23.05.202018:05

Kadeřábek asistencí pomohl Hoffenheimu

Hoffenheim remizoval s Paderbornu 1:1, na čemž měl podíl i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant ve čtvrté minutě asistoval na úvodní branku Roberta Skova.

06.04.202017:05

Auta českých fotbalistů rozvážejí potraviny

Nevšední vozidla začala tento týden dopravovat stravu pro personál pražských nemocnic v Motole a Střešovicích. Klíčová zdravotnická zařízení v boji s pandemií nového koronaviru budou každý den zásobovat 150 jídly auta českých reprezentantů Pavla Kadeřábka, Davida Pavelky, Ladislava Krejčího a bývalého brankáře Petra Čecha. Fotbalisté původně uzavřeli s automobilkou Volkswagen spolupráci hlavně s výhledem na letní mistrovství Evropy. Šampionát byl ale kvůli pandemii o rok odložen, a tak vozy s polepem jmen jednotlivých hráčů začaly sloužit charitativním účelům.

ČTK
26.01.202017:17

Kadeřábek se trefil, gól mu ale sebrali

Český obránce Pavel Kadeřábek se přimotal k první brance bundesligového Hoffenheimu v utkání proti Werderu Brémy. Kadeřábek překonal spoluhráče z národního týmu Jiřího Pavlenku, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži po rohovém kopu a doklepl na brankové čáře do sítě míč, který se k ní snášel z výšky. Branku mu ale nakonec nepřiznali a byla označena za vlastní s autorem Davy Klaassenem. Hoffenheim nakonec vyhrál 3:0.

24.11.201919:40

Kadeřábek si vstřelil vlastní branku

Hoffenheim prohrává doma s Mainzem čtvrthodiny před závěrečným hvozdem o tři góly, na čemž se podílel i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant si krátce po změně stran vstřelil vlastní gól.

01.11.201920:59

Kadeřábek zaznamenal gól i asistenci

Hoffenheim vede nad Paderbornem už 3:0 a výraznou měrou k tomu přispěl Pavel Kadeřábek. Český obránce dal v 15. minutě druhou branku svého týmu, o deset minut později si na své konto připsal i gólovou asistenci.

23.09.201922:54

Kadeřábek asistoval u gólu Hoffenheimu

Hoffenheim v dnešní bundesligové dohrávce remizoval ve Wolfsburgu, kde se na jediné hostující trefě podílel Pavel Kadeřábek. Český reprezentant po šesti minutách asistoval u gólu Sebastiana Rudyho.

24.08.201917:19

Kadeřábek vrátil Hoffenheimu vedení

Hoffenheim vede nad Werderem 3:2 a velký podíl na tom má Pavel Kadeřábek, český obránce dal v 87. minutě zatím poslední branku utkání.

04.05.201916:17

Kadeřábek zajistil Hoffenheimu vedení

Hoffenheim vede na půdě Gladbachu v poločase 1:0 a velký podíl na tom má Pavel Kadeřábek, český obránce dal ve 33. minutě zatím jedinou branku střetnutí.

10.03.201917:55

Kadeřábek odehrál 100. zápas v Bundeslize

Hoffenheim porazil v 25. kole německé ligy díky dvěma gólům Andreje Kramariče 2:1 Norimberk. Český obránce Hoffenheimu Pavel Kadeřábek odehrál stý zápas v soutěži.

ČTK
09.02.201917:18

Kadeřábek pokořil defenzívu Dortmundu

Hoffenheim šokuje Dortmund, v závěru smazal tříbrankové manko a aktuálně je stav utkání 3:3. Velký podíl na tom má i Pavel Kadeřábek, český obránce v 83. minutě snížil na průběžných 2:3 z pohledu svého týmu.

07.11.201822:57

Kadeřábek zařídil Hoffenheimu bod

I v deseti mužích dokázal Hoffenheim v Lize mistrů stáhnout dvoubrankovou ztrátu na půdě Lyonu. Ve druhé minutě nastaveného času vyrovnával na 2:2 český obránce Pavel Kadeřábek. Byla to pro něj premiérová branka v nejprestižnější evropské soutěži.

03.11.201818:20

Hoffenheimu pomohla asistence Kadeřábka

Hoffenheim zvítězil v německé lize na hřišti Leverkusenu 4:1. Přihrávkou na druhý gól se o to zasloužil i český obránce Pavel Kadeřábek, který nacentroval míč z pravé strany přesně na hlavu Joelintona. Ve druhém poločase Hoffenheim přidal ještě dvě branky a vyhrál v lize potřetí za sebou.

ČTK
20.10.201817:09

Kadeřábek pomohl TSG dvěma asistencemi

Hoffenheim ve druhém dějství vede nad Norimberkem 3:1, na čemž má velký podíl Pavel Kadeřábek. Český reprezentant k vedení koncernového celku pomohl dvěma asistencemi.

25.09.201822:13

Kadeřábek zvýšil vedení Hoffenheimu

Hoffenheim těsně před závěrečným hvizdem vede 2:1 v Hannoveru, na čemž má podíl i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant svým premiérovým letošním gólem navýšil vedení TSG.

12.05.201817:06

Kadeřábek navýšil vedení Hoffenheimu

Hoffenheim vede nad Dortmundem 3:1, směřuje do Ligy mistrů a podíl na tom má i Pavel Kadeřábek - český obránce v 73. minutě stanovil průběžné skóre.

06.05.201811:36

Kadeřábek na cestě do Interu?

Inter Milán hledá posily pro nadcházející ročník a jednu potencionální si vyhlédl v Německu. Nerazzurri podle posledních zpráv sledují Pavla Kadeřábka, jenž má do roku 2021 kontrakt s Hoffenheimem.

transfermarketweb.com
21.04.201816:25

Premiérová branka pro Kadeřábka

Pavel Kadeřábek těsně před poločasovou přestávkou zvýšil vedení Hoffenheimu na půdě RB Lipsko na 3:0. Pro českého reprezentanta se jednalo o premiérovou ligovou trefu od svého příchodu do TSG, za které nastupuje třetí sezónu.

02.12.201716:02

Kadeřábek se vrátil do sestavy Hoffenheimu

Hoffenheim v dnešním utkání po třiceti minutách vede nad RB Lipsko, na čemž má podíl i Pavel Kadeřábek. Český reprezentant se po zranění kolena vrátil do sestavy vesnického klubu, kde chyběl ve třech ligových duelech.

15.11.201716:48

Hoffenheim nadále postrádá Kadeřábka

Pavel Kadeřábek stále chybí na tréninku Hoffenheimu. Ten čeká o víkendu zápas s Frankfurtem, do kterého český reprezentant s jistotou také nezasáhne.

kicker.de
31.10.201721:29

Hoffenheim bez Kadeřábka a Utha

Pavel Kadeřábek a Marko Uth nepomohou Hoffenheimu ve čtvrtečním utkání Evropské ligy s Başakşehirem. Prvně jmenovaný má potíže s kolenem, zatímco jeho útočného kolegu pro změnu zastavily problémy svalového charakteru.