Udinese Calcio Itálie - Udinese Calcio - Zprávy

Udinese se výhry opět nedočkalo, s Lecce hrálo 1:1

Vítězná série Zeber skončila před měsícem a od té doby klub ze severu Itálie na další vítězství čeká. Nedočkal se ho ani v páteční předehrávce proti Lecce, která skončila remízou 1:1. Tu domácím zařídil v 68. minutě Beto.

Udinese potřebuje znovu bodovat naplno, v pátek hostí Lecce

Třinácté kolo Serie A se rozběhne už v pátek večer a podíváme se v něm na stadion široce známý jako Friuli. Domácí zápasy zde hrají Zebry z Udine, které chtějí zastavit pokles formy, jenž je potkal v poslední době.

Cremonese udrželo Udinese na uzdě a neinkasovalo

Udinese nezvládlo roli favorita a z Cremony odjíždí jen s bodem na kontě. "Zebry" sice byly aktivnější, ale nedokázaly proměnit ani jednu z mnoha šancí, takže odjíždí zklamané. Cremonese naopak silně slaví.

Cremonese se chce odlepit ode dna, doma přivítá Udinese

Poslední tým tabulky US Cremonese bude na vlastním stadionu hostit Udinese Calcio a rád by se odpoutal ode dna. Letošní nováček ještě ani jednou nezvítězil, ovšem nyní cítí svojí příležitost.

Udinese přišlo o sérii neporazitelnosti, raduje se Turín FC

Série devíti zápasů v řadě bez porážky skončila překvapivě na domácí půdě proti Turínu FC. Udinese tak potvrdilo negativní trend z posledních týdnů a znovu zaváhalo. Rozhodující branku vstřelil ve druhém poločase Pietro Pellegri.

Trápící se Turín chce obrat o body favorita z Udine

Nedělní program 11. kola Serie A začne poledním utkáním mezi Udinese a Turínem. A zatímco domácí Zebry v rámci svých možností válcují většinu konkurentů, Turín se abnormálně trápí. Pomůže mu aktuální vysoká výhra z poháru ke zlepšení jeho situace?

Lazio sérii neporazitelnosti "Zebrám" neukončilo, duel skončil 0:0

Na Stadio Olimpico se potkaly dva celky, které aktuálně oplývají skvělou formou, nicméně samotný zápas žádnou branku nepřinesl. Dominovaly defenzivy a to k nelibosti všem příznivcům ofenzivního fotbalu. V největší příležitosti orazítkoval břevno hostující Deulofeu, zatímco kapitán a kanonýr v jedné osobě Ciro Immobile nedohrál kvůli zranění.

Odpočinuté Udinese pronásleduje třetí Lazio

Řím nabídne v neděli odpoledne zajímavou bitvu dvou týmů, které bychom na příčkách pro Ligu mistrů asi moc nečekali. V případě Lazia snad ještě ano, i když třetí místo je u něj vysoký nadprůměr. Forma Udinese ale rovnou bere dech.

Udinese má další důležitý bod, srovnalo manko s Atalantou

Atalanta může přijít o postavení lídra, protože dnes odpoledne nedokázala vyhrát na půdě Udinese. Sottilovi muži naopak dál pokračují ve skvělém představení a nevzdali se ani při dvougólovém manku. Během druhé půle vstřelili Atalantě dvě branky a berou bod.

Rozjeté Zebry čeká další výzva v zápase s Atalantou

Fotbalisté Udinese si stále drží vysoký standard a v Serii A neztratili ani bod v šesti ligových zápasech v řadě. V neděli odpoledne si navíc mohou minimálně o jednu příčku polepšit, pokud zdolají druhou Atalantou Bergamo, na kterou ztrácí jen jeden bod. Stejně jako domácí jsou i Bergamaschi ve skvělé formě a v lize dosud nenašli přemožitele.

Střídající hráči pomohli Udinese vyloupit Veronu

Udinese opět ukázalo svoji velkou sílu, a i když ve Veroně poměrně brzy prohrávalo, neskolilo ho to. Střídající Beto totiž srovnal a pár minut před koncem se další střídající hráč Samardžić podílel asistencí na vítězné trefě Bijola!

Co udělá reprezentační přestávka s formou Udinese? "Zebry" se představí ve Veroně

Nejlepší formu v Itálii mělo před reprezentačními srazy Udinese Calcio. Pět výher v řadě katapultovalo Sottilovi muže do první čtyřky a tam se budou chtít udržet jak nejdéle to půjde. V pondělní dohrávce se je pokusí zastavit Hellas, jenž k tomu bude moci využít domácího prostředí.

Udine v závěru strhlo vítězství nad Interem na svojí stranu

Překvapivého lídra má minimálně na pár hodin italská nejvyšší soutěž. Fotbalisté Udinese znovu nezaváhali a tentokrát doma skolili favorizovaný Inter Milán 3:1. Zebry o svém vítězství rozhodly až v závěrečné desetiminutovce brankami Jaka Bijola a Tolgaye Arslana. Inter zaznamenal už třetí porážku v sezoně, naopak Udinese vyhrálo pětkrát po sobě.

Skvěle hrající Udinese čeká velký test. Z Milána dorazí Inter

Udinese zatím působí jako mírné zjevení, protože si postupně bere body od jednoho soupeře za druhým. Dalším velkým testem schopností trenéra Cioffiho a jeho kádru bude domácí duel v neděli, kdy se v Dacia Areně představí Inter.

Zebry mají čtvrtou výhru v řadě, v závěru smetly domácí Sassuolo

Kdo by to byl řekl, že po šesti kolech bude Udinese ztrácet na první místo jen bod. Zebry se rozehrály do skvělé formy a zvítězily i na Mappei Stadium, když v závěrečné čtvrthodině ofenzivním uragánem otočily výsledek z 0:1 na 3:1.