulu už Látal nevedl ve dvou soutěžních zápasech a chybět na lavičce bude ještě v prvním utkání po reprezentační přestávce proti Senici. Disciplinárka rozhodla, že se Látal v domácím utkání se Slovanem Bratislava, který Trnava prohrála 1:2, dopustil hrubého nesportovního chování. Bývalý český reprezentant byl za výroky na adresu rozhodčího Pavola Chmury vykázán z lavičky, podle komise však příkaz sudího nedodržel a sledoval zbytek utkání z nepovoleného místa. Navíc zahodil identifikační kartu. Disciplinárka potrestala i českého generálního manažera Trnavy Pavla Hoftycha. Bývalý trenér Zlína či Bohemians 1905 dostal pokutu 300 eur (7744 korun) za to, že slovně napadl rozhodčí v domácích zápasech se Slovanem Bratislava a Žilinou. Zároveň se v nejbližších dvou kolech nemůže pohybovat v místech, kde by se mohl potkat s delegovanými osobami. Informoval o tom trnavský web.

ČTK
03.10.201811:16

Tvrdý trest pro Spartak Trnava

Spartak Trnava zaplatí šedesát tisíc eur a další domácí zápas Evropské ligy proti Dinamu Záhřeb (25. října) odehraje před prázdnými tribunami. Důvodem je rasistický podtext v choreografii, kterou se po závěrečném hvizdu duelu s Anderlechtem prezentovali fanoušci slovenského klubu, za stejný prohřešek byl klub potrestán už před dvěma roky.

18.07.201821:30

Rada přispěl k postupu Trnavy

Záložník Jakub Rada si připsal asistenci i v odvetě 1. předkola Ligy mistrů a výrazně přispěl k postupu Trnavy přes bosenský Zrinjski Mostar. Dvojnásobný český reprezentant, který ve Spartaku hostuje z Mladé Boleslavi, nejprve v úvodním duelu přihrál na jediný gól zápasu Eriku Jirkovi a dnes zařídil i důležitý gól na hřišti soupeře.

ČTK
11.07.201821:14

Rada pomohl asistencí Trnavě

Hráči Trnavy v úvodním utkání 1. předkola Ligy mistrů udolali doma před prázdným hledištěm bosenský Zrinjski Mostar 1:0. O výhře svěřenců nového českého trenéra Radoslava Látala rozhodl v 79. minutě v přesilovce jediným gólem Erik Jirka po asistenci od českého záložníka Jakuba Rady. Rada teprve na začátku týdne odešel do Trnavy na hostování z Mladé Boleslavi a hned nastoupil v základní sestavě. V 79. minutě kolmicí vysunul dvacetiletého Jirku a ten vysokým obloučkem přehodil brankáře. V té chvíli už byli hosté devět minut o deseti a vyloučení v předposlední minutě potkalo i domácí tým.

48. Fillo.
Sestava Ostravy: Laštůvka - Pazdera (67. Mešaninov), Procházka (73. Pokorný), Stronati, Fleišman - De Azevedo (46. Fillo), Šindelář (79. Kaloč), Hrubý (46. Jirásek), Granečný (81. Bolf) - Baroš (46. Pedrinho), Diop (70. J. Šašinka). Trenér: Páník.

ČTK
30.06.201813:06

Sigma Olomouc - Spartak Trnava 3:0

Přípravné utkání:
Sigma Olomouc - Spartak Trnava 3:0 (1:0).
Branky:
43. a 58. Yunis, 86. Zahradníček.
Sestava Olomouce:
I. poločas:
Mandous - Sladký, Kotouč, Polom, Vepřek - Hála, Texl, Kalvach, Houska, Falta - Yunis.
II. poločas: Mandous - Surzyn, Štěrba, Kotouč, Vepřek - Zahradníček, Kalvach (60. Zmrzlý), Houska (60. Zlatohlávek), Moulis - Yunis (60. Spáčil), Manzia. Trenér: Jílek.

ČTK
27.06.201819:38

Trnava - Slovácko 4:2

PŘÁTELSKY:
Trnava - 1. FC Slovácko 4:2 (2:0).
Branky:
12. Grendel, 31. Vlasko z pen., 80. Sloboda, 89. Greššák - 55. Hofmann, 65. Kubala.
Sestava Slovácka:
I. poločas:
Daněk - Reinberk, Krejčí, Hofmann, Kadlec - Rezek, Tischler, Daníček, Sadílek, Navrátil - Petr.
II. poločas: Trmal - Juroška, Šimko, Hofmann (70. Tkáč), Divíšek - Kohút, Machalík, Daníček, Hellebrand, Navrátil (65. Vasiljev) - Kubala. Trenér: Kordula.

ČTK
08.06.201815:44

Látal bude trénovat Trnavu

Bývalý český reprezentant Radoslav Látal bude trénovat slovenskou Trnavu. Na lavičce nahradí Nestora El Maestra, který po zisku mistrovského titulu neprodloužil smlouvu.

07.06.201813:22

Nestor El Maestro povede CSKA Sofia

CSKA Sofia už má jasno o tom, kdo bude v příští sezóně stát na jeho lavičce. Bulharský celek převezme Nestor El Maestro, jenž naposledy dovedl k mistrovskému titulu Spartak Trnava.

lequipe.fr
27.05.201813:47

Tóth pokračuje ve Spartaku Trnava

Martin Tóth se může těšit na další roky v dresu Spartaku Trnava, zkušený obránce se slovenským mistrem podepsal nový dvouletý kontrakt.

27.05.201812:42

Čonka uzavřel v Trnavě nový kontrakt

Matúš Čonka si protáhne angažmá v Trnavě. Slovenskému obránci ve Spartaku končila smlouva, s vedením se ovšem dohodl na podmínkách nového dvouletého kontraktu a už také došlo k podpisu.

22.05.201815:58

El Maestro končí v Trnavě

Srbský trenér s britským pasem Nestor El Maestro končí v Trnavě, přestože klub dovedl po 45 letech k mistrovskému titulu. V kariéře prý hledá novou výzvu.

sme.sk
05.05.201818:57

Trnava novým slovenským mistrem

Spartak Trnava se raduje z triumfu ve slovenské lize, titul si definitivně zajistil triumfem nad Dunajskou Stredou.

08.04.201813:44

Viceprezident Slovanu skončil na policii

Viceprezident Slovanu Bratislava Ivan Kmotrík mladší skončil po sobotním derby na hřišti Spartaku Trnava na policii. Údajně měl napadnout jednoho ze členů pořadatelské služby a skleněným pohárem jej udeřit do hlavy. Slovan prohrál v Trnavě 0:1 a s největší pravděpodobností přišel o naději na mistrovský titul.

29.03.201811:35

Trnava se připravuje bez Vlaska

Zdravotní problémy má Ján Vlasko, záložník Trnavy netrénuje a je vážně ohrožen jeho start v zápase s Dunajskou Stredou.