Werder Brémy Německo - Werder Brémy - Zprávy

Wolfsburg se s českým křídelníkem trefil do černého. Přetahovaná s Brémami vítěze nepoznala

Hráči Wolfsburgu remizovali v 10. kole Bundesligy s Brémami 2:2. Jako první se už v úvodu střetnutí prosadil ve skvělé formě hrající Marvin Ducksch. Werder však těsné vedení neudržel, když vyrovnávací trefu zajistil Václav Černý, jenž tak oslavil svůj první ligový start v základní sestavě od 23. září. Oba celky si totožný gólový průběh zopakovaly v opačném gardu po změně stran, a z utkání si tak odnesly po bodu. Český brankář Jiří Pavlenka vinou zranění na trávníku opět scházel.

Wolfsburg ukončil sérii proher. Porazí taky venku slabé Brémy?

Wolfsburg si po třech porážkách v řadě spravil chuť skalpem silného protivníka v DFB-Pokalu. V neděli bude chtít po delší době zabrat taky v Bundeslize. Tomu hodlají zabránit Brémy, které ovšem v probíhající sezóně sbírají body výhradně ve svém domácím prostředí.

Brémy využily výsledkové mizérie Unionu. Berlíňany odsoudil k dalšímu neúspěchu vlastní gól

Hráči Brém si i bez zraněného Jiřího Pavlenky spravili po třech prohrách v řadě chuť a v devátém kole Bundesligy na svém stadionu zvítězili nad Unionem Berlín 2:0. Zápas dlouho postrádající ofenzivní náboj rozhodl v závěru první půle nešťastným vlastním gólem po standardní situaci Robin Knoche. Zatímco Werder se díky zisku tří bodů vymanil z nepříjemné série, jeho soupeř z hlavního města Německa se po sedmé porážce za sebou nadále topí u dna ligové tabulky.

Odvrátí Union v Brémách desátou porážku v řadě?

Jak známo, svěřenci Urse Fischera obsadili v skončené sezoně třetí příčku, která v Bundeslize opravňuje ke startu v Lize mistrů. Jenže v součtu s milionářskou soutěží odcházeli ze zápasu devětkrát v řadě bez bodu, což budou chtít změnit na stadionu Werderu. Ten se tváří býti ideálním soupeřem pro ukončení nelichotivé série, neboť prohry na jeho kontě rovněž přibývají.

Pavlenkův náhradník odolával nájezdníkům BVB přes hodinu, cestu do sítě našel až „mladík“ Brandt

Dortmund zvítězil v předehrávce osmého kola Bundesligy na domácím hřišti s Brémami 1:0 a posunul se minimálně do sobotního odpoledne do čela soutěže. Domácí měli během celého utkání v Signal Iduna Parku převahu, jenže je dlouho trápil hostující gólman Michael Zetterer, který v bráně Werderu poprvé v sezoně nahradil zraněného Jiřího Pavlenku. Rozhodující branku trefil až v 67. minutě Julian Brandt, jenž se navíc ve věku 27 let a 171 dnů stal třetím nejmladším hráčem historie, který dosáhl na metu 300 odehraných bundesligových duelů.

Brémy musejí omezit inkasování ze závěrů zápasů. Zastaví Dortmund v honbě za vedením?

Na ligové scéně doposud neporažený Dortmund se může dostat dočasně do čela tabulky. Na pátek se mu po reprezentační pauze nachystal duel s Brémami, a jak uvedl domácí kouč Edin Terzic, úkol to bude těžký. Podtrhují to fakta i samotná historie. Na druhou stranu je pro BVB rozhodně velkým lákadlem poskočit aspoň do sobotního odpoledne hned o tři příčky nahoru.

Hoffenheim rozšířil list vyloupených stadionů. V oblíbených Brémách zaujal infarktový závěr

Hráči Hoffenheimu zvítězili v sedmém kole Bundesligy nad Brémami 3:2 a udrželi stoprocentní bilanci z venkovních utkání této sezony. Plodná první půle nabídla divákům na Weserstadionu, kde hosté neprohráli od roku 2014, hned tři přesné zásahy. Oba týmy si nejprve vyměnily po jednom úderu, ve 29. minutě ale Jiří Pavlenka nedosáhl na střelu Grischy Prömela. Domácím se podařilo vyrovnat až v úplném závěru, jenže prakticky okamžitě vrátil Hoffe vedení Marius Bülter. S ním gól oslavil i Pavel Kadeřábek, který nechyběl v základní sestavě.

