AC Arles-Avignon Francie - AC Arles-Avignon - Zprávy

Preview: AC Arles - RC Lens

Vůbec ne špatný dojem zanechal nováček ligy z Arles-Avignon v historicky prvním utkání v Ligue 1 na půdě Sochaux. Tam sice nakonec podlehl 1:2, klidně ovšem mohl brát alespoň bod. Teď věří, že by mohl doma proti Lens na svůj výkon navázat. Vždyť jeho soupeř je v nejvyšší soutěži jen o rok déle.

FC Sochaux - AC Arles 2:1

Nováček ligy z Arles vstřelil už po deseti minutách svou vůbec první branku mezi smetánkou francouzského fotbalu, nicméně Sochaux dokázalo velmi rychle odpovědět a těsnou výhru 2:1 nakonec pečetil svým gólem ve druhé půli Faty. Václav Svěrkoš se v domácím dresu neobjevil ani na lavičce náhradníků.

Preview: FC Sochaux - AC Arles

Nováček ligy z neznámého Arles, který se do nejvyšší soutěže probojoval poprvé v historii ze třetího místa z druhé ligy, nečeká na úvod nijak závažně těžká zkouška. Zavítá totiž na hřiště Sochaux, týmu, jenž loni hrál v dolní polovině tabulky a který je navíc nyní oslaben o některé klíčové hráče.