VfL Wolfsburg Německo - VfL Wolfsburg - Zprávy

Souboj skorosousedů v tabulce: Wolfsburg venku vyzve Mohuč

Udržet stálou výkonnost představuje pro Wolfsburg poměrně velký problém po celou dobu sezóny. Jestliže se po příchodu trenéra Floriana Kohfeldta, jenž nahradil odvolaného Marka van Bommela, zdálo, že by se mohl tým dostávat do optimální pohody, pak poslední tři duely spíše poukázaly na trochu předčasné závěry v tomto ohledu. "Vlci" se teď představí v Mohuči.

Dortmund odváží z Wolfsburgu všechny tři body

Hosté se nenechali zaskočit brzkým gólem Woutera Weghorsta a po přestávce otočili skóre. Jednu branku zaznamenal i Erling Håland, jenž byl kvůli zranění mimo několik týdnů. Borussia proto nadále drží krok s Bayernem Mnichov, zatímco "Vlci" klesli mimo pohárové pozice.

Wolfsburgu ani Dortmundu se v týdnu v Lize mistrů nedařilo. Spraví si náladu v Bundeslize?

Dortmund se může alespoň do sobotního večera probojovat průběžně do samého čela tabulky. A ačkoli se neočekává, že by doposud první Bayern jakkoli zaváhal v souboji s Bielefeldem, pro BVB představuje tahle možnost i tak velké lákadlo, i když se na vrcholu může ohřát jen pár hodin. Hosté každopádně prvotně musejí zvládnout svou zkoušku, čeká je teď Wolfsburg.

Sevilla se po vítězství nad Wolfsburgem vrátila do hry o postup

Domácí skvěle vstoupili do utkání a už v 13. minutě vedli po zásahu Jordána. Wolfsburg působil většinu času velmi bezradně a v nastavení druhého poločasu ještě inkasoval konečný políček, když se trefil Rafa Mir. Sevilla tak poskočila na třetí místo tabulky, Wolfsburg je čtvrtý. Situace ve skupině je tak před posledním kolem zcela otevřená a závěr skupiny bude ohromně napínavý.

Sevilla je stále bez výhry, přesto se může proti Wolfsburgu přiblížit postupu

Hodně zamotaná je skupina G, kde stále živí šanci na postup všichni účastníci. Sevilla ve čtyřech zápasech ani jednou nevyhrála, ale pokud se jí to povede proti Wolfsburgu, bude mít před posledním utkání velkou šanci proklouznout do osmifinále. První duel na německé půdě skončil remízou 1:1.

Arminia neudržela dvoubrankový náskok a s Wolfsburgem remizovala

Předposlední Arminia Bielefeld dokázala potrápit favorizovaný Wolfsburg, ale porazit ho nezvládla. Přestože ještě po hodině hry vedla o dva góly nakonec remizovala 2:2. Na branky Okugawy a Klose totiž odpověděli slepenými góly Weghorst a starší z bratrů Nmechových Lukas.

Protáhne trenér Kohfeldt svou krátkou sérii výher? Jeho Wolfsburg zavítá na půdu Bielefeldu

Na jakýchsi dvou vlnách surfovali v letošním ročníku fotbalisté Wolfsburgu. Zkraje chytili tu velkou, v Bundeslize postupně uzmuli čtyři výhry v řadě a obsadili v tabulce na čas dokonce příčku nejvyšší. Jenže velký proud následně vystřídal ten slabší. Před reprezentační přestávkou však Vlci jako by znovu nabírali silný vítr do plachet a v trendu by rádi pokračovali i proti Bielefeldu.

Wolfsburgu stačil k vítězství nad Augsburgem jediný gól

Florian Kohfeldt zatím odvádí na lavičce klubu z města automobilů výbornou práci. S týmem se po čtyřech porážkách v řadě podařilo vrátit do vítězných kolejí, což platilo i v týdnu v rámci Champions League. Naopak FCA nedokázalo navázat na přesvědčivou výhru proti Stuttgartu a zůstává v sestupovém pásmu.

Wolfsburg pokračuje v náročném programu a doma se utká s Augsburgem

Wolfsburg se představí na vlastním hřišti proti Augsburgu. V letošní sezóně se mu zatím příliš nedaří a v tabulce německé nejvyšší soutěže se zatím pohybuje na hranici evropských pohárů.

Wolfsburg udolal Salzburg a zdramatizoval boj o postup

Souboj prvního s posledním ve skupině G přinesl zdramatizování bitvy o účast v jarní fázi. Wolfsburg si totiž vyšlápl na Salzburg, na Bakuovu trefu sice zareagoval Weber, Nmechův gól už ovšem zůstal bez odezvy.

Salzburg si může ve Wolfsburgu zajistit postup

Skvěle se zatím vyvíjí situace ve skupině G z pohledu fotbalistů Salzburgu. Ti si pohodlně hoví na prvním místě tabulky, přičemž nyní si mohou už pojistit postup do jarní fáze. Stačí k tomu zvítězit na hřišti posledního Wolfsburgu.

Nové koště dobře mete! Kohfeldt dovedl ve svém prvním utkání Wolfsburg k výhře nad Leverkusenem

V prvním poločase byli nebezpečnější hostující "Vlci", kteří ale neprostřelili skvělého Hrádeckého. Po přestávce ale hosté dvakrát udeřili během tří minut po brankách Lukase Nmechy a Arnolda. Domácí se sice snažili o snížení, ale v největší příležitosti selhal v 96. minutě Alario, který neproměnil penaltu. Domácí Bayer potvrdil aktuální pokles formy, zato Wolfsburg se po dlouhé době dočkal výhry.

Wolfsburg se chce s novým trenérem Kohfeldtem vrátit na vítěznou vlnu

Wolfsburg zavítá v rámci 10. kola německé Bundesligy na hřiště Bayeru Leverkusen. Ten bude postrádat služby českého útočníka Patrika Schicka, který si v posledním utkání s Kölnem přivodil zranění kotníku. I přes jeho absenci čeká Wolfsburg v aktuální formě mimořádně náročný duel.

Odvolaného Van Bommela nahradí ve Wolfsburgu trenér Kohfeldt

Německý Wolfsburg bude trénovat Florian Kohfeldt. Bývalý kouč Werderu Brémy se domluvil s klubem na smlouvě do roku 2023. Na lavičce vystřídá Marka van Bommela, který byl o víkendu kvůli špatným výsledkům odvolán.

Wolfsburg mění trenéra, rozhodl se odvolat Van Bommela

Mark van Bommel po čtyřech měsících skončil na lavičce Wolfsburgu. Bundesligový celek nevyhrál uplynulých osm soutěžních duelů, což se 44letému kouči stalo osudným...