Werder si bude chtít proti Hoffenheimu udobřit fanoušky

Oba mančafty před týdnem prohrály. V případě TSG to nebylo až takové překvapení, jelikož natrefilo na Dortmund, zatímco Brémy se po nedobrém výkonu postaraly o to, že Darmstadt poprvé po opětovném postupu mezi elitu bral všechny tři body.

Pavlenka gólovému rozkvětu Lilií nezabránil. První výhru Darmstadtu obstarali čtyři různí střelci

Darmstadt vyhrál v šestém kole Bundesligy na vlastním hřišti nad Brémami 4:2. Domácí nakročili k prvnímu tříbodovému zisku v sezoně již během úvodní půlhodiny, kdy jim dvougólový náskok zajistili Matthias Bader a Tim Skarke. Náskok Die Lilien se po přestávce navzdory snažení Jiřího Pavlenky zdvojnásobil, a ačkoliv Werder v závěru dotahoval, podobný zkrat jako při posledním představení před vlastními fanoušky proti Mönchengladbachu domácí nedopustili.

Zůstané hráčům Brém úsměv na rtech? Werder si chce poradit i s Darmstadtem

Hráči Brém se minulý víkend dostali do dobré nálady. Werder si připsal druhé vítězství v ligové sezóně a další hodlá přidat v Darmstadtu. Ten na první zisk tří bodů čeká, věří však, že i on se již brzy dočká.

Pavlenka přispěl k výhře Werderu. Proti Kolínu rozhodla šťastná ruka trenéra

Brémy na domácím hřišti v pátém kole Bundesligy porazily Kolín nad Rýnem 2:1. Lépe do zápasu však vstoupili "Kozlové", kteří šli po půlhodině hry zásluhou Davieho Selkeho do vedení. To však trvalo pouze chvíli, ve 38. minutě se totiž prezentoval svou první brankou v dresu Werderu Rafael Borré. Následný obrat dokonal ve druhém poločase po minutovém pobytu na hřišti Justin Njinmah. Na zisku druhého sezonního vítězství domácího celku se podepsal dobrými zákroky i český gólman Jiří Pavlenka.

V rámci 5. bundesligového kola změří síly také Werder s Kölnem

Oba celky přitom mají, co napravovat, protože o minulém víkendu sehrály zápasy, jaké jim zdaleka nevyšly podle představ. V o něco horší pozici vstoupí do utkání Kozli, kteří stále čekají na první výhru.

Kmenový hráč Brém zařídil Heidenheimu před plnými tribunami první výhru v Bundeslize

Fotbalisté Heidenheimu vyzvali ve čtvrtém kole Bundesligy Brémy, které před vyprodaným stadionem porazili 4:2. Hned v úvodu dal o sobě opět vědět Tim Kleindienst, jehož penalta nedala Jiřímu Pavlenkovi mezi třemi tyčemi žádnou šanci. V závěru prvního dějství pak nepěkný dárek do kabiny nadělil Werderu jejich kmenový hráč Eren Dinkci. Brémy sice dokázaly po změně stran srovnat, nicméně rozhodující slovo měl díky svému druhému gólu v utkání Dinkci. Frank Schmidt se tak po neuvěřitelných 16 letech ve službách domácího klubu dočkal prvního vítězství mezi německou elitou.

Heidenheim se v rámci 4. kola pokusí zaskočit Brémy

Úřadující mistr 2. Bundesligy by v případě vítězství soupeře z města nad řekou Vezerou v tabulce předskočil. Nicméně Werder dokázal před reprezentační pauzou pořádně zabrat a na vysoké vítězství teď hodlá navázat.

Brémy neoblíbené návštěvníky nepohostily. Werder na ztrátu střelce zareagoval kanonádou

Brémy ve třetím kole Bundesligy porazily na domácím stadionu Mohuč 4:0. Vítěznou branku jednoznačného střetnutí si z pokutového kopu připsal už ve čtvrté minute Marvin Ducksch, jenž se tím zároveň postaral o premiérovou trefu Werderu v sezoně. Kromě toho Die Werderaner přerušili nelichotivou sérii tří domácích porážek ve vzájemných utkáních v řadě. U konce této šňůry již scházel obávaný kanonýr Niclas Füllkrug, jenž zamířil do Dortmundu, z brány naopak úspěch zelenobílých jistil český gólman Jiří Pavlenka.